برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
هــــک کامپیوتر دوستاتون یا مدرستون d

هــــک کامپیوتر دوستاتون یا مدرستون :D
Wink 
سلام عزیزان براتویی

اینم از یه هک سیستم دوستاتون یا مدرستون که 5 ثانیه هم نمیکشه...

فقط توجه کنید که نباید صاحب سیستم پشت سیستمش باشه و شما با چند تا ترفند و خلاقیت مهندسی اجتماعی که دارید باید چند ثانیه بکاریدش تا کارتونو راحت انجام بدین

برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید

رمز فایل :barato.ir

lموفق باشید Hi

گــ ــرگ باش تا محتاج
 نوازش دیگری نباشی:(گرگ یعنی ارتش تکـ نفره " تنها"ولی وَحشیــ ـ ــ..!!
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: SKELETON ، DANYAL_PISHRO ، Zakeri M ، Aboljang
من که فیلم رو ندیدم.اما کلمه مهندس اجتماعی یعنی گول زدن یا به قول بعضیا خر کردن طرفه..اگه طرفم از سیستم سرش بشه هیچ وقت اجازه بعضی کارارو نمیده.بهتر نیست بگیم یه راه کار....

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(07-07-2015، 04:39 PM)shab hejran نوشته:
من که فیلم رو ندیدم.اما کلمه مهندس اجتماعی یعنی گول زدن یا به قول بعضیا خر کردن طرفه..اگه طرفم از سیستم سرش بشه هیچ وقت اجازه بعضی کارارو نمیده.بهتر نیست بگیم یه راه کار....

تا وقتی که فیلم رو ندیدی چیزی نگو ..تنکس Flower

گــ ــرگ باش تا محتاج
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
کامپیوتر دوست نه یوزر دوست تان.چون ما اینجا یه یوزرو تغییر پسورد دادیم.میشه تکسی که گذاشتی گفتی مهندسی اجتماعی میشه بگی الان کجای این مهندسی اجتماعی داشت؟ بازم ممنون که فایل رو گذاشتی و زحمت کشیدی من خودم یه فایل pdf از یکی از دوستان همین سایت گرفتم کسانی که واقعا میخوان هکر بشن اونو بخونن از شناسایی هکر ها گرفته تا زبان هکری تا آموزش شناشایی پورت سایت یا هر چیز دیگه.اگه خواستن بگن بذارم دوباره.

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(07-08-2015، 10:30 AM)shab hejran نوشته:
کامپیوتر دوست نه یوزر دوست تان.چون ما اینجا یه یوزرو تغییر پسورد دادیم.میشه تکسی که گذاشتی گفتی مهندسی اجتماعی میشه بگی الان کجای این مهندسی اجتماعی داشت؟ بازم ممنون که فایل رو گذاشتی و زحمت کشیدی من خودم یه فایل pdf از یکی از دوستان همین سایت گرفتم کسانی که واقعا میخوان هکر بشن اونو بخونن از شناسایی هکر ها گرفته تا زبان هکری تا آموزش شناشایی پورت سایت یا هر چیز دیگه.اگه خواستن بگن بذارم دوباره.

دوست عزیز میگم تو فیلم رو نگاه کنی میفهمی چی میگم مـــن ..!!
اگه فیلم رو نگاه کنی اینطوری هست که شما نشستی پشت سیستم طرف و اونم پیش شماست..خب؟؟حالا شما میخوای کارتو انجام بدی و اونم پیشته و نمیتونی کارتو انجام بدی...."مهندسی اجتماعی" اینجا به کارت میاد که بهش مثلا بگی که برو یه لیوان آب برام بیار ...بعد وقتی که اون رفت شما برا خودت فرصتی درست کردی که بتونی کارتو انجام بدی...

بـــاز بهت میگم اول فیلم رو ببین بعد نظر بده ...مــــــرسی

گــ ــرگ باش تا محتاج
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان