برا تو
برا تو

نظرسنجی: پیشنهاد شما برای تهیه قطعات کامپیوتر یا لوازم دیجیتال
این نظرسنجی بسته شده است.
بازار کامپیوتر
0%
0 0%
فروشگاه های آنلاین
0%
0 0%
مجموع 0 رای 0%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
قیمت لپتاپ موبایل قطعات کامپیوتر تبلت نظرسنجی درباره بازار pc

نظرسنجی درباره بازار قطعات کامپیوتر (PC)
Information 
سلام
در حال حاضر بازار قطعات کامپیوتر (PC) رونق قبلش رو نداره ... حتی کاربرای خانگی یا کارمندان شرکت ها برای پیشبرد کارشان معمولا از لپ تاپ و تبلت استفاده میکنند. حالا جالب اینجاست که عدم رونق سابق بازار، توجیه غیرمنطقی ای برای قیمت گرون تر قطعات کامپیوتر حتی داخل فروشگاه های اینترنتی مطرح شده ... (واقعا اینطور پاسخ میدن)
میگن فلان شرکت داره ورشکست میشه یا فلان جنس خاصه و تولید نمیشه در صورتی که از سر کنجکاوی پیگیر شدم دیدم - همون قطعه علاوه بر تولید با قیمت استانداردش به 18 کشور اروپا و آسیا صادر میشه!
نخواستم که اینجا گله کنم اما قطعا با قیمت و گارانتی های مختلف یک قطعه تو بازار کامپیوتر روبه رو شدید، حالا دوستان عزیز خواهشم اینه نظرتون رو برای خرید عاقلانه تر با قیمت واقعی قطعات کامپیوتر یا لوازم دیجیتال بفرمایید...؟!
دوستان اگر مکان خاصی هم مدنظر بود لطفا معرفی کنید
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Maryam-II
سلام.
اول ذکر کنم که سوال نظر سنجی شما رو متوجه نشدم .
منظورتون از تهیه چیه؟ استفاده شخصی؟فروش؟ 
و بعد بحث اصلیتون: نظر من کاملا متفاوته با شما.
بر خلاف چیزی که شما بیان کردید هنوز کامپیوترهای خانگی و قطعاتش رونق خاص خودش رو داره.
ولی اگه بخوایم فقط به ظاهر نگاه کنیم بله لپ تاپ فقط رو بورس هست و انگار که هیچ استقبالی ازکامپیوتر و قطعاتش نمیشه اما اگه بخوایم از لحاظ کاری بهش نگاه کنیم هنوز هم سهم بالایی تو خرید و فروش داره(بیشتر فروش)
البته یچیز مهم هم هست اونم اینکه لپ تاپ جای خودش رو داره و پی سی جا خود منتهی توکشور ما مثل خیلیچیزهای دیگه برای راحتی و البته گذاشتن کلاس بیشتر ازلپ تاپ استفاده میشه حتی خیلیها برای بچه ها لپ تاپ خریداری میکنن بجای کامپیوتر که...

در کل خواستم فقط بگم با اُفتی که داشته ولی رونق بالایی داره هنوز فقط این رونق به چشم مصرف کننده ها نمی یاد چون بقول شما اکثرا لپ تاپ رو ترجیح میدن و افراد عادی دارن این رو میبینن.

در نهایت اگه هدف و منظور اصلیتون در مورد تهیه قطعات کامپیوتر رو بگید فکرکنم بتونم راهنماییتون کنم

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: pesarpesar ، Mamad Arty Boy B.D.H
(07-16-2016، 01:45 PM)sp.alijani نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
در نهایت اگه هدف و منظور اصلیتون در مورد تهیه قطعات کامپیوتر رو بگید فکرکنم بتونم راهنماییتون کنم....

ممنون از توجهتون، برای استفاده شخصی خواستم که کیس جمع کنم، از فروشگاه های اینترنتی مطرح شروع کردم به بررسی(از بازار بدور هستن انگار، جنساشونم گرون تر بود!) اومدم رفتم داخل بازارهای کامپیوتر معروف داخل تهران جالبه فروشنده ها مثلا سر یک هارد با مشخصات یکسان 40 هزار تومن اختلاف قیمت داشتن!
خدا رو شکر هیچ کدومم حرف دیگری رو تایید نمیکنن!؟ خب منه خریدار بکل گیج میشم هیچ کسی هم جواب درستو درمون به ما نمیده که اختلاف قیمت سر چیه!  
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(07-16-2016، 10:20 AM)bijan-MBA نوشته:
سلام
در حال حاضر بازار قطعات کامپیوتر (PC) رونق قبلش رو نداره ... حتی کاربرای خانگی یا کارمندان شرکت ها برای پیشبرد کارشان معمولا از لپ تاپ و تبلت استفاده میکنند. حالا جالب اینجاست که عدم رونق سابق بازار، توجیه غیرمنطقی ای برای قیمت گرون تر قطعات کامپیوتر حتی داخل فروشگاه های اینترنتی مطرح شده ... (واقعا اینطور پاسخ میدن)
میگن فلان شرکت داره ورشکست میشه یا فلان جنس خاصه و تولید نمیشه در صورتی که از سر کنجکاوی پیگیر شدم دیدم - همون قطعه علاوه بر تولید با قیمت استانداردش به 18 کشور اروپا و آسیا صادر میشه!
نخواستم که اینجا گله کنم اما قطعا با قیمت و گارانتی های مختلف یک قطعه تو بازار کامپیوتر روبه رو شدید، حالا دوستان عزیز خواهشم اینه نظرتون رو برای خرید عاقلانه تر با قیمت واقعی قطعات کامپیوتر یا لوازم دیجیتال بفرمایید...؟!
دوستان اگر مکان خاصی هم مدنظر بود لطفا معرفی کنید

سلام
معمولا فروشگاه های اینترنتی تنوع کالا و موجودی شان به گستردگی محصولات موجود در بازار نمیباشد. اما امکان مقایسه و آگاهی از اطلاعات فنی میتونه شما رو برای انتخاب صحیح راهنمایی کنه. 
تجربه ی شخصی و پیشنهاد خودم یک سایتی هست که فروشگاه اینترنتی نیست اما، هم "قیمت روز بازار" بصورت رقابتی بین فروشنده ها در آن درج میشه و هم تنوع کالای بسیار زیادی داره - سایت
هستش که میتونید قطعه مورد نظرتون رو با بهترین قیمت پیدا کنید و در صورت نیاز با فروشندش تماس بگیرید.

موفق باشید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان