برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پخش آنلاین موزیک در تلگرام

پخش آنلاین موزیک در تلگرام
سلام و عرض ارادت به دوستان در این انجمن . آرزوی بهترین لحظه ها را برایتان دارم . یک سوال دارم که بسیار جستجو و پرسش کرده ام اما هنوز به نتیجه ای نرسیده ام .

لطفاً اگر کسی میتوانه در اینمورد منو راهنمایی کنه به این سوال من توجه کنه . و آن  سوال آنست که :

من چطور می توانم در کانال تلگرام فایل موزیک بگذارم بدون انکه دانلود شده و در هارد سیستم رایانه ذخیره گردد. به نحوی که آن فایل خود بخود باز شده و مخاطب مانند موزیکهای انلاین در سایتها با یک کلیک به ان گوش دهد . ( به مانند کانال  تلگرام بانک موزیک )
امیدوارم که مطلب را واضح ادا کرده باشم . ممنون .
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(08-06-2016، 09:57 AM)delaviz50 نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
سلام و عرض ارادت به دوستان در این انجمن . آرزوی بهترین لحظه ها را برایتان دارم . یک سوال دارم که بسیار جستجو و پرسش کرده ام اما هنوز به نتیجه ای نرسیده ام .

لطفاً اگر کسی میتوانه در اینمورد منو راهنمایی کنه به این سوال من توجه کنه . و آن  سوال آنست که :

من چطور می توانم در کانال تلگرام فایل موزیک بگذارم بدون انکه دانلود شده و در هارد سیستم رایانه ذخیره گردد. به نحوی که آن فایل خود بخود باز شده و مخاطب مانند موزیکهای انلاین در سایتها با یک کلیک به ان گوش دهد . ( به مانند کانال  تلگرام بانک موزیک )

کانال رو برامون بفرستید

خاکـــــــــــــی باش تا خاکـــــــــــــ نشدی

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: delaviz50
(08-06-2016، 11:38 PM)pesarpesar نوشته:
(08-06-2016، 09:57 AM)delaviz50 نوشته:

من چطور می توانم در کانال تلگرام فایل موزیک بگذارم بدون انکه دانلود شده و در هارد سیستم رایانه ذخیره گردد. به نحوی که آن فایل خود بخود باز شده و مخاطب مانند موزیکهای انلاین در سایتها با یک کلیک به ان گوش دهد . ( به مانند کانال  تلگرام
)

کانال رو برامون بفرستید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان