برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مزایای کلن و کسب تجربه برای

مزایای کلن و کسب تجربه برای کلن
#1


 
همه چیز در مورد مزایای کلن و کسب تجربه برای کلن:
در آپدیت اخیر، کلن ها میتونن با کسب مقدار کافی تجربه یا همون XP، ارتقا پیدا کنند. در این ارتقاها، تمام اعضای کلن تحت تاثیر مزایای جدید قرار میگیرند. مهم ترین نکته اینه که این مزایا همیشگی هست و فقط مختص زمان کلن وار نیست و البته بعد از کسب شدن دایمی هست و قابل بازگشت نیست. با رسیدن به سطح خاصی از تجربه، این مزایا خود به خود برای بازیکنان اضافه میشن.

 
در حال حاضر، کلن ها ده سطح دارند و هر سطح دو مزیت به همراه داره که در عکس زیر مشاهده میکنید
سطح اول: مزایا ندارد
سطح دوم: زمان لازم برای درخواست مجدد نیرو به ۱۵ دقیقه کاهش پیدا میکند./ ۱۰ درصد به ظرفیت ذخیره سازی غنایم در کلن وار ها اضافه میشود.
سطح سوم: ۲۰ درصد هزینه ی صرف شده برای ساخت نیروهایی که دونیت میشن، به اهدا کننده برمیگردد./ ۱۰ درصد به مقدار غنایم کسب شده در کلن وار اضافه میشود.
سطح چهارم: تعداد نیروهای قابل دونیت به ۶ عدد افزایش پیدا میکند./ ۲۰ درصد به ظرفیت ذخیره سازی غنایم در کلن وار ها اضافه میشود.
سطح پنجم: یک سطح به سطح نیروهایی که دونیت میشوند اضافه میشود./ ۱۵ درصد به مقدار غنایم کسب شده در کلن وار اضافه میشود.
سطح ششم: ۳۵ درصد هزینه ی صرف شده برای ساخت نیروهایی که دونیت میشن، به اهدا کننده برمیگردد./ ۳۰ درصد به ظرفیت ذخیره سازی غنایم در کلن وار ها اضافه میشود.
سطح هفتم: زمان لازم برای درخواست مجدد نیرو به ۱۰ دقیقه کاهش پیدا میکند./ ۲۰ درصد به مقدار غنایم کسب شده در کلن وار اضافه میشود.
سطح هشتم: تعداد نیروهای قابل دونیت به ۸ عدد افزایش پیدا میکند./ ۴۰ درصد به ظرفیت ذخیره سازی غنایم در کلن وار ها اضافه میشود.
سطح نهم: ۵۰ درصد هزینه ی صرف شده برای ساخت نیروهایی که دونیت میشن، به اهدا کننده برمیگردد./ ۲۵ درصد به مقدار غنایم کسب شده در کلن وار اضافه میشود.
سطح دهم: دو سطح به سطح نیروهایی که دونیت میشوند اضافه میشود./ ۵۰ درصد به ظرفیت ذخیره سازی غنایم در کلن وار ها اضافه میشود.
موفق باشید
منبع: مرجع اموزش کلش اف کلنز ایران

 


فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی
   امید دارم هنوز...?
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان