برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مستقیم لینک جوین به کانال

لینک مستقیم جوین به کانال
سلام کسی میدونه چطوری میشه لینکی بسازیم که افراد با استفاده از اون به صورت مستقیم (بدون زدن دکمه join) وارد کانالمون بشن؟من دیدم که کسانی با اینجور لینک ها که مثل لینک جوین به گروه بوده من رو به کانالشون دعوت کردن.
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(11-03-2015، 05:03 PM)Supernatural313 نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
سلام کسی میدونه چطوری میشه لینکی بسازیم که افراد با استفاده از اون به صورت مستقیم (بدون زدن دکمه join) وارد کانالمون بشن؟من دیدم که کسانی با اینجور لینک ها که مثل لینک جوین به گروه بوده من رو به کانالشون دعوت کردن.

خب وختی ادمین یه کانال میزنه میتونه مخاطبین تلگرامشو به صورت مستقیم و بدون جوین دادن به کانال اد کنه

خاکـــــــــــــی باش تا خاکـــــــــــــ نشدی

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: sp.alijani
(11-03-2015، 05:40 PM)pesarpesar نوشته:
(11-03-2015، 05:03 PM)Supernatural313 نوشته:

خب وختی ادمین یه کانال میزنه میتونه مخاطبین تلگرامشو به صورت مستقیم و بدون جوین دادن به کانال اد کنه

نه باو اونطوری نه.یه لینک برام فرستادن زدم روش بعد نوشت میخواید به گروه فلان بپیوندید؟منم فک کردم گروهه دیگه زدم اوکی و بعدش دیدم یه کانال باز شده و نوشته شما به این کانال جوین دادین.
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
کانال ها دو نوع هستن.
شخصی و عمومی.
کانال های شخصی یا همون خصوصی جوین شدن به داخلشون مثل ورود به گروهه یعنی رو لینک لمس میکنید مثل گروه سوال میپرسه تایید میکنید و به کانال می پیوندید.

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: DANYAL_PISHRO ، pesarpesar ، Supernatural313 ، mozhde0
(11-03-2015، 08:15 PM)sp.alijani نوشته:
کانال ها دو نوع هستن.
شخصی و عمومی.
کانال های شخصی یا همون خصوصی جوین شدن به داخلشون مثل ورود به گروهه یعنی رو لینک لمس میکنید مثل گروه سوال میپرسه تایید میکنید و به کانال می پیوندید.

دمت گرم.
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: DANYAL_PISHRO

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان