برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
معکوس کردن آهنگ

معکوس کردن آهنگ
#1
دوستان اینم یه برنامه جهت ریورس کردن آهنگ(معکوس کردن) برای اندروید

با استفاده از این برنامه میتوانید به آهنگ هایتان به صورت برعکس گوش کنید.

اگر از برعکس شدن آهنگ هایتان و اعمال افکت های دیگری روی آنها خوشتان می آید، میتوانید نسخه برعکس شده آهنگ را ذخیره نیز بکنید.

برای پخش یک آهنگ به صورت برعکس کافی است دکمه "انتخاب" را لمس  نموده و آهنگ مورد نظرتان را از کتابخانه آهنگ ها یا از هر جای دیگری در گوشی یا تبلت خود انتخاب کنید.

اگر فرمت فایل شما wav باشد نسخه برعکس شده آن همان لحظه پخش میشود. برای دیگر فرمت ها یک سری کارهایی برای آماده سازی و بهینه سازی لازم است انجام شود که در صورتی که طول آهنگ زیاد و گوشی یا تبلت شما نیز قدیمی نباشد بیشتر از چند ثانیه طول نخواهد کشید.  کلیه تغییرات نه در فایل اصلی که روی فایل دیگری که کپی آن است انجام میشود و به همین دلیل است که برنامه به فضای ذخیره سازی موقت برای ایجاد نسخه فشرده نشده فایل های شما نیاز دارد. برای یک فایل موسیقی سه دقیقه ای این فضا معادل 20 مگابایت خواهد بود. البته نیازی نیست نگران این موضوع هم باشید.

شما همچنین میتوانید سرعت پخش و بلندی صدای هر قسمتی از فایل تان را نیز به دلخواه خود تغییر دهید. گزینه Relative Tempo برای همین کار در نظر گرفته شده است. اگر مقدار این گزینه 1 باشد سرعت پخش فایل معمولی خواهد بود. شما میتوانید این مقدار را به دلخواه خود از 0.5 (دو برابر آهسته تر) تا 4.0 (4 برابر سریعتر) تغییر دهید.

گزینه Pitch Octaves Change برای تعیین بلندی صدای هر کدام از اکتاوهاست. مقدار این گزینه میتوانید بین 1.00 و 1.00- متغیر باشد. مقدار 0.00 مقدار معمول این گزینه است.

مقدا هر کدام از دو گزینه فوق را میتوانید با استفاده از دکمه های مربوط به آنها یا یک لغزه تغییر دهید.

این برنامه قادر است فرمت های wav/mp3/ogg/flac را باز کند و فایل تغییر یافته را به همین فرمت ها (به غیر از mp3) ذخیره کند.

در صورتی که فرمت ogg را انتخاب کنید ممکن است تبدیل فرمت و ذخیره سازی بیشتر به طول بیانجامد.

کارهایی که این برنامه روی فایل های موسیقی انجام میدهد به یک پردازشگر قوی نیاز دارند و برای انجام چندین کار به صورت همزمان به سخت افزار قوی تری نیاز خواهد بود.ویژگی ها:

- امکان پخش فایل های صوتی wav/mp3/ogg/flac به صورت برعکس

- امکان تغییر سرعت پخش فایل از 4 برابر کندتر تا 4 برابر سریعتر

- امکان تعیین بلندی صدای اکتاوها با تعیین مقداری بین 1- تا 1 برای آن

- امکان ذخیره سازی فایل تغییر یافته خود به فرمت wav/ogg/flac

- امکان تغییر سرعت پخش و بلندی صدای هر بخشی از فایل صوتی

- دو شیوه مختلف برای تغییر سرعت پخش و بلندی صدا که عبارتند از استفاده از لغزه (سریع) و استفاده از صفحه (دقیق)


برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شویدخاکـــــــــــــی باش تا خاکـــــــــــــ نشدیبرای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان