برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
فیس بوووک

فیس بوووک
سلام من ی بار فیسبوکم و فعال کردم برا حذف شماره اما دستم خورد .link  شد باز الان هربار میزنم دیه اخطار میده اینم متنشه   failed to verify facebook.do you want to retry   دمتون گرم مشکل از کجاس
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
دوست عزیز اگر شما از اکانت خارج شدید قبل unlink کردن اکانتتون و الان می خواید از طریق فیستون وارد شید خب می تونم بهتون بگم که این کار انجام نشدنیه چون فیسی به اکانت لاینتون وصل نیست و تنها راه برگشت شما وارد کردن ایمیلیه که به اکانتتون رجیستر کردین 
و اگر اکانت لاین شما برای شما باز هست و شما نمی تونید اون رو unlink کنید خب می تونم بگم این به خاطر لاینی هست که شما نصب کردین 
شما فقط می تونید از لاین نسخه ی اصلی برای وصل کردن اکانت به فیس بوکتون استفاده کنید

Raqs   
            یه دونه از این قلب ها می خوام
                                   Heart
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: DANYAL_PISHRO
ببین داداش من ی بار unlink کردم شمارمم حذف کردم بعد دوباره شمارمو وارد کردم...الان هر کار میکنم unlink  نمیشه قبلا رو همین برنامه حذف کردم میشه فقط با ایمیل وارد شد بدون اینکه فیسم unlink بشه؟؟؟//؟ایمیلم done  هستش مرسی

Knock فقط برای امروز Knock
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان