برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کمک حذف نشدن و مخفی شدن کامنت در اینستاگرام

کمک. حذف نشدن و مخفی شدن کامنت در اینستاگرام
سلام دوستان. من یه سوال فوری فوری دارم کسی که تو اینستاگرام منو بلاک کرده ولی زیر پستهام فحش های رکیک نوشته من نه میتونم کامنتهاشو ببینم نه میتونم سرچش کنم که بلاکش کنم چطور کامنتهاشو پاک کنم ؟؟چون دیگران میبینن.
لطفا کمک کنید. ممنون
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(12-28-2017، 11:38 AM)Mojigol نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
سلام دوستان. من یه سوال فوری فوری دارم کسی که تو اینستاگرام منو بلاک کرده ولی زیر پستهام فحش های رکیک نوشته من نه میتونم کامنتهاشو ببینم نه میتونم سرچش کنم که بلاکش کنم چطور کامنتهاشو پاک کنم ؟؟چون دیگران میبینن.
لطفا کمک کنید. ممنون

و دورد

اول با یه اکانت دیگه برو اینستای خودت ببین اون کامنت ها بعد اینکه بلاکت کرده هست یا ن...
اگه بود یوزرنیمشو بردار و به 50 نفر ای دیشو بده تا بلاکش کنن تا اکانتش مسدود بشه...
البته میتونی با همون اکانت بهش پی ام بدی که یا از بلاک درت بیاره تا بتونی کامنت ها رو حذف کنی یا اینکه اکانتشو مسدود میکنی

گــ ــرگ باش تا محتاج
 نوازش دیگری نباشی:(گرگ یعنی ارتش تکـ نفره " تنها"ولی وَحشیــ ـ ــ..!!
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Mojigol
(12-28-2017، 03:13 PM)Canis Lupus نوشته:
(12-28-2017، 11:38 AM)Mojigol نوشته:
لطفا کمک کنید. ممنون

و دورد

اول با یه اکانت دیگه برو اینستای خودت ببین اون کامنت ها بعد اینکه بلاکت کرده هست یا ن...
اگه بود یوزرنیمشو بردار و به 50 نفر ای دیشو بده تا بلاکش کنن تا اکانتش مسدود بشه...
البته میتونی با همون اکانت بهش پی ام بدی که یا از بلاک درت بیاره تا بتونی کامنت ها رو حذف کنی یا اینکه اکانتشو مسدود میکنی
مشکل اینه که آدم خیلی مسخره ایست. منم نمیشناسمش الکی فحش ناموسی گذاشته . زیر دو تا پستام. بلاکم کرده نمی تونم سرچش کنم بلاکش کنم
. چقدر اینستاگرام مسخره ست
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان