برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شماره مجازی

شماره مجازی
سلام چند روزه نمیتونم با شماره مجازی تو موبوگرام ثبت نام کنم ، شماره مجازیم هم مشکل نداره توی مسنجرهای دیگه میتونم ثبت نام کنم فقط موبوگرام و تلگرام و پلاس نمیشه ، کمک کنید لطفا
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(06-19-2016، 01:13 PM)sbrh نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
سلام چند روزه نمیتونم با شماره مجازی تو موبوگرام ثبت نام کنم ، شماره مجازیم هم مشکل نداره توی مسنجرهای دیگه میتونم ثبت نام کنم فقط موبوگرام و تلگرام و پلاس نمیشه ، کمک کنید لطفا

شماره های مجازی کلا اذیت میکنن تو دفعات متعدد تست کنید راه دیگه ای نداره...تکست پلاس میدونم یه وختایی برا تلگرام کد میده که قبلا اون شماره توسط یکی دیگه فعال بوده و تو تلگرام ثبت نام کرده پس مواظب باشید

خاکـــــــــــــی باش تا خاکـــــــــــــ نشدی

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: sp.alijani ، sbrh
من تا چند روز پیش راحت کد میگرفتم ، کلی اکانت با کلی شماره مجازی داشتم،الان هم فقط واسه تلگرام نمیتونم کد بگیرم، ممکنه تلگرام کل شماره های مجازی رو مسدود کرده باشه ؟
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(06-19-2016، 11:49 PM)sbrh نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
من تا چند روز پیش راحت کد میگرفتم ، کلی اکانت با کلی شماره مجازی داشتم،الان هم فقط واسه تلگرام نمیتونم کد بگیرم، ممکنه تلگرام کل شماره های مجازی رو مسدود کرده باشه ؟

مدت کوتاهی شماره های مجازی مسدود و کد ارسال نمیشد . در حال حاضر مثل قبل نیست منتهی سخت کد میفرسته
پیشنهاد میکنم از تلگرام اصلی برای ورود استفاده کنید تا در صورت عدم دریافت کد باهاتون تماس گرفته شه.

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: sbrh ، pesarpesar

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان