برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مشکل وارد شدن

مشکل وارد شدن
Photo 
سلام
من لاین با استفاه از نرم ازار بلو استک روی کامپیوتر ریختم ، نسخه کامپیوترش هم ریختم ، حالا جدیدا میخواستم که روی تبلت هم هم داشته باشم که وقتی خواستم وارد شم ،پسوردی که داشتم رو یادم رفت و مجبور شدم عوضش کنم ، وبا پسورد جدید که میخوام از طریق تبلت وارد لاین بشم میگه که اگه ادامه بدید همه چی پاک میشه ، در صورتیکه من با اون رمز جدید تو لاین کامپیوتر وارد میشم و همه  چی سرجاشه ونمیخوام که پست هایی که گذاشتم پاک بشه باید چیکار کنم ، اگه تو تبلت ؛ ادامه رو بزنم همه چی پاک میشه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
شما وقتی اکانت لاین ایجاد کردید فقط در صورتی میتونید همزمان روی دو دستگاه داشته باشید که یکی گوشی یا تبلت باشه یکی هم کامپیوتر که شما با هر دو هستید.(بلواستکس جایگزین گوشی استفاده میکنید)
اما الان اگه بخواید با تبلت برید اول از اینکه لاین گوشیتون یا همون بلواستکس خود به خود میاد بیرون و اینکه همه چیز پاک نمیشه،فقط قسمت چت و تماسها پاک میشن

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: mozhde0 ، atima ، DANYAL_PISHRO ، Zakeri M ، Reza0
(09-18-2015، 04:13 PM)sp.alijani نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
شما وقتی اکانت لاین ایجاد کردید فقط در صورتی میتونید همزمان روی دو دستگاه داشته باشید که یکی گوشی یا تبلت باشه یکی هم کامپیوتر که شما با هر دو هستید.(بلواستکس جایگزین گوشی استفاده میکنید)
اما الان اگه بخواید با تبلت برید اول از اینکه لاین گوشیتون یا همون بلواستکس خود به خود میاد بیرون و اینکه همه چیز پاک نمیشه،فقط قسمت چت و تماسها پاک میشن

خیلی ممنون که وقت گذاشتید پاسخ دادید، بله خدارو شکر پست هام پاک نشد.
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: DANYAL_PISHRO ، Reza0

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان