برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مشکل در برش عکس

مشکل در برش عکس
سلام به همه دوستان عزیز. 
چندی پیش تو سایت یه برنامه معرفی شد بنام stick it که واسه حذف کردن سفیدی پشت عکسها بود. 
من با این برنامه کار کردم همه چیز خوبه فقط یه مشکل دارم اونم اینه که اون قسمت از عکسی که میخوامو وقتی ور میدارم و سیو میکنم بازم پشت عکس مشکی سیو میشه که تو تلگرام فایده ای نداره. 
کسی میتونه راهنمایی کنه کلا چجوری باید تیکه های اضافه پاک شه مثل استیکرهای تلگرام در بیاد؟

برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
سلام
بعد از حذف کردن قسمت های حذف شده سه تا گزینه برای ذخیره کردن هست که شما باید گزینه ای که فقط عکس را برش دادین انتخاب کنید تا بدون سفیدی پشت عکس ذخیره بشه .
برای ارسال هم از گزینه file استفاده کن در تلگرام اگه به صورت عکس ارسال کنی سیاه میشه حتی استیکر های دیگه هم بفرستی اینجوری میشه

کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
پاسخ }}}}
(07-04-2015، 08:57 AM)Zakeri M نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
سلام
بعد از حذف کردن قسمت های حذف شده سه تا گزینه برای ذخیره کردن هست که شما باید گزینه ای که فقط عکس را برش دادین انتخاب کنید تا بدون سفیدی پشت عکس ذخیره بشه .
برای ارسال هم از گزینه file استفاده کن در تلگرام اگه به صورت عکس ارسال کنی سیاه میشه حتی استیکر های دیگه هم بفرستی اینجوری میشه
این که درسته ولی بعد از برش من حتی واسه اطمینان از طریق هر سه گزینه هم عکس رو سیو کردم واسه رباتی هم که استیکر باهاش میسازن از طریق فایل میفرستم کلا از طریق فایل که نفرستیم قبول نمیکنه ولی در هر صورت استیکر که ساخته شد تو کادرِ سیاه هستن.
دور قسمتی رو که میخوام با رنگ مشکی خط میکشم بعد با رنگ سفید اون قسمتی که میخوام رو لمس میکنم خودش تشخیص میده قرمز میکنه و بعد هم که بالای صفحه فلش راست رو میزنیم عکس برش داده شدست. راهش همینه دیگه درسته؟ اگه بتونید یه جور آموزش کاملش رو بزارید همراه با یه عکس ضمیمه از استیکری که ساخته شده ببینیم کادر سیاهش تو استیکر برداشته شده یا نه خیلی عالی میشه. 
ببخشید بابت طولانی بودن متن

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید

اینکه سیاه نشون میده از خود گوشی هست از عکس به عنوان استیکر استفاده کن میبینی که قسمت سیاهی وجود نداره ... یا منتقل کن به کامپیوتر

کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: sp.alijani ، DANYAL_PISHRO ، Reza0
مشکل برطرف شد...
دلیلش این بود که اول عکس رو برش میدادم بعد با برنامه photo resize که تغییر اندازه میدادم عکس مجددا بک گراند مشکی میگرفت.
باید اول سایز رو درست کرد بعد برش داد.
(صرفا جهت اطلاع)

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: mozhde0 ، Reza0

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان