برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مشکل غیر عادی

مشکل غیر عادی
اقا سلام ,خسته نباشید میخاستم ی سری استیکر جدید بگیرم ولی بااون روش هایی ک شما گفتین ,مثلا برا استیکره کشور المان ,وقتی میخاستم شماره رو که +491 اولش داره وارد کنم ارور داد ,بعد شما فرموده بودین چن بار امتحان کنی ارسال مجدد رو زدم نشد ,بعد رفتم برا گرفتنه استیکر هایه کشور انگلیس ,اما اونم همون اررور رو داد ,الان ک میخام با شماره خودم حتی بیام بالا یا با ایمیل ام که رجیسترش کردم ,بازم همون اررور رو میده ,حتی چندبار پاک کردم و دوباره نصب کردم لاینو ولی بازم نشد ک نش ,راهنمایی کنین دوستان ممنون .وقتی شمارمو میزنم که 09338025353 هست اررور میده میگه invalid number موضوع چیه عایا ? نمیخام استیکر هایه قدیمم هم از دست بدم اخه
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
شما چند بار از این روش استفاده کردین و بنظر بنده لاین شمارو یک اسپمر یا کاربر جعلی شناخته ! که همیشه با شماره های جعلی ثبت نام میکنه !
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: minoz
این مشکل برا همه هست 
حتی برای خود من که حدود دو هفته هست اصلا هیچ شماره رو ثبت نکردم 
شکلک های قبلی هم هست در قسمت مای استیکر موجوده میتونید دانلود کنید ( اگه قبلا دانلود کرده بودین )

برای این مشکل هم پنجشنبه امتحانام که تموم شد میبینم راه حل چیه 

کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: timan98
سلام خوبی من اکانت فیس بوک بود الان میخوام برش گردونم باید چکار کنم
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(06-23-2014، 03:02 PM)'armin naked' نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
اقا سلام ,خسته نباشید میخاستم ی سری استیکر جدید بگیرم ولی بااون روش هایی ک شما گفتین ,مثلا برا استیکره کشور المان ,وقتی میخاستم شماره رو که +491 اولش داره وارد کنم ارور داد ,بعد شما فرموده بودین چن بار امتحان کنی ارسال مجدد رو زدم نشد ,بعد رفتم برا گرفتنه استیکر هایه کشور انگلیس ,اما اونم همون اررور رو داد ,الان ک میخام با شماره خودم حتی بیام بالا یا با ایمیل ام که رجیسترش کردم ,بازم همون اررور رو میده ,حتی چندبار پاک کردم و دوباره نصب کردم لاینو ولی بازم نشد ک نش ,راهنمایی کنین دوستان ممنون .وقتی شمارمو میزنم که 09338025353 هست اررور میده میگه invalid number موضوع چیه عایا ? نمیخام استیکر هایه قدیمم هم از دست بدم اخه

بعد یک مدت کوتا حل میشه
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
 سلام آقا تو رو خدا کمکم کن دیشب یه دفعه لاین من به هم ریخت داشتم چت میکردم یه دفعه به مشکل پیش اومد و اونم این هست دیگه نه پیام های خودم رو میتونم ببینم نه مال طرف مقابل رو هدین شده نمیدونم چیه راهنمایی کنید تا حل کنم نمیخوام لاینم رو حذف کنم هم شکلک هام حذف میشه هم فرند هام هم پست هام
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(07-02-2014، 05:10 AM)'Justin parke' نوشته:
 سلام آقا تو رو خدا کمکم کن دیشب یه دفعه لاین من به هم ریخت داشتم چت میکردم یه دفعه به مشکل پیش اومد و اونم این هست دیگه نه پیام های خودم رو میتونم ببینم نه مال طرف مقابل رو هدین شده نمیدونم چیه راهنمایی کنید تا حل کنم نمیخوام لاینم رو حذف کنم هم شکلک هام حذف میشه هم فرند هام هم پست هام

سلام
ایمیل و رمز رو وارد کنید در لاین و یک بار از حساب خارج و دوباره وارد بشین

کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(07-02-2014، 05:10 AM)'Justin parke' نوشته:

سلام
چون سرورهای لاین اپدیت شده شما نمیتونید این کارو انجام بدید
لطفا لاین خودتونو ارتقا بدید تا مشکل حل بشه

امید دارم هنوز...?
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: minoz
سلام دوستان .منم مشکل وارد کردن شماره رو داشتم ولاین منو بعنوان کاربر جعلی شناخت .منو بلاک کرد .و باید مثل من رام گوشیتونو عوض کنید بطور مثال 2.3.4 بود کردمش 2.3.6 و مشکلم حل شد
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: SKELETON
سلام ...من هیچ جواب قانع کننده ای پیدا نکردم حتی برای پشتیبانی لاین هم پیام فرستادم اما فقط به من نسخه جدید لاین و درجواب فرستاد ...مشکل من اینه که یکبار لاین و حذف کردم و الان ارور شماره رو میده یعنی حتی یا شماره دیگه هم امتحان کردم و گوشیمو فلش هم کردم الان مدت 1 ماهه که لاین من به همین وضعه و بارها و بارها پیشنهادات دوستان رو اجرا کردم و درست نشد ...لطفا به این مشکل من رسیدگی کنید و اگه کسی جواب درستی داره راهنمایی کنه سپاسگذارم ...دوستی که نوشته رم گوشیو عوض کردی و درست شده چجوری اینکارو کردی ؟گوشی من اصلا رم نداره و حافظه داخلی خودشه 

(08-07-2014، 02:21 PM)'سام1369' نوشته:
سلام دوستان .منم مشکل وارد کردن شماره رو داشتم ولاین منو بعنوان کاربر جعلی شناخت .منو بلاک کرد .و باید مثل من رام گوشیتونو عوض کنید بطور مثال 2.3.4 بود کردمش 2.3.6 و مشکلم حل شد

سلام ...من هیچ جواب قانع کننده ای پیدا نکردم حتی برای پشتیبانی لاین هم پیام فرستادم اما فقط به من نسخه جدید لاین و درجواب فرستاد ...مشکل من اینه که یکبار لاین و حذف کردم و الان ارور شماره رو میده یعنی حتی یا شماره دیگه هم امتحان کردم و گوشیمو فلش هم کردم الان مدت 1 ماهه که لاین من به همین وضعه و بارها و بارها پیشنهادات دوستان رو اجرا کردم و درست نشد ...لطفا به این مشکل من رسیدگی کنید و اگه کسی جواب درستی داره راهنمایی کنه سپاسگذارم 

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان