برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
وارد کردن شماره تلفن در لاین

وارد کردن شماره تلفن در لاین
من یه مشکلی دارم اینکه با روش روت شماره خودم رو از لاین پاک کردم   بعد یه روز از طرف لاین بلاک بودم عنی شماره تلفن نمیتونستم وارد کنم  بعد از در اومدن از بلاک بودن میخواستم استیکر کشورای دیگه رو دانلود کنم شماره تلفن کشور های دیگه رو میزدم ولی قبول نمی کرد این پیغام می اومد invalid phone number  please check the number and try again 
ولی شماره تلفن خودم رو وارد میکردم کد ارسال میشد  حتی با ف.ی.ل.ت.ر شکن هم وصل شدم تغییری نکرد 
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(04-01-2015، 11:58 PM)alirezadr نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
من یه مشکلی دارم اینکه با روش روت شماره خودم رو از لاین پاک کردم   بعد یه روز از طرف لاین بلاک بودم عنی شماره تلفن نمیتونستم وارد کنم  بعد از در اومدن از بلاک بودن میخواستم استیکر کشورای دیگه رو دانلود کنم شماره تلفن کشور های دیگه رو میزدم ولی قبول نمی کرد این پیغام می اومد invalid phone number  please check the number and try again 
ولی شماره تلفن خودم رو وارد میکردم کد ارسال میشد  حتی با ف.ی.ل.ت.ر شکن هم وصل شدم تغییری نکرد 

به تغییر ای پی و... ربطی نداره
از هر شماره در روز تعداد محدودی میتونند استفاده کنند
شما وقتی یه شماره امتحان کن که مثلا اخرین کد ارسالیش واسه حداکثر ده دقیقه قبله چون شماره هایی که اخرین کدش واسه دو ساعت قبله یعنی همه استفاده کردن و تا بیست و چهار ساعت دیگه نمیشه استفاده کرد

امید دارم هنوز...?
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: ?اُمـ¥ßα∂ ßoےد? ، Zakeri M

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان