برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نرم افزار لاین

نرم افزار لاین
با سلام.من حدود یکسال هست که لاینو روی گوشیم دارم,دیروز لاینو روی تبلتم نصب و با همون شماره تلفنی که روی گوشیم فعاله فعال کردم و کد فعالسازیش هم روی گوشیم اومد.بعد از چند ساعت مجبور به ریست کردن تبلتم شدم که متوجه شدم که لاین روی گوشیم کار نمیکنه جندبار حذف نصب کردم حتی گوشیمو هم ریست کردم ولی لاین نصب نمیشه.و تو مراحل نصب بدون اینکه من خودم شماره ی تلفنمو وارد کنم,شمارم هست و اررور میده.از طریق ایمیل هم نصب نمیشه لطفا راهنماییم کنید.باتشکر
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(06-25-2015، 06:03 PM)m.i نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
با سلام.من حدود یکسال هست که لاینو روی گوشیم دارم,دیروز لاینو روی تبلتم نصب و با همون شماره تلفنی که روی گوشیم فعاله فعال کردم و کد فعالسازیش هم روی گوشیم اومد.بعد از چند ساعت مجبور به ریست کردن تبلتم شدم که متوجه شدم که لاین روی گوشیم کار نمیکنه جندبار حذف نصب کردم حتی گوشیمو هم ریست کردم ولی لاین نصب نمیشه.و تو مراحل نصب بدون اینکه من خودم شماره ی تلفنمو وارد کنم,شمارم هست و اررور میده.از طریق ایمیل هم نصب نمیشه لطفا راهنماییم کنید.باتشکر

سلام
بیست و چهار ساعت صبر کنید و دوباره امتحان کنید

امید دارم هنوز...?
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: DANYAL_PISHRO
(06-25-2015، 06:14 PM)SKELETON نوشته:
(06-25-2015، 06:03 PM)m.i نوشته:

سلام
بیست و چهار ساعت صبر کنید و دوباره امتحان کنید

باتشکر از شما. بیشتر از 24ساعت شده و چندبار دیگه هم امتحان کردم ولی نمیشه 
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
سلام
اگه ٢۴ساعت جواب نداد
٣روز صبر کن اگه بازم مشکلت حل نشد
به این معنیه که شماره سریال گوشیت مسدود شده و برای حل شدن مشکل باید یکماه صبر کنی
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: atefeh.75
عاغا یکماه هم صبر کردیم ما نشد :|

گوشی و فلش و ... بازم نشد :|||

نمیشه ای پی گوشی کلا بلاک شده بیخیال شو :|||||
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان