برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مشکل در ورود به لاین از طریق ایمیل

مشکل در ورود به لاین از طریق ایمیل
دوستان  چند لحظه پیش رفتم نسخه جدید لاین رو نصب کردم  حالا موقع ورود مشکل دارم . ورژن قبلی رو هم تست کردم نشد بازم همین مشکل رو داشت.(مشکل در عکس زیرنمایش داده شده) Knock  Knock  angel

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
با لاین کامپیوتر باید وارد بشی بلاک لیست گروهای دعوتی و ادهای دریافتی را رد یا قبول کنی.

کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
شمارمو حذف  کردم و چند تا  استیکر  با شماره  تایلند  و اسپانیا  گرفتم ، ولی  الان  که شماره  خودمو  وارد میکنم میگه  شماره  فعال نیس 
با دوتا شماره هام  امتحان  کردم  همینو  میگه   چیکار کنم  تا مشکل رفع  بشه
پاسخ }}}}
حداقل یک روز صبر کنید  وبعد وارد کنید اگه بازهم همون ارور رومیداد تا سه روز شماره ای وارد نکنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M ، SKELETON
سلام من خواستم فردامو بپرونم بعد یه جا خوندم ایمیل و فیسبوک نیاز داره بعد ایمیل درست کردم بعد فیسبوکمو فعال کردم ودر اخر شمارمو از لاین حذف کردم اومدم شماره تلفن اسپانیارو وارد کردم بعد انلیک فیسبوکو زدم شد لینک بعد چند دقیقه که شماره پرید فرندامم پرید الان میخوام با ایمیل وارد شدم نمیشه هی ارور میده وقتی ایمیلو میزنم میره داخل بعد ازم شماره میخواد تلمو که وارد میکنم میگه شماره اشتباه است با چند تا خطم امتحان کردم ولی نشد
الان نمیدونم چی کار کنم تو رو خدا کمک کنید.
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(04-03-2015، 02:16 PM)mosi14 نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
سلام من خواستم فردامو بپرونم بعد یه جا خوندم ایمیل و فیسبوک نیاز داره بعد ایمیل درست کردم بعد فیسبوکمو فعال کردم ودر اخر شمارمو از لاین حذف کردم اومدم شماره تلفن اسپانیارو وارد کردم بعد انلیک فیسبوکو زدم شد لینک بعد چند دقیقه که شماره پرید فرندامم پرید الان میخوام با ایمیل وارد شدم نمیشه هی ارور میده وقتی ایمیلو میزنم میره داخل بعد ازم شماره میخواد تلمو که وارد میکنم میگه شماره اشتباه است با چند تا خطم امتحان کردم ولی نشد
الان نمیدونم چی کار کنم تو رو خدا کمک کنید.

سلام وقتی میگه شماره وارد کنید نباید شمارت وارد کنی باید از طریق فیسبوگ لوگین کنی

امید دارم هنوز...?
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: ?اُمـ¥ßα∂ ßoےد? ، majid-k800

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان