برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
هک اکانت لاین

هک اکانت لاین
اموزش هک اکانت لاین
(++Text by silent(c

اول واردسایت onlineform بشوید و اونجا ثبت نام کنین
خب بعد از وارد شدن به قسمت روی فرم ها کلیک کنید و فرمی رو واس خودتون بسازید حالا بستگی داره که گزینه 2 رو داشته باشید یا نه اگه دارید یک فرمی طراحی کنید و با اون طرف مقابل رو به چالش بکشید مثلا سکه رایگان در صورت پر کردن فرم بهت میده بعد پر کردن اطلاعات اون میاد بهت
خب بقیه بعد از ساخت فرم و اتمام فیلد ها برید یک وبلاگ باز کنید و یک صفحه وب درست کنید یعنی صفحه جداگانه بعد ساخت صفحه فرمی که ساختین یک کدی داره که وب انجمن ساز خودش میده بهت خب اونو کپی کن و توی صفحه جداگانه که ساختی پیست کن و تمام
حالا میتونی اونو با کوتاه کردن لینک بدی به طرف و طرف با پر کردن فرم آنی اطلاعات به دستت بیفته بروزترین و قابل استفاده ترین فک لاین این بود

دوستانی که بلد نیستن وبلاگ بسازن برای ساخت فک لاین کامنت بزارن اموزش بدم

هنگام فرستادن لینکه فک لاین بهتره عکسو اسمه لاین فری کوینز روتون باش(فیکه لاین فارسی رو بزنید)
برای مثال فیک لاین زیر رو خودم ساختم نگاه کنید تا با محیطش اشناشید
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: SKELETON
روش های مهندسی اجتماعی فقط برای افراد ساده لوح جواب میده که هیچ اشنایی با لاین ندارن نه کسایی که اکانت هایی با بالای 300 تا استیکر دارن...

امید دارم هنوز...?
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
روش های دیگ هم هست اما سطح افراد اینجا پایینه
روش خودم
با سیستم بیا لاین همه فرنداتو بلاک کن اولین پیامی که از قربانی میاد با یک دستور تو cmd ساده ip به دست میاد نقطه ضعف سیستمتون ms06_89 هست بجا ای پی ماشین مجازی سیستمه خودت ای پی طرفتو وارد میکنی وارد ماشین که ساختی میشی با دستور دلیت لاینش حذف اکانت میشه با دستور return جمیل و رمزش بهت ارسال میشه
Here Knock
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: SKELETON
(05-31-2015، 02:09 PM)shahabshah0098 نوشته:
روش های دیگ هم هست اما سطح افراد اینجا پایینه
روش خودم
با سیستم بیا لاین همه فرنداتو بلاک کن اولین پیامی که از قربانی میاد با یک دستور تو cmd ساده ip به دست میاد نقطه ضعف سیستمتون ms06_89 هست بجا ای پی ماشین مجازی سیستمه خودت ای پی طرفتو وارد میکنی  وارد ماشین که ساختی میشی با دستور  دلیت لاینش حذف اکانت میشه با دستور return جمیل و رمزش بهت ارسال میشه
Here  Knock

این روشیا ک میگیا میتونی اموزش بدی؟

دیوونگی، همان‌طور که می‌دونی، خیلی شبیه جاذبه‌ست...

تنها چیزی که لازمه یه تکونه!
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
اره با لاین کامپیوتر وصل شو به لاین همه فرنداتو بلاک کن فقط قربانیتو نگه دار cmd رو باز کن اولین پیامی ک قربانی بهت داد netstat-n. رو وارد کن ip ها قربانی بهت ارسال میشه لینوکستو روشن کن تو ترمینال وارد کن msfconsole بعدش دیگ کاری نداری نقطه ضعف طرفت ms06_89 باید باش یعنی بیشتر مواقع اینا با ساختن ماشین مجازی روی نقطه ضعف طرفت و بجایه این ک ای پی خودتو وارد کنی ای پی طرفتو وارد میکنی با یه دستور دلیت یا return میتونی هکش کنی Cool
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: SKELETON ، jokers
(06-01-2015، 07:22 AM)shahabshah0098 نوشته:
اره با لاین کامپیوتر وصل شو به لاین همه فرنداتو بلاک کن فقط قربانیتو نگه دار cmd رو باز کن اولین پیامی ک قربانی بهت داد netstat-n. رو وارد کن ip ها قربانی بهت ارسال میشه لینوکستو روشن کن تو ترمینال وارد کن msfconsole  بعدش دیگ کاری نداری نقطه ضعف طرفت ms06_89  باید باش یعنی بیشتر مواقع اینا با ساختن ماشین مجازی روی نقطه ضعف طرفت و بجایه این ک ای پی خودتو وارد کنی ای پی طرفتو وارد میکنی با یه دستور دلیت یا return میتونی هکش کنی  Cool

شما تخصصی میگین میشه تصویری هم بذارین یا فیلمشو؟ ببخشید سطح اطلاعات پایینه
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
دوست عزیزم کن میخام عکس یا فیلم اپلود کنم در این باره اما نمیدونم چرا اپلود نمیشه هر وقت مشکل اپلوت کردن برطرف شد میزارم
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان