برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
عدم دسترسی به اکانت

عدم دسترسی به اکانت
با سلام

من در زمان ثبت نام ایمل و شماره تلفن ندادم (ثبت نام من چند سال پیش بود و وارد کردن شماره موبایل و ایمیل اجباری نبود) ، بعدها یه شماره موبایل و یک ایمیل ناشناس که ایرانی نیست ثبت شد در پروفایلم که به اون توجه نکردم  و بعد ها دیگه با پسورد هم نمی تونستم لاگین کنم اما چون فیس بوک رو با اینستاگرام همگام سازی کردم ، از طریق فیس بوک به اینستاگرامم لاگین میکردم اما الان دیگه با فیس بوک هم لاگین نمیشه و میگه باید یه کد 6 تایی دیجیتال بفرستیم به شماره ای که در اینستاگرامت ثبت شده و اون رو وارد کنی در حالی که اون شماره از من نیست و از طرفی هم شماره رو کامل نمایش نمیده .

ظاهرا فقط یه راه حل هست و اونم اینه که به پشتیبانی ایسنتاگرام اطلاع بدی اکانتت هک شده اونا هم یه متن برات میفرستن و میگن با دست خط خودت روی کاغذ سفید  بنویس و کنارصورتت بگیر و سلفی بگیر اگه عکس توی پروفایلت داشته باشی و با صورتت تطبیق بدن به راحتی پسورد جدید برات میفرستن ، اما مشکل ایجاست که توی اون فرم ایمیل اکانتت رو میخواد که من ندارم یعنی یه ایمیل نامشخصه که نمیدونم چی هست و مال کیه (این شکلی نمایش میده : t*****n@d.com) و حتی وقتی یه ایمیل واقعی از خودم میدم موقع ارسال میزنه invalid parameters .

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند و اگه راه حل دیگه ای هم داره بفرماییند

با تشکر
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
سلام
از اساتید سایت کسی نیست کمک کنه ؟
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
سلام
قبلا من تست کردم میگن برای شناسایی باید با ایمیل که ثبت نام کردین پاسخ بدین به ایمیل دریافتی . حالا شما تست کنید و بگید که یاد نداری که ایمیل چی بوده شاید بهت بگن و ...

کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: teymoorei
ارور هم میگه یکی از موارد رو اشتباه وارد کردی ...

(صرفا جهت اطلاع دوستان)
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: teymoorei
سلام ممنونم از توجه تون :
نقل قول:سلام
قبلا من تست کردم میگن برای شناسایی باید با ایمیل که ثبت نام کردین پاسخ بدین به ایمیل دریافتی . حالا شما تست کنید و بگید که یاد نداری که ایمیل چی بوده شاید بهت بگن و ...

ببخشید من که ایمیلمو ندادم بعدشم به کی بگم ایمیل ندادم و تست کنم 

کسیو نمیشناسید که این کار رو انجام بده ؟
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
به پشتیبانی ...
اگه از خودت عکس داخل صفحه داری باید درست بشه ...
قسمت توضیح بگو که ایمیل الکی وارد کردی چون از شکل ایمیل که داخل پست اول گفتی مشخص هست که الکی وارد شده

(صرفا جهت اطلاع دوستان)
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان