برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کمک

کمک
سلام من ی. سالی ميشه که از  لاین استفاده میکنم یماه بود که لاین نداشتم لاینمو وقتی نصب میکنم نمیاد وبايد از اول شروع کنم چطوری ميشه دوباره لاین قدیمی رو که فکنم حذف شدرو بيارم کمکم کنید
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: B.D.H Happy Boy
(04-05-2015، 11:38 AM)ehsani نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
سلام من ی. سالی ميشه که از  لاین استفاده میکنم یماه بود که لاین نداشتم لاینمو وقتی نصب میکنم نمیاد وبايد از اول شروع کنم چطوری ميشه دوباره لاین قدیمی رو که فکنم حذف شدرو بيارم کمکم کنید

سلام
اگه ایمیل روی حسابتون فعال بوده  از طریق ایمیل وارد بشید 
لطفا ای دی لاینتون رو قرار بدین تا تست کنم که حسابتون هنوز هست یا نه
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: B.D.H Happy Boy ، Zakeri M
نه ایمیل نداشتم
حسابم حذف نشده رو ادامه لیست دوستان هستم
حالا اگه حسابم نباشه چطوری میتونم برش
گردونم
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: B.D.H Happy Boy
یک لاین بساز رو گوشیت توجه داشته باش رو همون گوشی که لین اصلیته و اگر نه لاینت پاک میشه بعد با همون شماره که ریجست کردی برو توش و کدو بزنو برو همه چیزت به جز چت هات بر میگردن Flower
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M ، Zakeri M
سلام من گوشیم شکست کلا ی گوشی دیگه تهیه کردم 2سال این اکانت رو دارم الان وقتی ایمیل لاینمو رو میزنم نمیشناسه راهی داره برای برگشت اکانتم ؟
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
سلام من گوشیم شکست دیگه درستش نکردم گوشی جدید خریداری کردم وقتی لاینمو مجددا نصب کردم رو گوشی جدید ایمیلمو وارد کردم پسوورد LlNE رو نمیشناخت فراموشی رمز عبور رو زدم که از طریق میل بتونم وارد بشم که متاسفانه این پیام رو دریافت Report No.: 3926949

Your Message: 
1.What is the error being displayed?
An unknown error has occurred.

2.What is the registered information of the account you wish to carry over?
Your Yahoo username(s):

saraabedini387

Have a great day!
Yahoo.

3.When did the problem occur?
Your Yahoo username(s):  saraabedini387  Have a great day! Yahoo

صورتیکه من اصلا ایمیلمو حذف نکرده بودم از لاین 2 ساله این آیدی رو دارم راهی هست برای برگرداندن آیدی لاینم؟ممنون ميشم راهنماییم کنید.
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
سلام .خب شما گوشیتون شکسته و لاین روی گوشیتون هنوز نصبه .درصورتی که شما موفق بشی اکانت رو بکشی بالا لاینتون دیلیت میشه چون ایمیلی روی اکانتتون ثبت نیس.
یک راه بیشتر نیس که امکان ١۰%برگشت اکانت رو بهتون میده واکانتتون بک میخوره :
اگه اکانت روی فیسبوک بوده باشه شما میتونید فقط با فیسبوک بکشید بالا که امکانش خیلی کمه.اگه بالا اومد شما باید سریعا برید وارد تنظیمات و ایمیل ثبت کنید. چون گوشی شکسته شما به نت وصل نیس اکانت دیرتر میپره .
اگه موفق به ثبت ایمیل شدین و بعدش اکانت پرید .شما میتونید با ایمیل و فیسبوک اکانتون رو بکشید بالا
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
ممنونم Bye For Ever Flower
از ایمیل استفاده کردم که باهاش وارد فیس بوک شدم ولی داخل فیس ثبت نکردم . میخواستم بدونم تاثیری دارها فقط باید ثبت بشه داخل فیس
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
گوشی شکسته ولی قبلا لاینمو روی یکی دیگه از گوشی هام نصب کردم میخوام بدونم ار این طریغ چطور میشه دسترسی پویا کرد ؟
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان