برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نصب لاین در گوشی جدیدم با حفظ محتویات قبلی اکانتم

نصب لاین در گوشی جدیدم با حفظ محتویات قبلی اکانتم
سلام من گوشیم به علت افتادن داخل آب سوخت و الان که میخوام لاین رو تو گوشی جدیدم نصب کنم اگه در حالت" Existing Accont " باشه ازم پسورد و ایمیل میخواد که به علت نداشتن پسورد لاینم نصب نمیشه و خطا میده و اگه بخوام در حالت "New Accont" باشه اخطار پاک شدن پستها و اطلاعات اکانت قبلی منو میده راهنمایی کنید چی کار کنم تا بتونم لاین رو با حفظ محتویات قبلی اکانتم با موفقیت تو گوشی جدیدم نصب کنم ممنون
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(06-15-2016، 03:49 AM)yekehtaz نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
سلام من گوشیم به علت افتادن داخل آب سوخت و الان که میخوام لاین رو تو گوشی جدیدم نصب کنم اگه در حالت" Existing Accont " باشه ازم پسورد و ایمیل میخواد که به علت نداشتن پسورد لاینم نصب نمیشه و خطا میده و اگه بخوام در حالت "New Accont" باشه اخطار پاک شدن پستها و اطلاعات اکانت قبلی منو میده راهنمایی کنید چی کار کنم تا بتونم لاین رو با حفظ محتویات قبلی اکانتم با موفقیت تو گوشی جدیدم نصب کنم ممنون

سلام...راهی نیس

خاکـــــــــــــی باش تا خاکـــــــــــــ نشدی

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(06-15-2016، 10:22 AM)pesarpesar نوشته:
(06-15-2016، 03:49 AM)yekehtaz نوشته:

سلام...راهی نیس

Ermm Ermm Knock Knock Knock Laugh Laugh Laugh  یعنی مختصر و مفید خخخخ مردم از خنده هههههه
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان