برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مشکل درثبت اکانت روی فیس بوک

مشکل درثبت اکانت روی فیس بوک
سلام   .. من وقتی میخوام اکانتم رو روی فیس بوک ثبت کنم نمیشه..  روی لینک کلیک میکنم و بعد چند ثانیه باز هم همون لینکه.. آن لینک نمیشه !!! حتی هیچ اروری هم نمیده.. ینی فقط عمل نمیکنه.. چرا؟ درضمن این مشکل تنها برای من نیست برای دوستای خودمم همین مشکل هست ! روی 3 گوشی تست شده !!!  Knock angel

[عکس: images?q=tbn:ANd9GcTat3AFLiGwclr2zAFHxQw...aqchBcNSlU]
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
رو کدوم ورژن و کدام لاین ؟

این مشکل فقط برای لاین رنگی هست .

اگر با لاین اصلی مشکل دارید کند بودن سرعت اینترنت و کند بودن سرعت سرور فیل.تر شکنی که استفاده کردید این مشکل بوجود میاره .

اگر مطمئن هستی سرعت نت خوبی داری زمانی فیل.تر شکن رو فعال میکنی مطمئن باش فعال و کار میکنه با مروگر ی سایت فیل.تر شده فراخوانی کن ببین باز میکنه یا خیر .
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M
سلام..روی لاین اصلی (لاین سبز) ورژن 5.0.2 ..نتمم خوبه !! فیل.تر شکنم HIDE MAN که کاملا درسته !! ولی نمیفهمم مشکل از کجاست !

[عکس: images?q=tbn:ANd9GcTat3AFLiGwclr2zAFHxQw...aqchBcNSlU]
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
سلام دوست عزيز اگه از سرعت نت گوشيت مطمئنى فيلتر شکنت رو عوض کن مطمئن باش ک درست ميشه.
من خودمم اين مشکل رو داشتم از هات اسپات شيلد استفاده کن
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M
(03-11-2015، 10:54 PM)hojat18 نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
سلام..روی لاین اصلی (لاین سبز) ورژن 5.0.2 ..نتمم خوبه !! فیل.تر شکنم HIDE MAN که کاملا درسته !! ولی نمیفهمم مشکل از کجاست !

سلام . قسمت (بلاک لیست،ادد فرندو اینوایتی های گروه )رو اگه خالی نکردین .خالی کنین و دوباره امتحان کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: B.D.H Happy Boy

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان