برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
لیست کل استکرهای مخفی پولی و رایگان لاین

لیست کل استکرهای مخفی . پولی و رایگان لاین
عرض ادب سایت زیر کلیه استکرهای مخفی . پولی و رایگان لاین رو لیست کرده که میتونید نمونه رو مشاهده و با توجه به پولی . رایگان بودن استفاده کنید .

دقت کنید حتی استکرهای مخفی تمامی کشوردها رو نیز لیست کرده .

همچنین هر پک استیکر رو به صورت فرمت PNG به صورت پک فشرده قرار داده که میتونید دانلود کنید بدون خرید استفاده کنید در پست هاتون .

برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید

منبع انجمن baratTO

ارادت : Иαįi↩๏̯͡๏ ɮɐんИ♌ᄊ

برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: minoz ، badboy1 ، Zakeri M ، mplus123 ، SKELETON ، H.PERFECT ، Master.stine
(09-26-2014، 08:13 PM)'arafsh' نوشته:
عرض ادب سایت زیر کلیه استکرهای مخفی . پولی و رایگان لاین رو لیست کرده که میتونید نمونه رو مشاهده و با توجه به پولی . رایگان بودن استفاده کنید .

دقت کنید حتی استکرهای مخفی تمامی کشوردها رو نیز لیست کرده .

همچنین هر پک استیکر رو به صورت فرمت PNG به صورت پک فشرده قرار داده که میتونید دانلود کنید بدون خرید استفاده کنید در پست هاتون .

منبع انجمن baratTO

ارادت : Иαįi↩๏̯͡๏ ɮɐんИ♌ᄊ

سلام
1.تشکر برای پستت
2.سایتش خیلی هنگه و خیلی قالب بدی برای گوشی داره
3.نمیشه دانلود کنی وقتی روی استیکر ها میزنی
4.باید فیلتر شکن اون کشوری که میخوای استیکر شو داشته باشی و بدونی که بتونی با تغییر ای پی دانلود کنی
5.اسم کشور ها رو نذاشته
6.وقتی هم لینک دانلود میزنی نمیاره بالا و باید لینک و پیدا کنی و توی یه چت تو لاین بزنیش تا دانلودشه
7.وقتی که شما یه استیکر و دانلود کنی میتونی بری در بخش استیکر فایل های لاین پیداش کنی و دانلودش کنی
8.وقتی که دانلود با زیپ و میزنی اگه بخوای کپی کنی تو بخش استیکر نمیشه چون کدی که اون استیکر برای شناسایی لاین هست و نداره
9.وقتی که فایل .zip شو داشته باشی دیگه چرا .png شو بخوای
10.لطفا اسم اتحاد و نذار
با تشکر

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: minoz ، merila18 ، badboy1 ، ninom212@Google.com
سلام استیکر رو که دانلود کردیم چطوری استفاده کنیم یعنی چطوری تو لاین قرار بدیم اگه لطفی کنی بگی ممنون میشم

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(10-13-2014، 08:39 PM)'mahdi00' نوشته:
سلام استیکر رو که دانلود کردیم چطوری استفاده کنیم یعنی چطوری تو لاین قرار بدیم اگه لطفی کنی بگی ممنون میشم

نیازی نیست کاری کنید فقط استیکر دانلود کنید خودش میاد تو لاین

امید دارم هنوز...?
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

سلام
فکر کنم منظور ایشون این بوده که به جای استیکر عکس استیکر قرار بدین داخل پست 
البته با خود لاین هم میتونی عکس هر استیکری که دوست داری رو بگیر کافیه استیکر رو باز کنی چه پولی چه رایگان در قسمتی که لاین نصب شده پوشه استیکر یک پوشه ایجاد میشه با کد استیکر و تصاویر مربوط به استیکر اونجا ذخیره میشه 

کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: BeHnAm ، badboy1 ، SKELETON
(10-13-2014، 10:41 PM)'Zakeri M' نوشته:

سلام
البته با خود لاین هم میتونی عکس هر استیکری که دوست داری رو بگیر کافیه استیکر رو باز کنی چه پولی چه رایگان در قسمتی که لاین نصب شده پوشه استیکر یک پوشه ایجاد میشه با کد استیکر و تصاویر مربوط به استیکر اونجا ذخیره میشه 

درسته حتی اون سایتی که معرفی کردم درپست نخست به صورت پکی قرار داده ولی مشکلی که هست افت کیفیت داره و چون فرمت عکس ها PNG هست زمینه در لاین مشکی میشه و ظاهری خوبی نداره .
اگر برنامه ای بود کد ها رو به عکس با همون کیفیتی اصلی تبدیل میکرد عالی میشد .

حالا یک سوالی زمانی که کلین دیتا میکنیم کل استیکرها حذف میشه باز باید دوباره دانلود کرد برنامه ای سراغ ندارید که فول بک آپ بگیره از لاین به همراه استیکرها و همچنین ادد لیست ها ؟

یک برنامه برای بک آپ از فرند پیدا کردم که به فرمت XML که تحت وب هست بک آپ میگیره فقط مشخص نکرده از چه قسمتی باید بعد از حذف فرند ها ایمپورت کرد .

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
از برنامه titanium backup  استفاده کن
برنامه نیاز به روت بودن گوشی داره 

(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: BARATO ، BeHnAm ، SKELETON ، Mahdis15
(10-14-2014، 03:58 AM)'arafsh' نوشته:
(10-13-2014، 10:41 PM)'Zakeri M' نوشته:

سلام

درسته حتی اون سایتی که معرفی کردم درپست نخست به صورت پکی قرار داده ولی مشکلی که هست افت کیفیت داره و چون فرمت عکس ها PNG هست زمینه در لاین مشکی میشه و ظاهری خوبی نداره .
اگر برنامه ای بود کد ها رو به عکس با همون کیفیتی اصلی تبدیل میکرد عالی میشد .

حالا یک سوالی زمانی که کلین دیتا میکنیم کل استیکرها حذف میشه باز باید دوباره دانلود کرد برنامه ای سراغ ندارید که فول بک آپ بگیره از لاین به همراه استیکرها و همچنین ادد لیست ها ؟

یک برنامه برای بک آپ از فرند پیدا کردم که به فرمت XML که تحت وب هست بک آپ میگیره فقط مشخص نکرده از چه قسمتی باید بعد از حذف فرند ها ایمپورت کرد .

سلام ممنون از پاسخ گویی تون ولی به جواب نرسیدم
ایا میشه ای استیکر های که از سایت معرفی شده دانلود میکنیم بعد اسم استیکر هارو عوض کنیم یعنی حرفPNGاخر هر استیکر رو حذف کنیم و داخل فایل دیتای لاین در قسمت استیکر قرار داده در داخل گوشی و بعد استفاده کرد مثلا من استیکر های دانلودی رو توی پوشه ی یکی از استیکر های رایگان لاین قرار دادم و اسمشو عوض کردم تو لاین که رفتم استیکر اومده بود ولی وقتی استیکر رو که استفاده میکنی انگار فقط برای خودت اون استیکر دانلودی دیده میشه و برای دیگران استیکر رایگانه دیده میشه!
تو خود سایتش نوشته که کلیر دیتا کنیم و شماره رو حذف کنیم و نمیدونم جواب میده یا نه اگه کلیر دیتا کنم ایا فرندام و همه ی اطلاعاتی که تو لاین داشتم حذف میشه
حتما باید یه راه کاری باشه برای استفاده کردن این استیکر ها!!!

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
دوستان اگه میشه کامل و واضح بگین تو چه پوشه ای بریزم

خواهش میکنم
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
فقط برای خودتون تغییر میکنه !!!!
در جایی که لاین نصب هست پوشه استیکر با توجه به سریال استیکر باید قرار بدین