برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نصب همزمان ۴برنامه لاین روی گوشی برای اندروید۵ و پایین تر

نصب همزمان ۴برنامه لاین روی گوشی برای اندروید۵ و پایین تر
Star 

نصب همزمان 4 برنامه لاین روی گوشی (حتی روی اندروید 5 و بالاتر)

اما متاسفانه لاین های رنگی قبلی امکان نصب روی اندروید 5 رو نداشتن
این لاین های رنگی جدید که براتون گذاشتم مشکل نصب روی اندروید 5 رو ندارن همچنین بقیه هم میتونن نصب کنن
چهار برنامه بصورت فایل فشرده زیپ براتون گذاشتم که در اصل این 4 برنامه نسخه کلون شده یا کپی شده Line Lite هست
لاین لایت مثل برنامه لاین اصلیه با این تفاوت که تایم لاین نداره و همچنین فوق العاده سبک تره
اینم بگم که لاین لایت ساخت شرکت خوده لاین هستش و کاملا امنه

حجم 3 مگابایت

برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید

اگه مفید بود ممنون میشم اعتبار بدین.
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سلام کار قشنگیه.ولی اینا هرروز که نه ولی هفتگی داره اپدیت میشه.اپدیت هاشم میزنه مهم.یعنی اصرار داره اپدیت کنید.سرعت ها هم رو اپدیت قدیمی ها کمتره.حالا اینا رو من نصب کردم.اپدیت هاش رو از کجا بگیرم؟؟؟ اگه نشه اپدیت کرد فایده نداره. اگه فردا باز اپدیت اومد چه کنیم؟؟
من متوجه نمیشم نیاز نیست یعنی چه؟؟ واتس اپ مثلا تا ی زمانی اجازه استفاده ار ی ورژنشو میده و حتما باید اپدیت شه وگرنه کار نمیکنه.یعنی لاین و تلگرام و بیتالک اینطوری نیست؟
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(08-07-2015، 01:12 PM)amirdiba نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
سلام کار قشنگیه.ولی اینا هرروز که نه ولی هفتگی داره اپدیت میشه.اپدیت هاشم میزنه مهم.یعنی اصرار داره اپدیت کنید.سرعت ها هم رو اپدیت قدیمی ها کمتره.حالا اینا رو من نصب کردم.اپدیت هاش رو از کجا بگیرم؟؟؟ اگه نشه اپدیت کرد فایده نداره. اگه فردا باز اپدیت اومد چه کنیم؟؟
من متوجه نمیشم نیاز نیست یعنی چه؟؟ واتس اپ مثلا تا ی زمانی اجازه استفاده ار ی ورژنشو میده و حتما باید اپدیت شه وگرنه کار نمیکنه.یعنی لاین و تلگرام و بیتالک اینطوری نیست؟

شما توی هر تایپک اینو میگی
بله درسته ورژن میاد واسه تموم برنامه ها
اما شما مجبور نیستیت تا وقتی از کار نیوفتادن اپ کنی برنامه رو

پاسخ }}}}

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان