برا تو
برا تو

نظرسنجی: امکان ویرایش پیام‌ها در تلگرام را می‌پسندید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بـــلـــه
50.00%
1 50.00%
خـــیـــر
50.00%
1 50.00%
مجموع 2 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نظرسنجی امکان ویرایش پیام‌ها در تلگرام را می‌پسندید؟

[نظرسنجی] امکان ویرایش پیام‌ها در تلگرام را می‌پسندید؟
#1
این قابلیت که در جدیدترین بروزرسان نرم‌افزار پیام‌رسان تلگرام گنجانده شده است، به کاربران این برنامه‌ی محبوب در میان ایرانی‌ها امکان می‌دهد تا پیام‌هایی که در گروه‌های مختلف ارسال کرده‌اند یا حتی برای یکی دیگر از کاربران فرستاده‌اند را ویرایش و اصلاح کنند.واکنش‌ها به این قابلیت متفاوت بود. تعدادی از نویسنده‌ها معتقد بودند قابلیت ویرایش پست‌ها ابدا جالب نیست و عملا شبیه به تحریف حرفی می‌ماند که پیش‌تر گفته شده است و هیچ‌کس نباید امکان اصلاح و تغییر آن را داشته باشد. به‌نظر آن‌ها در دسترس بودن این قابلیت باعث می‌شود تا سنگ روی سنگ بند نشود و هرکس هر زمان که می‌خواهد بزند زیر حرف‌هایی که پیش‌تر گفته است! خصوصا که امکان ویرایش پست‌ها در کسری از ثانیه چه روی پست‌های دیده شده و چه پست‌هایی که هنوز مطالعه نشده‌اند، اعمال می‌شود. البته درنظر داشته باشید برای استفاده از این قابلیت، دستگاه پیام‌رسان منبع و مقصد هر دو باید به جدیدترین نسخه از بروزرسان تلگرام مجهز شده باشند.

البته تعدادی دیگر بر این باور بودند که وجود چنین قابلیتی نه‌تنها جنسی از تقلب نیست، بلکه می‌تواند در مواردی خیلی هم به‌درد بخور باشد. مثلا زمانی که یک متن طولانی را با تلاش فراوان به‌شکلی بی‌نقص تنظیم می‌کنید و برای کسی یا گروهی می‌فرستید، ممکن است در میان آن حجم از کلمات به یک غلط نگارشی برخورد کنید که متن طولانی‌تان را خراب کرده است. این‌جاست که ابزار ویرایش حسابی به‌کار می‌آید و می‌توانید متن‌تان را اصلاح کنید. این گروه حتی معتقدند هرکسی می‌تواند در مواقعی اشتباه کند و باید بتواند پستی که به اشتباه برای دیگری یا گروه غیر مرتبط فرستاده، اصلاح کند.

نظر شما درباره‌ی این ابزار جدید چیست؟ آیا امکان ویرایش متن‌‌‌ها و پست‌های ارسالی در تلگرام، حتی زمانی که کاربر مقصد پست را مطالعه نکرده است، می‌تواند مفید باشد؟ یا با این گزینه مخالفید و معتقد هستید کاربران باید در ارسال آن‌چه برای دیگران می‌فرستند نهایت دقت را به‌خرج بدهند و اجازه ندارند بعد از ارسال متن یا پست آن را ویرایش کنند؟


برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: pesarpesar


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان