برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کلش آف کلنز

کلش آف کلنز
#1
نوجوان به بهانه فروش بازی کلش آف کلنز، حساب بانکی ۳۰ نفر را خالی کردند. متهمان با درگاه جعلی بانک اطلاعات حساب طعمه‌های خود را به دست آورده بودند.
 
روزهای پایانی تیر امسال مرد جوانی با حضور در پلیس فتای استان مرکزی از مدیر یک سایت اینترنتی به اتهام سرقت موجودی حساب بانکی‌اش
شکایت کرد.
شاکی در اظهاراتش گفت: علاقه بسیاری به بازی کلش آف کلنز داشتم. بنابراین هنگام رصد در فضای مجازی با سایت اینترنتی‌ای روبه‌رو شدم که بازی اینترنتی کلش آف کلنز را به قیمت پایین‌تر از سایت‌های دیگر می‌فروخت. وسوسه شدم تا از این سایت خرید کنم. در این سایت ثبت‌نام کردم و مبلغ را به حساب مدیر سایت فروش اینترنتی واریز کردم و قرار شد تا چند ساعت برنامه را نصب کنم، اما موفق به این کار نشدم و همان جا بود که به فعالیت این سایت فروش شک کردم.
اینترنتی با مدیر آن مکاتبه کردم که پاسخگو نبود. حتی تلفن همراه درج شده در سایت مورد نظرهم خاموش بود.
وی اضافه کرد: بعد از آن پیامکی از بانک دریافت کردم که متوجه شدم دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان از حسابم برداشت شده است. با حضور در بانک و بررسی موضوع متوجه شدم حسابم اینترنتی خالی شده و وارد یک درگاه جعلی بانک شده‌ام که همین موضوع باعث شده فردی به حسابم نفوذ کرده و این مبلغ را برداشت کند. دیگر اطمینان یافتم که صاحب همین سایت اینترنتی باید به حسابم دستبرد زده باشد.
پس از این شکایت ماموران تحقیقات برای شناسایی و دستگیری سارق اینترنتی را آغاز کردند تا این که به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می‌داد کاربری که این سایت را راه‌‌اندازی کرده در شهرهای همجوار این استان دست به این کار زده است. ماموران فتا با هماهنگی قضایی روز‌های پایانی مرداد امسال به خانه متهم اعزام شده و متهم ۱۷ ساله را دستگیر کردند.
ماموران در بازرسی از خانه وی سه دستگاه گوشی تلفن همراه و لپ‌تاپ را که در آن اطلاعات حساب ۳۰ نفر که او حسابشان را خالی کرده بود، کشف شد.
متهم اعتراف کرد این دزدی را با همدستی پسر یکی از اقوامش که ۱۴ سال دارد انجام داده است.
متهم در اظهاراتش گفت: هر دویمان تبحر ویژه‌ای در رایانه و خدمات رایانه‌ای داشتیم. بنابراین تصمیم گرفتیم با راه‌اندازی یک سایت اینترنتی در رابطه با فروش بازی‌های رایانه‌ای بویژه کلش آف کلنز کاربران متقاضی خرید این بازی را فریب دهیم. کاربران پس از بازدید از این سایت زمانی که متوجه می‌شدند این بازی اینترنتی با قیمت کمتری به فروش می‌رسد، ترغیب شده و از سایتمان اینترنتی خرید می‌کردند. آنها طبق نقشه‌مان به تله می‌افتادند و از طریق درگاه جعلی بانکی که ما راه‌اندازی کرده بودیم پول خرید بازی اینترنتی را واریز می‌کردند. ساعاتی بعد با توجه به این که اطلاعات کاربران را به دست آورده بودیم به حساب بانکی آنها نفوذ کرده و موجودی‌شان را خالی می‌کردیم و تاکنون به حساب ۳۰ کاربر اینترنتی نفوذ و مبالغی کلان به دست آورده‌ایم. با این پول‌های بادآورده هزینه تفریح و خوشگذرانی‌هایمان را تامین می‌کردیم.
در ادامه تحقیقات، پسر ۱۴ ساله هم دستگیر شد. سرگرد مصطفی نوروزی، رئیس پلیس فتای استان مرکزی در این باره گفت: برای این دو متهم قرار قانونی صادر شد. تحقیقات تکمیلی از آنها برای مشخص شدن دیگر جرایمشان و نیز شناسایی مالباختگان ادامه دارد.

Telegram ID:@mamad_arty_boy_bdh
محمدرضانوری
mohammad reza noori[عکس: photo_2016_01_12_22_14_36.jpg]
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
#2
همه کار با اینترنت رو بلدن اما امنیت صفر .من خودم با وصل شودن به هر شاخه وای فای هرکی تو اون شبکه باشه اسنیف میکنم یعنی هر کاری.دقت کنین هرکار بکنه میبینمو میفهممو میتونم تغییر بدم به هرسایت که من بخوام بره یا هرچی دانلود کرد منم بگیرم.چرا چون اطلاعات امنیتی صفره تو مردم ما.چن توصیه 1به وای فای های رایگان وصل نشین وقتی از صاحب خطتش اطلاع ندارین نگین اینجا وای فای رایگان داره و خودتونو زرنگ تصور کنین.
2. حتما یه انتی ویروس حتی مزخرف داشته باشین
3. تو گوشی هیچ وقت اطلاعات شخصی و مهم و نگه ندارین
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان