برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 2.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
برای فری و پولی استیکرهای کلیه هک چت

هک کلیه استیکرهای پولی و فری برای چت!
با سلام خدمت همه

اين مطلب را به عشق داداشم Heart مجـــM.Jـــید Flower  و رفیقم   Hi امـــNUMBER1ـــید Heart   امشب گذاشتم!

تموم راهکارها را از مجید و اميد ياد گرفتم.
و بريم سر اصل مطلب :

اول از همه گوشي بايد روت باشه که اگر گوشيتون روت نيس با برنامه KING ROOT ميتوانيد تمام گوشي خود را روت کنيد!
لينک دانلود برنامه KING ROOT:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید

بعد برنامه SQLite Editor را دانلود کنيد!
لينک دانلود برنامه SQLite Editor:

(آموزش دانلود کردن: با مرورگر وارد شويد. دريافت لينک دانلود را بزنيد و بعد هم دانلود را بزنيد!!)

خوب حالا دو راه داره.يکي اينکه يک دونه اش را پيدا کنيد که بفرسته تو پي وي يا گروه تا بتوني راحت هکش کني!!!
و يکي ديگه که کاملا سخته بايد کد تک تک هر يک استيکر مجموعه رو پيدا کني که همون sticker_id ميشه!!
که مثال کد تکي:5165 (مثال) است...که ما کاري نداريم باهاش!!

اول وارد SQLite Editor شوید و به مسیر زیر بروید:

line>never_line>sticker

حالا ما با قسمت sticker_id   و  package_id کار داریم!

دراون قسمت هر استیکری دارای id و شماره خاص منحصربه فرد خودش را داره..که اونجا با تغییر نوع ایدی در پک package_id میشه جایگاه استیکر را تغییر داد.. مثلا استیکر line://shop/detail/660 پکیج آی دی استیکر 660 دارای استیکر_آی دی 7023 تا 7030 میباشد! 
که میتوان جایگاه 7023 تا 7030 را در پکیج های  استیکرای کشور ایران یاهرجایی که خواستید تغییر دهید!

نمونه:

مثال:

sticker_id: 7024

package_id: 660

order_num: 1

image_width: 272

image_height: 228

البته باید بگم هک تو چهارتای استیکرهای اصلی منجر به نیومدن بعضی از استیکرها میشه.. شما مثلا  در استیکر سیزده بدر با پکیج آیدی 4119 بهکید 

برای اشنایی راحتتر میتونید در پکیج ایدیه 4119 .. sticker_id اولی را به یه عدد دلخواه تغییر بدید.. تا متوجه بشید.. تغییراتش را 

استیکر هایی مثل line://shop/detail/1098 و line://shop/detail/2953 هم بسیار قشنگ هستند!

باتشکر      متین جهان (مستر هات بوی)   اگر مشکلی داشتین ادد کنید:  ID LINE: MATIN.JAHAN
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سلام و درود و خسته نباشی

ببخشد میشه توضیحاتتون رو کاملتر کنین؟
من هرچقدر خواستم نتونستم مطلب و بفهمم مرسی Heart

سوار سرنوشتم....    کجا؟....نمیدونم    یه باک پر دارم,یه جاده که پر از پیچه

id LINE: fitnes-021

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
سلام 
خلاصش اینه که استیکرهای پولی رو جایگزین استیکرهای اصلی تون میکنید
ایشالا بعد امتحانات دوباره فعال تر از قبل اموزش هارو کامل و اسون تر قرار میدیم...

امید دارم هنوز...?
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: ڙِݩِــち丹モモ刀ــرٍآڸ
آره دقیقن منظورم خلاصه ش بود

مرسی آقای skeleton منتظریم Bye

سوار سرنوشتم....    کجا؟....نمیدونم    یه باک پر دارم,یه جاده که پر از پیچه

id LINE: fitnes-021

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(05-26-2015، 12:00 PM)SAEEDHABIBZADEH نوشته:
سلام و درود و خسته نباشی

ببخشد میشه توضیحاتتون رو کاملتر کنین؟
من هرچقدر خواستم نتونستم مطلب و بفهمم مرسی Heart

ما را در لاین ادد کنید تا کامل توضیح دهیم:
id line: mr.hot_boy
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: SKELETON
من الان مطلب را کاملش میکنم..دیشب گفتم..و متین نوشت... الان بقیه مطلب را کاملش میکنم...
یه چیزی که باید بگم اینه که اون پکیجی را که میخواهید داخلش هک کنید..باید از قبل دان کرده باشید مثلا یه ایدی استیکر را توو یه جایی هک کنید که دارید..مثلا ایدی 43567 را توو پکیج سیزده بدر بهکید..که همه تقریبا دارند.البته به عنوان مثال گفتم..
اول باید بگم که هک استیکرهای متحرک باید حتما توو استیکر داشته هاتون که متحرکه انجام بشه..و ثابت ها هم توو ثابت ..
یه چیز دیگه..وقتی یه استیکر دوستاتون توو چت واستون میفرستند.تو پوشه استیکر توو قسمت اندروید.قسمت لاین .فولدر استیکر میشینه..و برای بدست اوردن ایدی استیکر میتونید اون عدد های داخل فولدر را یه جایی یادداشت کنید..و تووو sql قسمت استیکر..راحت ایدی استیکر را پکیجش را تغییر بدید..

شما به عنوان مثال اولین استیکر موجود در sql قسمت استیکر را ادیت کنید..و عدد 7029 را در ایدی استیکر و 4119 را در پکیج ایدی مشخص کنید.. تا داخل استیکر سیزده بدرتون استیکر ارباب حلقه ها را مشاهده کنید..
در صورت متوجه نشدن دوباره..بازهم توضیحات کاملتری فردا شب میدم.
فولدر استیکر داخل مسینجر حافظه داخلی گوشی.اندروید.never line . فولدر های داخلش میشه پکیج استیکر ..و اون عدد های داخلش میشه آیدی استیکر..و هر استیکری داخل لاین عدد ایدی منحصر به فرد خودشوو داره

.. فدای همتون ...
کوچیک شما ... مجید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: matin-82 ، SKELETON ، Zakeri M ، majid232 ، سناتور ، sog@nd
ازکجا بفمم کدوم استیکرم تو کدوم پکیجه.یعنی من استیکر اون دختره رو نمیخوام.پس باید کدشو بدونم و برم رو پکیجش .و در عوض من استیکر حلزونه رو دوستم دارم از کجا بدونم کدش چنده که برم به جای اون دختره بذارم.ببخشید سخته گفتنش.خلاصش دختره کدش چنده حلزونم چنده .تا بتونم جاشونو عوض کنم
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(05-26-2015، 07:56 PM)majid-k800 نوشته:
من الان مطلب را کاملش میکنم..دیشب گفتم..و متین نوشت... الان بقیه مطلب را کاملش میکنم...
یه چیزی که باید بگم اینه که اون پکیجی را که میخواهید داخلش هک کنید..باید از قبل دان کرده باشید مثلا یه ایدی استیکر را توو یه جایی هک کنید که دارید..مثلا ایدی 43567 را توو پکیج سیزده بدر بهکید..که همه تقریبا دارند.البته به عنوان مثال گفتم..
اول باید بگم که هک استیکرهای متحرک باید حتما توو استیکر داشته هاتون که متحرکه انجام بشه..و ثابت ها هم توو ثابت ..
یه چیز دیگه..وقتی یه استیکر دوستاتون توو چت واستون میفرستند.تو پوشه استیکر توو قسمت اندروید.قسمت لاین .فولدر استیکر میشینه..و برای بدست اوردن ایدی استیکر میتونید اون عدد های داخل فولدر را یه جایی یادداشت کنید..و تووو sql قسمت استیکر..راحت ایدی استیکر را پکیجش را تغییر بدید..

شما به عنوان مثال اولین استیکر موجود در sql قسمت استیکر را ادیت کنید..و عدد 7029 را در ایدی استیکر و 4119 را در پکیج ایدی مشخص کنید.. تا داخل استیکر سیزده بدرتون استیکر ارباب حلقه ها را مشاهده کنید..
در صورت متوجه نشدن دوباره..بازهم توضیحات کاملتری فردا شب میدم.
فولدر استیکر داخل مسینجر حافظه داخلی گوشی.اندروید.never line . فولدر های داخلش میشه پکیج استیکر ..و اون عدد های داخلش میشه آیدی استیکر..و هر استیکری داخل لاین عدد ایدی منحصر به فرد خودشوو داره

.. فدای همتون ...
کوچیک شما ... مجید

سلام میشه تولاین پی ام بدید ایدیم .b.smok.b.
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
سلام
میشه از اول با یه مثال توضیح بدید ما هم انجام بدیم مراحل رو به ترتیب
هر چی خوندم نفهمیدم
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
همون جور كه توضيح دادين استيكر جايگزين گرفتم
ولي متاسفانه تو گپ ارسال ميشه ولي برا كسي نميره
ميشه بگين چرا..