برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کمکم کنید لطفا

کمکم کنید لطفا
سلام
چند روز پیش جیمیلمو از گوگل حذف کردم ولی بعد از یک ساعت درخواست بازگردانی جیمیلمو دادم و جیمیلم بهم برگشت داده شد
ین جیمیلم رو بازی کلش بود منم اون روز گوشیمو تنظیمات کارخانه زدم 
الان میخوام وارد بازی شم با اکانت قبلیم هر کاری میکنم اون صفحه که میچرخه تا اطلاعات لود بشه میاد و بعد از چند ثانیه میره و هیچ اتفاقی نمیوفته یا خود ب خود بازی ریست میشه و دوباره وارد بازی میشم ولی اکانت قبلیم نمیاد.
وارد برنامه بازی های گوگل شدم اونجا رو جیمیلم رفتم و اکانتم بود با اطلاعاتش.
الان من باید چیکار کنم تا اکانتم برگرده لطفا کمک کنید تا اکانتم برگرده اخه لول اکانتم 110 هستش :-(
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(07-21-2015، 06:38 PM)دختره خوب نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
سلام
چند روز پیش جیمیلمو از گوگل حذف کردم ولی بعد از یک ساعت درخواست بازگردانی جیمیلمو دادم و جیمیلم بهم برگشت داده شد
الان میخوام وارد بازی شم با اکانت قبلیم هر کاری میکنم اون صفحه که میچرخه تا اطلاعات لود بشه میاد و بعد از چند ثانیه میره و هیچ اتفاقی نمیوفته یا خود ب خود بازی ریست میشه و دوباره وارد بازی میشم ولی اکانت قبلیم نمیاد.
الان من باید چیکار کنم تا اکانتم برگرده لطفا کمک کنید تا اکانتم برگرده اخه لول اکانتم 110 هستش :-(
سلام.اول چک کن ببین اکانتت تو کلن هست اگه بود قبل لوگین کردن ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن.روشن کن اکانتت میاد اگرهم نتت ضعیفه موقعی انجام بده که سرعت نت زیاد باشه.اگه بدردت خورد اعتبار بده.یاعلی
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M ، SKELETON
سلام
اکانتم توو کلن هست
کاری که گفتینم کردم ولی هیچ فرقی با قبل نکرد
لطفا کمک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
بعضی وقت ها اینجوری میشه که باید از vp.n یا همون فیلتر.شکن استفاده کنی تا بتونی وارد بشین 
همچنین میتونه از این باشه که گوگل پلی به روز نباشه در صورتی که نسخه جدید وجود داره به روز رسانی کنید

کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
پاسخ }}}}
سلام
خب اگه چنین چیزی باشه یا مشکل از گوگل پلی باشه باید همه اکانتا همینجوری بشن 
اکانتای دیگه م راحت لود میشه ولی این اکانت لود نمیشه 
:-(
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(07-22-2015، 01:16 AM)دختره خوب نوشته:
سلام
خب اگه چنین چیزی باشه یا مشکل از گوگل پلی باشه باید همه اکانتا همینجوری بشن 
اکانتای دیگه م راحت لود میشه ولی این اکانت لود نمیشه 
:-(
[quote pid='20932' dateline='1437515209']
سلام.کلش اینجوریه باید گوگل پلی و پلی گیم اپدیت باشه.منم چند روز پیش خواستم لوگین کنم اخطار داد که باید اپدیت کنی.اپدیت کردم درست شد.
[/quote]
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(07-21-2015، 06:38 PM)دختره خوب نوشته:
سلام

شما-باید-چند-تا-کار-بکنی-اولا-گوگل-بلی-و-استوری-و-سرویس-روکلیردیتابزنی-بعد-انتن-گوشیتو-قطع-کنی-جی-بی-اس-گوشیتوهم-قطع-کنی.حالا.میری.تو.سیتینگ.گوشی.قسمتadd.account.یا.اضافه.کردن.حساب.چک.میکنی.اکانتت.اضافه.شده.باشه.بعدشم.دقت.میکنی.همه.استوری.سرویس.و.بلی.آبدیت.باشن.
حالا.بدون.فیلترشکن.میری.تو.گوگل.بلی.بازی.کلشو.(حتما.کلش.رو.کلیردیتاکرده.باشی.یادم.رفت.بالا.بگم)بازش.میکنی.اگه.اوکی.شد.که.خوب.اگه.نه.میری.یه.حساب.دیگه.گوگل.به.گوشیت.اضافه.میکنی.بعدمیری.تو.کلش.قسمت.کانکت.و.دیس.کانکتو.میزنی.برات.دوتا.اکانتو.میاره.اونجا.دوباره.به.جیمیل.خودت.میری.فراموش.نکنی.که.با.وای.فای.وصل.بشی.انتن.گوشیتم.رو.برواز.بذاری.راه.های.دیگه.ای.هم.هست.چون.نمی.شناسی.یکم.سخته.به.یه.نفرکه.اعتمادداری.که.بلده.بگو.اکانتتو.تست.کنه.لول.من136.کمک.خاستی.بگو.یاعلی
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
سلام
فکر کنم پبیشتر توضیح بدم بهتره
من اکانتو خریدم از ی بنده خدایی.
بعد که پولو دادم اون شخص رمز و جیمیل رو بهم داد منم کل اطلاعات جیمیلو عوض کردم ولی اون صاحب قبلی هی اذیت میکرد و میومد وارد بازی میشد و ...
منم زدم جیمیلو از گوگل حذف کردم ولی دو سه دقه بعد دوباره درخواست دادم به گوگل تا جیمیلمو بازگردانی کنه
بعد که بازگردانی کرد اطلاعاتش همه هست 
ولی وارد بازی ک میشم لود نمیشه 
اگه مشکل از برنامه ها بود که اصلا نباید اکانتای دیگم لود میشد.
جالبه اون شخصی ک اکانتو ازش خریدم داره بازی میکنه و شاید درخواست تغییر ایمیل بازی رو داده باشه
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(07-22-2015، 02:51 PM)دختره خوب نوشته:
سلام
فکر کنم پبیشتر توضیح بدم بهتره
من اکانتو خریدم از ی بنده خدایی.
بعد که پولو دادم اون شخص رمز و جیمیل رو بهم داد منم کل اطلاعات جیمیلو عوض کردم ولی اون صاحب قبلی هی اذیت میکرد و میومد وارد بازی میشد و ...
منم زدم جیمیلو از گوگل حذف کردم ولی دو سه دقه بعد دوباره درخواست دادم به گوگل تا جیمیلمو بازگردانی کنه
بعد که بازگردانی کرد اطلاعاتش همه هست 
ولی وارد بازی ک میشم لود نمیشه 
اگه مشکل از برنامه ها بود که اصلا نباید اکانتای دیگم لود میشد.
جالبه اون شخصی ک اکانتو ازش خریدم داره بازی میکنه و شاید درخواست تغییر ایمیل بازی رو داده باشه
برای اطمینان وارد جیمیل بشید در بخش تنظیمات قابلیت ورود دو مرحله ای رو تعریف کنید و کل مشخصات اعم از تاریخ تولد و ... که ثبت کردید حتی ایمیل دوم رو تغییر بدید (تائید دو مرحله ای حتما انجام شود) با این کار دیگه شخص قبلی به هیچ عنوان نمیتونه وارد جیمیل بشه در صورتی که فایلی بهتون داده باشه و دستگاه ویندوز یا اندرویدی تون در حال اسنیف باشه.

بعد از انجام و اطمینان از تغییر کلیه مشخصات ورودی جیمیل از داخل بازی کلش ایمیل رو تغییر بدید.
پ.ن: کلش نصب نکردم و تجربه ای ندارم اما قطعا می تونید ایمیل اکانت رو تغییر بدید.

با توضیحی که دادید وقتی از اکانت خارج میشید شخص قبلی به اکانت شما دسترسی داره و باید مشخصات رو تغییر بدید.

Behnam.Naji Personal Website A Simple Graphic & Web Designer
Line Id : ...
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
سلام
اقا اون به جیمیل من دسترسی نداره تایید دو مرحله ای فعاله ایمیل و شماره پشتیبانی مال خودمه
اون چون بازی رو گوشیش بوده به صورت دیسکانکت بازی رو گوشیشه و میتونه بازی کنه
مگه اینکه کلیر دیتا کنه بازی کلش رو یا گوشیشو بزنه تنظیمات کارخانه
من به جیمیلم دسترسی دارم ولی جیمیلم رو بازی کانکت نمیشه و بازیم نمیاد
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان