برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 3.13 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
و انجمن قوانین سایت barato

قوانین انجمن و سایت BARATO
#1
سلام

عضویت و فعالیت در این سایت رایگان است ! اما باید مواردی که در زیر قید شده است را به دقت خوانده و آنها را بپذیرید. چنانچه حتی یک مورد از موارد شرایط عضویت را قبول ندارید امکان عضویت برای شما وجود ندارد. گذشتن از این مرحله به منزله پذیرفتن شرایط عضویت است.

با تشکر از اینکه سایت ما را جهت مشاهده و كمك رساني و همچنین گذراندن اوقات فراغت خود انتخاب کرده اید. به لحاظ حفظ قانون سایت و مشخص كردن اهداف و همچنين راحتی کاربران اين قوانين را وضع كرده ايم ، که کاربران می بایست طبق آن عمل کنند . در غیر این صورت مسئولین سایت این حق را دارند که موضوعات ، مقالات ، اخبار و تمامی توضیحات و در برخی مواقع اكانت آن کاربر را از سایت حذف نمایند. این قوانین به صورت کامل در زیر منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغيير كند . لطفاً جهت مشاهده آخرین قوانین سایت به پیغامهایی که ممکن است برخی از روزها به هر نحوي به اطلاع كاربران ميرسد دقت فرمایید. این قوانین بلااستثناء می باشند و در رابطه با تمامي كاربران از جمله تازه وارد ، فعال ، همكاران سايت ، مدیران انجمن ها و... اجرا خواهند شد.

قوانین سایت و انجمن Bara To

اهداف اين سايت : هدف از راه اندازي Bara To صرفا كمك و حل مشكلات كاربران در زمينه فعاليتهاي اين سايت و همچنین در برخی موارد گذراندن اوقات فراغت در محیطی سالم در اینترنت است

قانون کلی : این سایت از داخل ایران مدیریت و کنترل می شود و به همین دلیل تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است، علاوه بر قوانین زیر تمامی قوانین رایج در جمهوری اسلامی ایران در این سایت رایج است . با توجه به اهداف سایت، هرگونه فعالیت سیاسی، قومیتی، مذهبی و مسایلی که با قوانین کشور و انجمن متضاد باشد ممنوع است و در شرایط خاص پیگرد قانونی نیز در پی خواهد داشت.

قانون شماره 1) تمامی کاربران می‌بایست در هنگام ثبت نام در سایت، از کلمات مناسب جهت نام کاربری خود استفاده نمایند، همیچنین از قرار دادن عکس‌های غیر اخلاقی، زننده، اهانت آمیز و نامناسب جهت آواتار بپرهیزند. در صورت مشاهده موارد ذکر شده، اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف و دسترسي وي به انجمن‌ها قطع خواهد شد، همچنين پس از عضويت امكان لغو عضويت توسط كاربر و يا مدير وجود نخواهد داشت.


قانون شماره 2) کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.


قانون شماره 3) کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد.
از انتخاب عناويني از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم ، هر كي ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوري ، يك برنامه ، چطوري ميتونم ، كرك برنامه و جملاتي شبيه به اين پيغامها جدا خودداري نماييد كه طبق قوانين با شما بر خورد خواهد شد.قانون شماره 4) این سایت محلی جهت رد و بدل اطلاعات در رابطه با اهداف سايت می باشد. پس لطفاً سعی کنید مطالب خود را در رابطه با این موضوع و يا با موضوعات وابسته به آن ارسال نمایید.


قانون شماره 5) مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد.


قانون شماره 6) در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، حتماً نام وی را ذکر نمایید. اما در عین حال گذاشتن لینک وبسایت بصورت لینک، پسورد فایل و غیره خلاف قوانین می باشد.گذاشتن لینک در صورتی که برای کمک به کاربر باشد مشکلی در پی نخواهد داشت اما در صورتی که از نظر مدیر تبلیغ محسوب شود با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
نکته:در صورتی که مطلبی را میخواهید ارسال کنید قبل از ارسال انرا در فایل txt، قرار داده و انرا ویرایش کنید.برای ویرایش شما میتوانید متنی را به موضوع اضافه یا از ان کم کنید به صورتی که محتوا از بین نرود و مفهوم مطلب و موضوع ارسالی رسانده شود.

قانون شماره 7) قوانين امضا را در اينجا بخوانيد :
* هر گونه موردی که در قوانین عمومی Bara To ممنوع باشد در امضاء نیز ممنوع است.
* تبلیغات تجاری و خرید و فروش (درج قیمت، معرفی محصول و موارد مشابه) در امضاء مطلقا ممنوع است.
* امضاء ای که ظاهر آن به هر نحو چشم کاربران را آزار دهد، تخلف و ممنوع است.
* امضاء ای که حجم عکس ها و مطالب آن بیش از حد زیاد باشد، تخلف و ممنوع است.
* از تبلیغ سایت هایی که خلاف قوانین جرایم رایانه ای است جداً خودداری کنید. در صورت مشاهده دسترسی آن کاربر برای همیشه از انجمن قطع خواهد شد.(
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
)

قانون شماره 8) لطفاً از ساخت بیشتر از یک حساب در سایت جداً خودداری فرمایید. در صورت مشاهده بیشتر از یک حساب از طرف یک کاربر ، تمامی آنها در اولین فرصت حذف خواهند شد و و دسترسي وي به سایت و انجمنها برای همیشه قطع خواهد شد.


قانون شماره 9) مباحث مربوط به Hack (از ديد منفي) و مسائلی که باعث آزار و اذیت دیگران شود اکیداً در سایت ممنوع می باشد. فقط موارد مثبت مانند برنامه ها و آموزش موارد امنیتی سیستم و مقابله با هكران و مشابه که برای کاربران مفید واقع شود، مجاز است. در صورتی که غیر از این عمل شود آن اكانت در اولین فرصت حذف خواهد شد.


قانون شماره 10) لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در انجمنهای نامتناسب با سوالتان خودداری نمایید.


قانون شماره 11) لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوالهای گوناگونی دارید ، آنها را در چندین ارسال مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید .


قانون شماره 12) لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل آموزش نیز است و کسانی هستند که سوالهایشان بسیار ابتدایی می باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکیداً خودداری فرمایید.


قانون شماره 13) لطفاً در صورتی که جواب یک سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( یا سوال ) شود خودداری فرمایید. در صورتی که بحث خاصی دارید می توانید برای خودتان یک بحث عمومی باز کنید.


قانون شماره 14) از نوشتن نامه هاي تجاري و يا تبليغات تجاري پرهيز كنيد. در صورتي كه ارسال هاي مذكور مربوط به تبليغات تجاري باشند توسط مديران حذف خواهند شد و در صورت تكرار اين عمل توسط كاربر ، آن اكانت براي هميشه بسته خواهد شد.


قانون شماره 15) از نوشتن يك سوال و يا يك نامه در انجمنهاي مختلف خودداري كنيد. طبق قانون شماره 10 انجمن مناسب و مربوط به موضوع نامه خود را انتخاب كنيد و فقط در آن انجمن نامه خود را ارسال كنيد.


قانون شماره 16) مسئوليت تمامي فايلها و يا تصاوير و ... كه از طريق سايت رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده ميباشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي در زمينه سالم بودن آنها، ويروسي نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پيشنهاد ميكنيم حتما پس از دريافت فايلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهايي كه كار ويروس يابي و اسكن فايلها را بر عهده دارند ، چك نماييد.


قانون شماره 17) براي امنيت بيشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمنها استفاده نماييد در صورتي كه مستقيما با يك كاربر از طريق ايميل ، چت و يا هر طريقه ديگري ارتباط داشته باشيد سايت هيچ گونه تعهدي در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالي نخواهد داشت.


قانون شماره 18) در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به سایت و انجمنها قطع خواهد شد.


قانون شماره 19) تغيير نام كاربري فقط توسط مدير سايت مجاز است . چنانچه تمايل به تغيير نام كاربر خود داريد براي مديران ارشد سايت پيغام خصوصي ارسال نماييد و در آن پيغام نام كاربري قبلي ، نام كاربري جديد و آدرس ايميل خود را قيد نماييد.


قانون شماره 20) لطفاْ در زمان مطرح كردن مطلبي در انجمنها ، به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جداْ خودداري فرماييد. ضمناْ از نوشتن هرگونه مسايل عقیدتی سیاسی جلوگيري كنيد كه در اين صورت ، دسترسي كاربر براي هميشه به سايت قطع خواهد شد.


قانون شماره 21) چنانچه تاپیک و یا پیغامی‌ از کاربران توسط مدیری در انجمن حذف و یا ویرایش شد در صورت داشتن سوال در این رابطه و یا خواهان جویا شدن علت موضوع لطفا برای مدیر آن انجمن یک پیغام خصوصی‌ ارسال کرده و سوال خود را به صورت خصوصی‌ مطرح کنید تا آن مدیر نیز در اینباره شما را راهنمایی‌ و جواب سوالات شما را بطور کامل بدهد. در صورت مطرح کردن سوال در این رابطه و یا جویا شدن علت موضوع در انجمن های عمومی‌ آن ارسال و یا تاپیک زائد سریعا حذف خواهد شد و شما نیز جواب سوال خود را دریافت نخواهید کرد.

قانون شماره 22) در صورت ملاحظه هرگونه مسایل خلاف قوانین انجمن از یک کاربر در صورت تمایل آدرس تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا سریعا به موضوع رسیدگی‌ شود،همچنین می توانید برای برخورد سریع تر از گزینه ی گزارش به مدیر استفاده کنید.این دکمه در زیر هر پست وجود دارد و چنانچه با پستهای خلاف قوانین انجمن ها برخورد کردید، کافیست دکمه گزارش به مدیر که در زیر همان پست وجود دارد را کلیک کنید تا به مدیر مربوطه گزارش داده شود. چنانچه کاربری خود بجای مدیر در زمینه ای تصمیم گیری و شخصا با کاربر دیگری برخورد کند سریعا ارسال کاربر تذکر دهنده حذف و به او اخطار داده خواهد شد.


قانون شماره 23) در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آمیز، توهین آمیز و یا مسایل و مشکلات شخصی‌ در مورد یک کاربر و یا یک مدیر در انجمن ها آن ارسال سریعا حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.


قانون شماره 24) هرگونه تاپیک و ارسال اعتراض آمیز و یا انتقاد آمیز در رابطه با یک کاربر و یا مدیر بدون اخطار قبلی و سریعا حذف خواهد شد و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.


قانون شماره 25) هرگونه بحثی‌ که موجب انحراف تاپیک ها از مسیر اصلی‌ خود بشود که به نوعی برخلاف قوانین انجمن باشد در صورت تشخیص مدیران، در صورت لزوم تاپیک و یا بحث های اضافه حذف خواهد شد. بنابراین کاربران موظف هستند از تاپیک های ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگیری کنند. در صورتی‌ که کاربری باعث انحراف تاپیک های ارسالی‌ شما شد میتوانید لینک تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.


قانون شماره 26) لطفاْ از ارسال پست هاي تكراري خودداري فرماييد. پست هاي تكراري توسط مديران به سرعت حذف خواهند شد و در صورتي كه كاربر قصد تبليغ و يا نمايش يك مطلب در تمامي انجمن ها را داشته باشد ، تمامي آن ارسالها حذف خواهند شد. چرا كه اين كار باعث اذيت كاربران ديگر مي شود. در صورت تكرار اين عمل از سوي كاربر ، اكانت وي نيز در اولين فرصت حذف خواهد شد.


قانون شماره 27) بعضي از بخش هاي سايت (انجمنها) يك سري قوانين خاص خود را دارند كه تمامي كاربران علاوه بر رعايت قوانين ذكر شده در اين بخش ملزم به رعايت قوانين هر بخش نيز ميباشند.


قانون شماره 28) در صورت داشتن انتقاد از یک مدیر لطفا در صورت تمایل به وسیله پیغام خصوصی‌ آنرا برای آن مدیر ارسال نمائید، چنانچه انتقاد و یا اعتراض نسبت به عمل یا رفتار مدیری در انجمن دارید لطفا آنرا فقط از طریق پیغام خصوصی‌ برای یکی‌ از مدیران اصلی‌ :
administrator (مدیریت کل سایت)
ADMIN (مديريت کل انجمن)
ارسال نمائید تا به موضوع رسیدگی‌ و در صورت لزوم مشورت های لازم انجام شود. چنانچه یکی‌ از مدیر های مذکور به دلیل مشغله های شخصی‌ فرصت رسیدگی‌ به مشکلات شما را در آن زمان نداشت میتوانید برای یکی‌ از دو مدیر دیگر مشکل خود را ارسال نمائید تا به موضوع رسیدگی‌ کامل نمایند.


قانون شماره 29) جهت تشكر از مطالب ارائه شده در يك تاپيك و يا تاييد حرفهاي نويسنده آن تاپيك به جاي ارسال يك تاپيك جديد و پاسخ به آن تاپيك (كه فقط هدفتان تشكر و يا تاييد مطالب آن تاپيك است) از كليد تشكر كه در زير هر تاپيك وجود دارد استفاده كنيد.


قانون شماره 30) خرید و فروش در پیغام خصوصی تنها در صورت دو طرفه بودن رابطه مجاز می باشد. اما در صورتی که کاربری از شما به دلیل ارسال پیغام های خصوصی تبلیغاتی، اسپم ، توهین و غیره شکایت کرد، بعد از بررسی شدن موضوع، بخش پیغام خصوصی شما بسته خواهد شد.


قانون شماره 31) ایجاد حساب کاربری شبیه نام کاربری مدیران سایت و یا استفاده از آواتار و یا اطلاعات آنها که باعث سردر گمی کاربر خواهد شد ، ممنوع است و در صورت مشاهده دسترسی کاربر بدون اخطار قبلی بسته خواهد شد.


قانون شماره 32) مزاحمت برای مدیران در پیغام خصوصی یا تشویق دیگران برای این امر، خلاف قوانین محسوب می شود و در صورتی که کاربر یکبار به قوانین توجه نکرد، با وی برخورد جدی خواهد شد.به مدیران تاکید شده از دادن پاسخ سوالهای نرم افزاری و سخت افزاری کاربران در پیغام خصوصی پرهیز کنند. مدیر هر انجمن تنها مسئول برقراری و حفظ نظم در آن انجمن می باشد و لزوماً هیچ گونه مسئولیتی در قبال پاسخ به کاربران ندارد. در صورتی که سوالی دارید تاپیک آن را در انجمن مربوطه ایجاد کنید چرا که جواب سوالات شما داخل پیغام خصوصی به هیچ عنوان داده نخواهد شد.


قانون شماره 33) استفاده از فونت های غیر فارسی در انجمن ها خلاف قوانین می باشد. Bara To یک انجمن و یک سایت پارسی زبان با کاربران ایرانیست و استفاده از فونت های انگلیسی برای نوشتن جملات فارسی تنها باعث آزار کاربران خواهد شد.


قانون شماره 34) به دلیل حمایت Bara To از برنامه نویسان ایرانی، گذاشتن لینک دانلود از برنامه های ایرانی خلاف قوانین سایت می باشد


قانون شماره 35) تبلیغ سیستم هایی که به صورت هرمی ، عضو گیری و تبلیغات کلیلی کار می کنند خلاف قوانین سایت می باشد


قانون شماره 36) قرار دادن لینک اسکن برای نرم افزارهای مشکوک به آلودگی الزامی است و در صورت قرار ندادن آن به کاربر ارسال کننده اخطار داده خواهد شد و در صورت تكرار اين عمل از سوي كاربر ، اكانت وي نيز در اولين فرصت مسدود خواهد شد.


قانون شماره 37) هر تاپیک ایجاد شده لازم است که حداقل دارای 5 برچسب مرتبط با تاپیک ارسالی باشد. (برای افزایش محبوبیت مطلب خود (و همچنین رسیدن سریعتر به پاسخ سوال خود) برچسب ها را مطابق موضوع متن خود به دقت وارد نمایید.) در صورتی که کاربری این برچسب ها را مرتبط با موضوع و محتوای تاپیک ارسالی خود انتخاب نکرده باشد به او در مرحله اول اخطار داده خواهد شد و در صورت تكرار اين عمل از سوي كاربر ، اكانت وي نيز در اولين فرصت مسدود خواهد شد.


قانون شماره 38) هر کاربر موظف است فایل هایی که برای دانلود قرار می دهد را از طریق سیستم پیوست سایت (که در آخر مطلب ارسالی موجود می باشد) در آپلودسنتر Bara To، آپلود کند. قرار دادن فایل هایی که در آپلودسنتر های دیگر قرار دارند خلاف قوانین نیست اما در صورت غیرفعال شدن لینک دانلود آن فایل تمام تاپیک حذف خواهد شد. پس توصیه می شود از سیستم پیوست خود Bara To استفاده نمایید.


قانون شماره 39) قرار دادن نام سایت (barato.ir) بر روی رمز فایل zip و ادامه اسم فایل پیوست شده الزامی نیست اما در صورت توجه مکرر به این موضوع توسط هر یک از کاربران سایت، در صورت امکان مورد ارتقاء درجه کاربری وی خواهد شد.


قانون شماره 40) در تاپیک های خرید و فروش، فقط کاربران خریدار موظف به ارسال نظر هستند. در صورتی که کاربری با ارسال مطالب زائد و اسپم موجب انحراف تاپیک از موضوع اصلی آن شود ارسال های وی در آن تاپیک به سرعت حذف می شوند و به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تكرار اين عمل از سوي كاربر ، اكانت وي نيز در اولين فرصت مسدود خواهد شد.

قانون شماره 41) مدیران و پیشکسوتان موظفند به کاربران خاطی اخطار دهند و در صورت تکرار اکانت وی را در اولین فرصت مسدود نمایند. در ضمن از مدیران و پیشکسوتان هر چند درخواست می شود نسبت به لغو کردن اخطارها تا زمان تعیین شده اقدام ننمایند اما در صورت نیاز به لغو اخطاری، فقط اخطارهای داده شده خود را لغو کنند و اخطارات داده شده توسط دیگر مدیران یا پیشکسوتان را بدون اطلاع قبلی از آن مدیر یا پیشکسوت ملغی ننمایند.


 ​قوانین ناظمان انجمن

* اگر ناظمی وظایف خود را به خوبی انجام ندهد باعث می شود که از لیست ناظمان انجمن حذف شود.
* با ناظمانی که با سخت گیری های بیش از حد و بی احترامی به سایر کاربران که باعث دلسردی آنها از انجمن شود، برخورد خواهد شد.
* هنگامی که ناظمی یکی از کاربران را به خاطر رعایت نکردن قوانین از انجمن اخراج کرد، حق ندارد که این رویداد را در عموم به نمایش قرار دهد. در صورت مشاهده با آن ناظم برخورد خواهد شد.


قوانین مدیران انجمن

* مدیران هر بخش باید حداقل در سه روز دو مطلب در بخشی که مدیریت آن را بر عهده گرفته مطلب ارسال کند.
* مدیران هر بخش موظف هستند که به ساده و ابتدایی ترین سوالات کاربران جواب دهند و حق ندارند که با مسخره کردن یا رفتاری که باعث دلسرد شدن سوال کننده می شود جواب دهند که در صورت مشاهده به آن ها اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار نیز از لیست مدیران بخش حذف خواهند شد.
* در صورتی که مدیری به مدت بیش از یک هفته در انجمن حاضر نشود بدون تذکر از لیست کاربران حذف خواهد شد. مگر اینکه قبل از غایب شدن اعلام کند.قوانین چت باکس

از تایپ کردن به زبان های دیگر غیر از فارسی جدا خودداری کنید.
* از تبلیغات در چت باکس جداً خودداری کنید. زیرا چت باکس محل تبلیغات نیست،محلی برای گفتگوی کابران انجمن میباشد.
* از به کار بردن کلمات خلاف قوانین انجمن (قوانین کلی انجمن) و هرگونه توهین و تمسخر جدا خودداری نمیایید.
* از مطرح کردن هر گونه سوالی که در رابطه با نیمباز یا دیگر مسنجر ها و ... می باشد خودداری کنید. زیرا در این انجمن بخش های مربوط به این نوع سوالات ایجاد شده است.
* در صورت رعایت نکردن قوانین چت باکس کاربر برای مدتی (نسبت به میزان تخلف) از چت باکس اخراج میشود. و در صورت تکرار دسترسی آن کاربر از انجمن قطع خواهد شد.


برای شما ساعات خوشی را در انجمنها آرزو می کنیم 

با تشكر مديريت انجمن برا تو


 

 

 کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
}}}}
#2
سلام
بر ان شدیم تا چند قانون جدید برای پیشرفت هر بهتر و بیشتر سایت و انجمن برا تو وضع کنیم.

 قانون شماره 42)   برای فعالیت هر چه بهتر دیگر انجمن ها تیم مدیریت و مدیران انجمن ها به غیر از فعالیت در انجمن مربوط به خود،فعالیت خود را در دیگر بخش ها گسترش داده و فعالیت خود را محدود به انجمن خاصی نکنند،این فعالیت باید در راستای پیشرفت هر چه بهتر انجمن و سایت باشد.
مدیرانی که فعالیت خود را به یک انجمن ختم نکنن و در تمام بخش ها(شبکه های اجتماعی،ابزار،موبایل،گرافیک،رنگارنگ و متفرقه)فعالیت داشته باشند(فعالیت مثبت و مفید) باعث بالا بردن رتبه خود در انجمن خواهند شد.

قانون مدیران و ناظمان  

مدیران و ناظمانی که قوانین سایت و انجمن برا تو را جدی نمیگیرند و قوانین را دور زده یا به طرق مختلف به وظایف خود در مورد نظم و انظباط در بین کاربران یا موضوعات ارسالی(تاپیک ها در بخش مربوطه خود باشد) شانه خالی میکنند برخورد خواهد شد و بعد از تذکرات مکرر،در صورت تکرار در اولین فرصت سلب خواهند شد.

قوانین چت باکس

کاربران و مدیرانی که در چت باکس به دعوا و بحث میپردازند،در وهله اول به آنها تذکر داده خواهد شد،در صورتی که به تذکرات اعتنایی نکنند و در چارچوب قوانین عمل نکنندنسبت به میزان تخلف اخطار دریافت خواهند کرد و در صورت تکرار مجدد اکانت وی در اولین فرصت از سایت و انجمن بـــرا تـــو محروم خواهد شد.


امیدوارم قوانین انجمن و سایت برا تو مورد رضایت شما دوستان و کاربران عزیز باشد.
در پــنـــــــــــاه ایـــزد مـــــــنــان Gol2
 

 

 " اللهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجــل فرجهــم "
 
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
}}}}


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان