برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
گیفت کارت

گیفت کارت
سلام می خواستم یه برنامه ی خوب برای ساختن گیفت کارت رایگان به جز free my apps برای خرید جم در کلش معرفی کنید.
یه سوال دیگه اگر با گیفت کارت جم بخریم اکانتمون بلاک نمیشه؟
با تشکر?
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
من برا تاسم میبرم.خودت نصب کن . free gift cart appkarma appbounty چهرتا دیگه هم سراغ دارم اما اسم نمیبرم چون اگه تو اینا نتونستی ج بگیری دیگه دنبالش نرو.برا گرفتن گیفت کارت هم سایت های تبلیغاتی هستن هم نرم افزارای تبلیغاتی.برای کار با اینا باید تغییر آی پی استفاده کنی .که تو انجمن موجوده در ضمن میشه بگی چرا غیر my app free? باهاش چه مشکلی داری؟
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M
(07-21-2015، 11:24 AM)m.shokati نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
من برا تاسم میبرم.خودت نصب کن . free gift cart    appkarma      appbounty       چهرتا دیگه هم سراغ دارم اما اسم نمیبرم چون اگه تو اینا نتونستی ج بگیری دیگه دنبالش نرو.برا گرفتن گیفت کارت هم سایت های تبلیغاتی هستن هم نرم افزارای تبلیغاتی.برای کار با اینا باید تغییر آی پی استفاده کنی .که تو انجمن موجوده در ضمن میشه بگی چرا غیر my app free? باهاش چه مشکلی داری؟

چون به ف.ی.س ب.و.ک احتیاج داره و من ندارم راستی اکانتم بلاک میشه اگه جم بخرم از این راه
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(07-21-2015، 11:35 AM)Mr. Mehdi نوشته:
(07-21-2015، 11:24 AM)m.shokati نوشته:
من برا تاسم میبرم.خودت نصب کن . free gift cart    appkarma      appbounty       چهرتا دیگه هم سراغ دارم اما اسم نمیبرم چون اگه تو اینا نتونستی ج بگیری دیگه دنبالش نرو.برا گرفتن گیفت کارت هم سایت های تبلیغاتی هستن هم نرم افزارای تبلیغاتی.برای کار با اینا باید تغییر آی پی استفاده کنی .که تو انجمن موجوده در ضمن میشه بگی چرا غیر my app free? باهاش چه مشکلی داری؟

چون به ف.ی.س ب.و.ک احتیاج داره و من ندارم راستی اکانتم بلاک میشه اگه جم بخرم از این راه

اولا فیس بوک بساز چون ساختنش کار نداره و خیلی جاها به دردت میخوره .بعدشم تاجایی که من میدونم هم با فیس مستونی بری هم با ایمیل.ایمیلو دیگه باید داشته باشی
حتما داخل نرم افزار جیمیلی که به اکانت کلشت وصیه رو بزنی
کلش کار نداره شم از کجا گیفت کارت خریدین گیفت کارت شما یعنی پول نقد برا کلش .فقط برای زدن گیفت کارت تو اکانتتتون باید یه مسیری رو بری .فیلمش تو سایت دوستم هست خواستی سر بزن .
jmdmahdi.ir
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان