برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حل نشدنی تقریبا مشکل

مشکل تقریبا حل نشدنی !!!
فک کنم این مشکلی که جدیدا به وجود اومده راه حلی نداره ! من نزدیک 1ماه پیش اکانتم با مشکلی روبه رو شده بود که هیچکس نمیتونست پیامهای منو بخونه و فقط من میتونستم پیامای اونارو بخونم .. وقتی کلیر دیتا کردم تا دوباره ریجستر شه با ارور عجیبی روبه رو شدم  که عکس پایین هست !!  که گویا اقای ذاکری گفتند مشکل از فیسبوکه ! که حتی من فیسبوک روهم غیر فعال کردم و شماره را وارد کردم ..بلکه با شماره هم تو گوشی خودم میزدم ارور دیگه میداد  invalid phone number و این مشکل بود تا مجبور شدم با گوشی دیگه وارد حسابم شم و اونو دیلیت کنم تا از نو بسازم ! ولی بادیلیت کرد حسابم هم مشکلی حل نشد و هنوز این ارور رو میده !!! ( ببخشید زیاد بود) ممنون اگه واقعا یکی مشکلمو حل کنه !!!!!!!!! Cry Ermm

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

[عکس: images?q=tbn:ANd9GcTat3AFLiGwclr2zAFHxQw...aqchBcNSlU]
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: shab hejran
داداش مشکلت فیسبوکه سریال نامبره گوشیتو نمیخونه باید با گوشی دیگه وارد شی اکانتتو بالا بیاری اگه به کسی اعتماد نداری میتونی از برنامه ی شبیه ساز اندروید در پی سی استفاده کنی تو گوگل سرچ کن برنامشو دان کن بعد لاینتو تو پی سی نصب کن ایمیل لاینتو بزن اونجا داخل میشه به خدا قسم منم این مشکلشو داشتم پنج صبح رفیقم که متخصص گوشی و برنامه ی اندرویده بهم زنگ زد گفت چی کنم لاینمو با پی سی بالا اوردم بعد به راحتی با گوشی همین الان داخل شدم
یا حق
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: hojat18 ، shab hejran
داداش ممنون.. ولی من اکانتی دیگه ندارم دیلیت اکانت کردم ولی بازم نمیتونم وارد شم !!! با گوشی دیگه هم اکانتمو بالا اوردم ولی مشکل اینه اصلا باگوشی خودم بالا نمیاد !!!!!!

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: shab hejran
این مشکل لاین هست برای خیلی ها پیش اومده از جمله خود من که بنده حتی رام گوشی هم تغییر دادم جواب نداد .

راه حل اینکه شما اکانت رو روی یک گوشی دیگه سعی کنی بالا بیاری یا از  BlueStacks استفاده کنی.

اول فیسبوک از رو اکانت بردار بعد ایمیلت رو بردار اگر جفتش رو اکانت نباشه به راحتی با شماره بالا میاد .

حتی پیش اومده اگه فیسبوک هم برداری و ایمیل باشه بالا نمیاد و باید هر دو رو حذف کنی از روی اکانتت فقط شماره .

و اما راه حل برای دانلود استیکرها

با برنامه بک آپ تیتانیوم از برنامه لاین بک آپ بگیر فایل بک آپ رو روی قسمتی از هارد pc یا خود گوشی نگه دار برای روز مبادا که اکانت بالا نیومد بتونی به راحتی بالا بیاری.

وقتی بک آپ گرفتی کامل اکانت لاین در واقعه بعد از حذف فیسبوک و ایمیل بالا اومده حالا برای حذف شماره از روش روت استفاده کن ایمیل و فیسبوک هم ست کن.

وقتی با اکانت بالایی برای ست کردن فیسبوک و ایمیل خطایی نمیده .

موفق باشید./

Behnam.Naji Personal Website A Simple Graphic & Web Designer
Line Id : ...
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: ?اُمـ¥ßα∂ ßoےد? ، shab hejran ، hojat18 ، Zakeri M
ممنون داداش بهنام .. اما من بازم میگم دیلیت اکانت کردم  ینی نه ایمیلی هست نه فیسی !!!!!! وقتی میخوام با شماره ثبت کنم ارور  invalid phone number رو میده و همیشه هم همینطوره !!!!   حتی با گوشی دیگه  هم وارد شدم و شمارمو وارد کردم ولی با گوشی خودم بازم همین اروره Knock angel

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان