برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
full drag

FuLL DRAG
1- ساماندهی نیروها

خب این که دیگه کاملا ضایع هست. کل کمپتون رو دراگ بسازید و اصلا سرباز مثلا جهت خالی کردن کلن کستل اصلا نسازید.

2- آماده سازی اسپل (معجون به قول بعضیا)
خب شما میتونین یا کلا ریج ببرین یا ریج رو با هیل مخلوط کنید یا کلا لایتنینگ ببرین که هر کدوم کار خاص خودش رو داره
اگه ریج و هیل میبرین معلومه تو این کار حرفه ای هستید ولی خب هستن یکسریا که لایتنینگ اسپل میبرن و باهاش ایردیفنس دوره
رو میزنن بعد با دراگ یه ایر دیگه رو میزنن و کلن کستل هم هوگ میگیرن تا باز اون ایر هاشو بزنه
شما باید با توجه به سلیقه و مپ طرف اسپل مورد نیاز خود را ببرید

3- کلن کستل
برای این قسمت پیشنهاد میکنم هوگ یا دراگ ببرین که بهتره ولی بازم به سلیقه خودتون میتونین سرباز های دیگه ببرین

4- نحوه اتک
اینم که دیگه سادست دراگون رو از یکطرف مپ که ایرهای بیشتری داره و سریع تر بهش میرسن بصورت خطی بریزین
موقعی که به ایردیفنس رسیدن ریج بندازین و موقعی که جونشون کم شد اگه هیل اسپل داشتین بندازین
یا اگر هم لایتنینگ دارین اونا رو بندازین اول رو ایردیفنس بعد دراگ بریزین و وقتی راه باز شد اگه هوگ گرفته بودین
بندازین تا ایردیفنس ها رو بزنن. وقتی کنون ها و مرتار های لایه اول نابود شدن قهرماناتون رو بفرستین
و موقعی که به تاون هال رسیدن قابلیت هاشون رو بزنین.

5- نتیجه گیری
در کل من خوشم نمیاد از فول دراگ ولی به خاطر گرفتن سه ستاره بعضی وقتا مجبورم برم. چون نه هنری در کار هست
و بعلاوه کلی خرجشه و کار آدم های تنبله این استراتژی چون بچه دو ساله هم میتونه یه مشت دراگ ول بده تو زمین (البته توهین نباشه به بعضیا!)
خلاصه خوشم نیومد ازش سعی کنید اتک های هنری مثه هوگ پاور و گولم پاور و بالن پاور و از این چیزا بزنین و سه ستاره بگیرین (ابهتش بیشتره)

امیدوارم اتک های هنری بزنین و سه ستاره بگیرین

امید دارم هنوز...?
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان