برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
استیک بلو در vpn ان پی وی میتونم چطور فعال کنم وe pn

چطور میتونم وe پی ان (*pn) در بلو استیک فعال کنم
چطور میتونم و ی  پ ی ا ن در بلو استیک فعال کنم و در کامپیوتر. و ی  پ ی ا ن دارم و در اندروید درسته ولی صفحه گوشی کوچیکه نمیشه فیلم های یوتویوب دید میخواستم در بلو استیک و کامپیوتر نگاه کنم ولی فعال نمیشه هر وی پی انی که دارم در اندروید درسته ولی تو بلو استیک فعال نمیشه چه کنم؟
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(08-11-2016، 04:52 AM)0reza666 نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
چطور میتونم وی پی ان در بلو استیک فعال کنم و در کامپیوتر. وی پی ان دارم و در اندروید درسته ولی صفحه گوشی کوچیکه نمیشه فیلم های یوتویوب دید میخواستم در بلو استیک و کامپیوتر نگاه کنم ولی فعال نمیشه هر وی پی انی که دارم در اندروید درسته ولی تو بلو استیک فعال نمیشه چه کنم؟

vpn روی سیستمتون فعال بشه روی بلو استکس هم فعاله و حتما نباید روی بلواستکس نصب باشد

(البته به تازگی تست نکردم)

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: pesarpesar ، Zakeri M ، 0reza666
وی پی ان سیستم رو بعضی از برنامه های بلواستک اذیت میکنه...شما میتونید وی پی ان سیستموتون رو فعال کنید و به صورت آنلاین از وبسایت یوتیوب فیلمارو ببینید

خاکـــــــــــــی باش تا خاکـــــــــــــ نشدی

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M ، 0reza666
اره اینکه بلدم ولی من یه برنامه که از همینجا دانلود کردم منظورم ماهواره جیبی هست خوب. و چون صفحه گوشی کوچیکه خواستم یه کلکی بزنم و تو بلو استیک نصب کنم که نصب شد و بتونم فیلم های ماهواره با تصویر بزرگتر تو کامپیوتر ببینم ولی نگو این برنامه ماهواره موبایل احتیاج به ف ن د ق ش ک ن داره و بلو استیک هم هر چی ف ن د ش ک ن تو موبایلم دارم اونجا عمل نمیکونه و تو گوشی عمل میکنه. امیدوارم منظورم متوجه شده باشین ولی حیف شد نشد تو بلو استیک فعالش کنم.

لااعقل یه برنامه ای نیست برای کامپیوتر باشه و من بتونم کانال های ماهواره تو کامپیوتر ببینم. مثلا این تاپیک ببینید لطفا

برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید

ولی برای کامپیوتر نیست. برای کامپیوتر نمیشه یه برنامه پیدا کنید که سالم باشه و کانال های ماهواره بگیره. این برنامه موبایل عالی کل برنامه فارسی زبان داره. البته تو اون تاپیکم این یه مورد مشکلش گفتم که گذینه خارج یا امریکا نداره من میخواستم کانال های کشتی کجم ببینم ولی نداشت حیف شد. ممنون میشم اینارو بخونید بهم جواب بدین

راستی من کاربر قدیمی این انجمنم. نه میخوام مسدود بشم نه دوست دارم برای این انجمن مشکلی پیش بیاد پس لطفا کلمه و ی پ ی ان ویرایش کنید و با فاصله بنویسید. منظورم عنوان تاپیک که من نمیتونم ویرایش بزنم.
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان