برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
رفع هنگ وکندی گوشی های اندرویدی

مهم رفع هنگ وکندی گوشی های اندرویدی
Star 
خوب بیشتر شما عزیزان اگر گوشی اندرویدی داشته باشید با هنگ یا به عبارتی کند شدن گوشی اشنایی دارین که قصد دارم در این اموزش با چند کار یکم بهتر کنیم وضعیت کندی گوشی وهنگ
خوب اولین کار می خواهیم چند تغییر در گزینه برنامه نویسان انجام دهیم

اموزش فعال کردن گزینه برنامه نویسان

برای فعال کردن گزینه های توسعه دهنده (Developer Options)، صفحه تنظیمات را باز کنید، پیمایش را رو به پایین انجام دهید، و بر روی در مورد تلفن (About phone) یا در مورد تبلت (About tablet) بزنید.
پیمایش را به سمت پایین صفحه در مورد (About) انجام دهید و زمینه شماره ساخت (Build number) را پیدا کنید.
روی زمینه شماره ساخت هفت باز بزنید تا گزینه های توسعه دهنده فعال شود. با چند بار زدن، شمارش معکوسی را مشاهده خواهید کرد که می خواند
عکسی از فعال شدنش

[عکس: ii_fpyc_09_08-2015-08-09-131054.jpg]

خوب قسمت فعال سازی بود بریم سراغ تغییرات در این بخش

تغییرات در بخش گزینه برنامه نویسان

خوب در این قسمت اول می ریم سراغ قسمت محدود کننده پردازش در پس زمینه در این قسمت همان طوری که می بنید چند انتخاب هست

[عکس: 4kl7_htrl_09_08-2015-08-09-131231.jpg]

[عکس: 27h6_rvuk_09_08-2015-08-09-131425.jpg]

خب همان طوری که می بینید من گذاشتم روی یک پردازش که بهترینش هست برای گوشی های سیستم ضعیف که با باز کردن چند پنجره هنگ می کنند 
اما بعضی می گن بزارید روی بدون پردازش در پس زمینه که به شخصه گذاشتم واختلال در کار بعضی از برنامه ها ایجاد شد 
خوب راه کار 2 اصلا به درد گوشی هایی که سی پی یو چهار هسته یا به عبارتی قدرت خوبی دارند نمی خوره اما یکم در سرعت تاثیر می زاره

مقیاس پویایی و پویایی انتقالی ومدت انیماتور رو به مقادیر آنها را از 1x به 0.5x تغییر دهیدکه من خودم تست کردم چون تبلت قوی داشتم تاثیری احساس نکردم اما چون تاپیک جامع هست گفتم بگم اما روی گوشی های قدیمی خوب جواب می ده 
خوب بعدی استفاده از gpu هست سرعت هم یکم افزایش پیدا می کنه ودر بازی ورابط کاربری سرعت بهتر میشه

این بخش تموم برید سراغ برنامه ها

برنامه افزایش سرعت گوشی

یکی از عواملی که سرعت گوشی رو کند می کنه پر شدن رم و درگیر شدن پردازنده با برنامه باز هست خوب برنامه هایی مثل کلین مستر و... سرعت گوشی رو کند می کنند خوب در این موقع دو برنامه هست که واقعا کاربرد داره و سرعت گوشی کند که نمی کند باعث افزایش هم میشه +کاهش مصرف باتری 

اگر روت هستید 

از این برنامه استفاده کنید 

Servicely

برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید

گوشی هایی که روت نیستند

برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید

برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان