برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 10 رای - 2.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شماره شدن مسدود در بی مشکل beetalk تالک تلفن

مشکل در مسدود شدن شماره تلفن در بی تالک BeeTalk
سلام خسته نباشين...من داخل برنامه بى تالک بود ک يک لخظه از برتامه پرت شدم بيرون و هرچى لوگ اين وسينگ آپ و ميزدم خطا مسدود شدن ميداد..فک ميکردم مشکل از گوشيم ويا ورژن بى تالک باشه اومدم با گوشى ديگه امتحان کردم با شماره من وارد نميشد و همون خطا رو ميداد ولى با خط ديگه وارد ميشد
لطفاکمکم کنين

کسانی که مسدود شدن میتونند از برنامه تالک تو برای ساخت حساب جدید در برنامه بیتالک استفاده کنند لینک دانلود برنامه

http://barato.ir/?p=7209

برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
}}}}
سپاس شده توسط: meisam87 ، reyhan666 ، fariiiba ، sediqe ، keyvan kian ، گلارا ، yalda kian ، akbar soltanii ، atenaaa. ، rezaroosi ، Hamiddf ، isun21 ، shahinsh ، mahyargharib ، abdolvase ، maryam72 ، 2127493300 ، Elooo ، sala ، mojdevije ، delafkar777 ، رخساره ، MNS ، امير حسين ناصري ، محمد جواد خواجه نظامی ، emad137274 ، m.m ، asb ، محمد فیروزی ، afsus ، b.street34@yahoo.com ، parmismrd ، بهمنشمس ، hasan27 ، mahdi188 ، teresa ، pEjMaN.aS ، mahmod ، مشکی13 ، mansour1364 ، Amir07890 ، Somi ، ahmad69 ، عمو علی ، fatemeh1377 ، tanha m ، jimboo ، val ، @ww ، hamed.nsf ، B.D.H Happy Boy ، سحرهودرجی ، bahram dadashi ، donya donya ، essihangr ، essihangr ، mohsenkarimi ، mohsenkarimi ، دایی ، milad ajami67@ ، city3 ، milad.shikhzadeh ، 52724 ، amir khan ، matin19 ، elahe_adi ، hamedre ، bardiya ، ميم ، donia ، fhhhfd ، kivancho ، jahad ، 123456 ، hasan naeime ، beetalckmobile ، 9194852903 ، علیرضامرادی ، سامان اکبری ، mohamad_alnaeemi ، farzad5448 ، 9360754966 ، hamed shabani ، ایداشیخله ، mohamad2015 ، Amiامیر ، ahmad.zlt ، 12ali ، sarasaeedian ، par pariii ، hadaie ، Sohelail ، .saeedgomar ، mousa ، فاطمه ، arhamghasemzade125 ، navid g ، بهزادی ، مصطفی رضوی ، mr.mohammad ، ozpsapzp@gmail.com ، اشنا ، ارزو ، تلکا ، محمدطه ، F@r(-)@D ، mamad.h ، ممل امریکایی ، mohammad2000 ، aghrezaaa@gmail.com ، alonelords3 ، misagh_parseh ، milad8974 ، id.hamed ، bolof ، payam611 ، دردسر ، alon ، ti.n.ti ، خلودی ، rahate_jan_01 ، mehrdad kamran ، Homayoun.zare ، raminlatifzade ، عرفانm ، k20 ، یدی ، 600fatemeh ، fatiiii ، yaser_2330 ، mohamad23 ، ashkan.ehsan ، arsm ، estate aramesh ، asal99 ، ashkan01380 ، سینا شاهینی فر ، farahzadi ، ساریناس ، +989301508495 ، رحمت اله.
از سرور بلاک شدید بی تالک بعضی از کاربرا رو طبق قوانینش بلاک میکنه البته راه داره دوباره برگردی
}}}}
میشه راه برگشتش. بگین ممنون میشم
}}}}
(07-14-2014، 04:14 PM)'safdare' نوشته:
میشه راه برگشتش. بگین ممنون میشم

اطلاعات حساب و مشکلتون رو به این ادرس ایمیل کنید 

feedback@beetalkmobile.com
به زبان انگلیسی

کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
}}}}
این کارم کردم یه هفته گدشته ولی هنوز مسدود
}}}}
منم أين مشكلو دارم چيكار كنم

}}}}
منم همین مشکل رو دارم!! هیچ چیز بدی هم نزاشتم که بلاک بشم!!
اصلا آیدیم یادم نیست!!
واقعا نمیدونم چیکار کنم
لطفا راهنمایی کنید
}}}}
راه داره که برگردی...

امید دارم هنوز...?
}}}}
(07-18-2014، 02:30 PM)'niloofar.mahdy65' نوشته:
منم همین مشکل رو دارم!! هیچ چیز بدی هم نزاشتم که بلاک بشم!!
اصلا آیدیم یادم نیست!!
واقعا نمیدونم چیکار کنم
لطفا راهنمایی کنید

داخل خود برنامه یک قسمت هست برای ایمیل زدن 
داخل تنظیمات ایکون پاکت نامه هست اسمش یادم نیست 
ایمیلتون رو بنویسید و شماره تلفن و بگید که مسدود شده البته به زبان انگلیسی

فکر کنم اصلا کاری ندارن به پست و ... هر کسی از دکمه گزارش استفاده کنه طرف مقابل مسدود میشه !

کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
}}}}
نتونستم پیدا کنم :(
}}}}

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان