برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ios مقابله با error 53 در 9 3

مقابله با Error 53 در iOS 9.3
#1
مقابله با Error 53 در iOS 9.3این خطا وقتی پیدایش می‏شود که کاربر آیفون یا آیپد قصد داشته باشد تا دستگاه iOS خود را با استفاده از سیستم مک یا کامپیوتر پی‎سی خود و با کمک گرفتن از برنامه‎ی آی‎تیونز آپدیت یا ریستور نماید.

راهنمای رفع خطای 53 بر روی آیفون یا آیپد:
1- آی‎تیونز را روی سیستم مک یا کامپیوتر پی‎سی خود ببندید.

2- دستگاه iOS خود را از سیستم جدا کنید.

3- آخرین نسخه‎ی موجود برای برنامه‎ی آی‎تیونز را بر روی سیستم مک یا کامپیوتر پی‎سی خود دانلود کنید.

4- با استفاده از کابل یو‎اس‎بی گوشی آیفون یا دستگاه آیپد خود را به سیستم مک یا کامپیوتر پی‎سی خود متصل کنید.

5- برنامه‏ی آی‎تیونز را باز کنید و در محیط کاربری برنامه، دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. در این وضعیت آی‎تیونز در مورد قصد شما برای آپدیت یا ریستور سؤال خواهد کرد.

6- در پاسخ به پرسش آی‎تیونز، گزینه‌ی آپدیت را انتخاب کنید. برنامه‏ی آی‎تیونز در پاسخ به درخواست شما تلاش خواهد کرد تا بدون آسیب رساندن به اطلاعات ذخیره شده بر روی حافظه‎ی دستگاه، مجدداً سیستم‎عامل iOS را بر روی دستگاه نصب کند.

7- اگر احیاناً دستگاه شما در مرحله‎ی نمایش لوگوی اپل متوقف ماند و از حرکت باز ایستاد برای ادامه‎ی کار، دستگاه خود را Force Restart کنید.

8- با مشاهده‏ی گزینه‎های Restore یا Update گزینه‎ی Restore را انتخاب کنید.

به این نکته نیز توجه داشته باشید که اگر می‎خواهید اطلاعات ذخیره شده‎ی خود را پس از انجام این عملیات از دست ندهید، باید نسخه‏ی پشتیبان به‎روزی از اطلاعات خود در دسترس داشته باشید تا پس از پایان عملیات و مشاهده‎ی صفحه‎ی Hello تنظیمات اولیه‎ی دستگاه را با استفاده از نسخه‎ی Backup به انجام برسانید.
در پایان کار، اگر با صفحه‎ی تعیین تنظیمات برای Touch ID مواجه شدید، گزینه‎ی Setup Touch ID Later را انتخاب کنید.ʝムⓥⓐの ¤ƒƒცoყ
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان