برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
فایل عکس وایبر2

فایل عکس وایبر2
((به نام خداوند بخشنده مهربان))
خوب اینبار با آموزش فایل عکس وایبر در خدمت شما هستیم باآموزش این جانب B.D.H Happy Boyفایل عکس لاین رو بهتون دادم که میتونید با یه سرچ کوچیک تو انجمن پیداش کنید:-) اینم وایبر فکنم شما خودتونن تا الان فهمیده اید که اکثر برنامه ها این فایل رو دارند و فقط و فقط نیاز به خلاقیت وگشدوگزار در فایل خود دارید که واقعا مفیده من خیلی فایل هاپیداکردم که دارم یکی یکی تو انجمن میزارم ولی بااین آموزش دیگه شما باید این آموزش ها رو بزارید:-)دیگه ماپیر شدیمD: پس دفعه منتظر شمایم ولی تا وقتی کسی نزاره من میزارم :-)خوب بریم سوراغ آموزش اول وارد فایل های خود میشیم اول میریم تو فایل های شخصے⇦حافظه دستگاه⇦Viber(وایبر)⇦Media(مدیا)‌⇦User photos(یاسر فتوس)⇦و عکسایی که اون جا هست که کسانی که توادلیستتونن عوض کردن ما درمدیا که میریم سه تا گزینست که فکسای دیگه هست مثل ارسالی هاو...

لطفا حتما برای این موضوع اعتبار به ثبت برسانید

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: SKELETON ، amirhossrinz ، Zakeri M ، ?اُمـ¥ßα∂ ßoےد?
سلام خسته نباشی
نیازی نیست واسه اموزش های معمولی پنج خط مقدمه بنویسی به نظرم خلاصه و شیک و تمیز بنویسی خیلی مفیدتره تا که اینجوری...

امید دارم هنوز...?
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: B.D.H Happy Boy ، ?اُمـ¥ßα∂ ßoےد?
فدات چشم دیگه تکرار نمیشه ممنون از راهنمایی

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: SKELETON
الان این اموزش بود؟:-S
هر برنامه ک نیاز ب اینترنت داشته باشه تو پو شه دیتا اطلاعاتش ثبت میشه این همه اموزش لاین گذاشته ان ک همه اش،مربوط ب دیتا وایبر لاین یا هر چی مثل ویرایشگرای عکس یاحتی بازی مثل کلش اف
در مورد ویروسم هر ویروسی با عکس نمیشه انتقال داد مونده برای ویروس چی رو تعریف کنیم یا با چه برنامه ای و با چه حجمی بنویسیمش 
در مورد لاینم لاین خودش ی انتی ویروس مخصوص لاین داره ک اگ نصب بشه هیچی ویروسی از طریق لاین وارد گوشی نمیشه بهتر بگم سازندهای لاین از من و تو باهوش ترند داداش
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(02-19-2015، 10:07 PM)B.D.H Happy Boy نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
فدات چشم دیگه تکرار نمیشه ممنون از راهنمایی

1
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان