برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
لوگن نشدن لاین

لوگن نشدن لاین
من گوشیم رو دادم واسه فلش اما برنامه لاین رو لغو نصب نکردم حالا که میخوام وارد بشم تا فسمتی که شماره م رو میخواد و کد بهم میده پیش میرم بعد از وارد کردن کد وارد یه قسمت میشم دو تا گزینه داره من ریجستر رو زدم وارد قسمت بعد شدم اونجا دونا گزینه داره (ببخشید فراموش کردم گزینه هارو )یکی سبزه و یکی خاکستری
گزینه سبز واسه وارد اکانت قبلی شدن هست که وقتی میزنم برمیگرده به همون ریجستر و بعدم ایمیل و رمز میخواد و گزینه خاکستری واسه ساختن اکانت جدید هست
من مجبور شدم بیخیال اکانت قبلی بشم و یه اکانت جدید بسازم اما الان که پستای دوستم رو چک کردم دیدم اکانت قبلی من با همون اطلاعات قبلی همچنان هست و دیلیت نشده
من میخوام برگردم به اون اکانت قبلی 
میشه راهنماییم کنید
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(03-19-2016، 12:53 AM)Sana26 نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
من گوشیم رو دادم واسه فلش اما برنامه لاین رو لغو نصب نکردم حالا که میخوام وارد بشم تا فسمتی که شماره م رو میخواد و کد بهم میده پیش میرم بعد از وارد کردن کد وارد یه قسمت میشم دو تا گزینه داره من ریجستر رو زدم وارد قسمت بعد شدم اونجا دونا گزینه داره (ببخشید فراموش کردم گزینه هارو )یکی سبزه و یکی خاکستری
گزینه سبز واسه وارد اکانت قبلی شدن هست که وقتی میزنم برمیگرده به همون ریجستر و بعدم ایمیل و رمز میخواد و گزینه خاکستری واسه ساختن اکانت جدید هست
من مجبور شدم بیخیال اکانت قبلی بشم و یه اکانت جدید بسازم اما الان که پستای دوستم رو چک کردم دیدم اکانت قبلی من با همون اطلاعات قبلی همچنان هست و دیلیت نشده
من میخوام برگردم به اون اکانت قبلی 
میشه راهنماییم کنید

خب شما با همون شمارتون وارد شید و مرحله آخر همینطور که خودتون میگید رجیستر میخواد با رجیستر کار نداشته باشید شما گزینه دوم (خاکستری رنگ)register leter رو بزنید تا وارد حسابتون شید

خاکـــــــــــــی باش تا خاکـــــــــــــ نشدی

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: sp.alijani
ببخشید من اکانتی که تازه ساخته بودم رو دیلیت کردم الان تا بتونم وارد اکانت قبلی بشم
گزینه نو ریجستر رو زدم شماره رو هم دادم کد رو هم وارد کردم اما ازم اسم جدید میخواد
انگار داره واسم اکانت مجدد میسازه
میخوان وارد اکانت اولم بشم
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(03-19-2016، 10:05 AM)Sana26 نوشته:
ببخشید من اکانتی که تازه ساخته بودم رو دیلیت کردم الان تا بتونم وارد اکانت قبلی بشم
گزینه نو ریجستر رو زدم شماره رو هم دادم کد رو هم وارد کردم اما ازم اسم جدید میخواد
انگار داره واسم اکانت مجدد میسازه
میخوان وارد اکانت اولم بشم

شما این وسط با دو تا شماره لاین ثبت نام کردید؟؟؟

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
نه همون شماره قبلی
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(03-20-2016، 02:20 AM)Sana26 نوشته:
نه همون شماره قبلی

اگه به گفته خودتون حساب قبلیتون پابرجاست با وارد کردن همون شماره اکانت جدید ساخته نمیشه بلکه به حساب سابق خودتون وارد میشید مگه اینکه قبلا دیلیت اکانت کرده باشید یا شمارتون رو تو دو تا گوشی وارد کرده باشید

پاسخ }}}}

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان