برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
هک گوشی با کامپیوتر

هک گوشی با کامپیوتر
سلام و خسته نباشید. میخواستم بپرسم میشه یه گوشی رو با کامپیوتر هک کرد. فقط من خیلی حرفه ای نیستم. اگه ممکنه توضیحاتتون کامل باشه. ممنون میشم.
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(01-01-2016، 09:20 PM)شمه0261 نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
سلام و خسته نباشید. میخواستم بپرسم میشه یه گوشی رو با کامپیوتر هک کرد. فقط من خیلی حرفه ای نیستم. اگه ممکنه توضیحاتتون کامل باشه. ممنون میشم.

بله دوست من امکانش هست بوسیله اندروید رات و رات های دیگر این کار امکان پذیر من معرفیشون میکنم ولی به دلیل قوانین نمیتونم آموزش یا فایلشو قرار بدم مانند دندروید رات متااسمولیت و کالی لینوکس شما میتونید به گوشی تارگت مورد نظر ورود کرد و تمام اطلاعات آن مانند مخاطبین شنود صدا ضبط مکالمه موقعیت مکانی اس ام اس زنگها گالری واتساپ و غیره دسترسی پیدا کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: sp.alijani ، Mamad Arty Boy B.D.H ، Kianjani
(01-02-2016، 11:30 AM)benyamin1371 نوشته:
(01-01-2016، 09:20 PM)شمه0261 نوشته:

بله دوست من امکانش هست بوسیله اندروید رات و رات های دیگر این کار امکان پذیر من معرفیشون میکنم ولی به دلیل قوانین نمیتونم آموزش یا فایلشو قرار بدم مانند دندروید رات متااسمولیت و کالی لینوکس شما میتونید به گوشی تارگت مورد نظر ورود کرد و تمام اطلاعات آن مانند مخاطبین شنود صدا ضبط مکالمه موقعیت مکانی اس ام اس زنگها گالری واتساپ و غیره دسترسی پیدا کنید
ببخشید وایبر اسپای هم میشه؟
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان