برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
لاین مشکل در برنامه

مشکل در برنامه لاین
من لاینمو تو گوشی قبلیم لغو نصب کردم بدون دلیت اکانت.بعد تو گوشی جدیدم هر کار میکنم با همون شماره با همون خطو همون ایمیل اصلا لاینم بالا نیومد.احتمال دادم پسورد ایمیلم یادم رفته اما وقتی درخواست ریست پسورد میدم جوابی نم میاد!خلاصه موندم چ کنم!حتی دیگه لاین تو گوشی قبلیمم بالا نیومد!نمیدونم راهی هست نیست...خیلی اعصابم خرد شده.ممنون میشم کمکم کنید.! Knock
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(10-19-2016، 05:37 AM)عسل بانو جون نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
من لاینمو تو گوشی قبلیم لغو نصب کردم بدون دلیت اکانت.بعد تو گوشی جدیدم هر کار میکنم با همون شماره با همون خطو همون ایمیل اصلا لاینم بالا نیومد.احتمال دادم پسورد ایمیلم یادم رفته اما وقتی درخواست ریست پسورد میدم جوابی نم میاد!خلاصه موندم چ کنم!حتی دیگه لاین تو گوشی قبلیمم بالا نیومد!نمیدونم راهی هست نیست...خیلی اعصابم خرد شده.ممنون میشم کمکم کنید.! Knock
خب یه بار شما فورگت پسوورد زدید دیگه با همون رمز نمیتونید بیاید حتما ایمیل از طرف لاین براتون ارسال میشه لطفا پوشه اسپم رو نگا بندازید و اگه هم فیسبوک را آنلیک کردید میتونید با فعال کردن فی لتر شکن با فیسبوک هم لاینتون رو بالا بیارید

خاکـــــــــــــی باش تا خاکـــــــــــــ نشدی

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
والا ایمیلی ک برام نداده ک بگه پسورد جدید ایمیلمه!اگه هم کدی اومده چهار رقمیه ک کمه باید شش تا یا بیشتر باشه!اسپم رو هم نگاه کردم!من فیس بوک ندارم!هیچ راهی نداره دیگه واسه بازگردانی اکانت لاینم!نمیدونم والا!موندم!
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(10-19-2016، 03:21 PM)عسل بانو جون نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
والا ایمیلی ک برام نداده ک بگه پسورد جدید ایمیلمه!اگه هم کدی اومده چهار رقمیه ک کمه باید شش تا یا بیشتر باشه!اسپم رو هم نگاه کردم!من فیس بوک ندارم!هیچ راهی نداره دیگه واسه بازگردانی اکانت لاینم!نمیدونم والا!موندم!

تنها راهش دریافت ایمیل از لاین و انتخاب رمز جدید هستش

خاکـــــــــــــی باش تا خاکـــــــــــــ نشدی

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: sp.alijani

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان