برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مشکل ثبت اکانت فیس

مشکل ثبت اکانت فیس
سلام من  فیسبوکم کاملا کار میکنه با فیلتر شکن و میتونم پست و... بزارم ولی تو لاین وقتی میخوام آنلینکش کنم هر کار میکنم نمیشه و رو لینک مونده !!! با هر ورژن لاین و فیلتر شکنی امتحان کردم..  نمیتونم لاینمو با اکانت فیسم ثبت کنم حتی ایمیلمم ثبته  Cry Knock

[عکس: images?q=tbn:ANd9GcTat3AFLiGwclr2zAFHxQw...aqchBcNSlU]
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: atefeh.75
برای ست کردن اکانت با فیسبوک ضمن اینکه ایمیل ست کردید باید شماره هم ست کنید .
و نکته دیگه اینکه فقط با لاین اصلی این کار رو انجام بدید لاین های رنگی بخش فیسبوکش کاملا غیرفعال هست .
-----------------

اگر این موارد رو رعایت کردی مشکل خود من رو داری با این تفاوت که من وقتی اکانتم با فیسبوک ست هست لود نمیشه ! که این رو باید با پشتیبانی لاین مطرح کنی .

مشکل من اینکه وقتی فیسبوک روی اکانتم ست هست و وقتی کلین میکنم روی گوشی خودم بالا نمیاد ولی رو گوشی بقیه از دوستان همون اکانت بالا میاد .

به محض اینکه فیسبوک رو با گوشی دوستان از روی اکانت بر میدارم روی گوشی خودم بالا میاد 

Behnam.Naji Personal Website A Simple Graphic & Web Designer
Line Id : ...
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M
مشکل منم همینه لینک و میزنم لود میزنه ولی آنلینکش نمیکنه.. ایمیل و شماره و لاین اصلی هم هست .. ینی پشتیبانی لاین بزنم؟

[عکس: images?q=tbn:ANd9GcTat3AFLiGwclr2zAFHxQw...aqchBcNSlU]
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
شما اول از سالم بودن فیلترشکنتون مطمئن شید یا ببینید نسخه اپدیت شده فیلترشکنتون نیومده و پیشنهاد میکنم از سایفون استفاده کنید دقت کنید که اخرین ورژن لاین رو نصب کرده باشید)

بعد از مطمئن شدن این موارد اگه بازم مشکل داشت میتونید از پشتیبانی کمک بگیرید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M ، DANYAL_PISHRO

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان