برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
هک شدن اکانت کلش

هک شدن اکانت کلش
سلام اساتید 
من یه اکانت لول 78 دارم و از ربات استفاده میکردم خیلی عالی بود تا اینکه چند روز پیش دیدم یه نفر وارد بازیم میشه و پسوورد عوض کردم و اهمیت ندادم ولی دیدم باز میاد داخل بازی و هر دفعه الکسیر و گلد رو میرسونه به حداقل ویعنی 6  میلیون الکسیر  گذاشتم واسه اپدیت بالن ولی صفر شد و مرحله بعد 300 تا جم پرید و داخل وار میاد اتک خراب میکنه و حالا سوال من اینه که این با این تفاسیر این اتفاق نه لو رفتن پسوورد هست و نه بن شدن ومشکل چیه . لطفا راهنمایی کنید خیلی مهمه برام  Knock Cry
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
باید ایمیل بزنی به سوپرسل
آموزشش در انجمن هست

سرمــــــــون بالاس...
چون بــــالا سرمــــــون خداس...

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M ، ?اُمـ¥ßα∂ ßoےد?
جیمیل از گوشیش پریده ولی بازی نه و طرف تا اکانت دیگه رو لود نکنه بازی شما از گوشیش پاک نمیشه . فکر نمیکنم سوپرسل هم بتونه کاری کنه . طرف رو پیدا کن اگه دسترسی بهش نداشتی با ویروس گوشیشو فلش بزن :))
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(10-03-2015، 07:32 PM)مسعود0604 نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
سلام اساتید 
من یه اکانت لول 78 دارم و از ربات استفاده میکردم خیلی عالی بود تا اینکه چند روز پیش دیدم یه نفر وارد بازیم میشه و پسوورد عوض کردم و اهمیت ندادم ولی دیدم باز میاد داخل بازی و هر دفعه الکسیر و گلد رو میرسونه به حداقل ویعنی 6  میلیون الکسیر  گذاشتم واسه اپدیت بالن ولی صفر شد و مرحله بعد 300 تا جم پرید و داخل وار میاد اتک خراب میکنه و حالا سوال من اینه که این با این تفاسیر این اتفاق نه لو رفتن پسوورد هست و نه بن شدن ومشکل چیه . لطفا راهنمایی کنید خیلی مهمه برام  Knock Cry

سلام از ربات چندوقته استفاده میکنی؟
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
جدیدا ربات های نا سالم پیدا شدن تا استفاده کردی جیمیل و رمزت برای طرف ارسال میشه که داخل اطلاعات بازیابی هم بری اول جیمیل coc هست !

بهترین و راحترین راه برای بازیابی اینکه در خواست جیمیل هک شدی بدی چون سیتم خودکار هست کمتر از دو دقیقه میتونی اکانتت رو پس بگیری !
اموزشش هم داخل وب سایت هست . 

تست کردم که میگم دو دقیه زمان میبره!

برای بیرون کردنش از اکانت هم بعد از اینکه مرحله قبل رو انجام دادی یک پیام باید بدی به کلش که بازم اون داخل سایت هست !

کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
پاسخ }}}}
(01-12-2016، 10:18 PM)Zakeri M نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
جدیدا ربات های نا سالم پیدا شدن تا استفاده کردی جیمیل و رمزت برای طرف ارسال میشه که داخل اطلاعات بازیابی هم بری اول جیمیل coc هست !

بهترین و راحترین راه برای بازیابی اینکه در خواست جیمیل هک شدی بدی چون سیتم خودکار هست کمتر از دو دقیقه میتونی اکانتت رو پس بگیری !
اموزشش هم داخل وب سایت هست . 

تست کردم که میگم دو دقیه زمان میبره!

برای بیرون کردنش از اکانت هم بعد از اینکه مرحله قبل رو انجام دادی یک پیام باید بدی به کلش که بازم اون داخل سایت هست !

تو وب سایت تا صفحه۱۶رفتم این تاپیک نبود.لینک درخواست جیمیل هک شده میدی؟
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
راحی نیست پسوورد کرک کنی؟
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: DANYAL_PISHRO

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان