برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شارژ سریع باطری

شارژ سریع باطری
Faster charger یک ابزار کم حجم و ساده برای سریعتر شارژ شدن گوشی شما. 
این برنامه بر خلاف برنامه های مشابه به قسمت های وای وای، بلوتوث و... رو قطع نمیکنه.
کافیست یکبار گوشی را به شارژ وصل کرده و start را بزنید.بعد از این با هربار وصل کردن شارژر به گوشی برنامه شروع به کار میکند. 

***به باتری هم هیچ لطمه ای وارد نمیشه خودم دوساله دارم رو چهارتا دستگاه بطور مرتب استفاده میکنم***
حجم:کمتر از 2 مگابایت

برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید

برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: mozhde0 ، Reza0
(09-02-2015، 11:08 PM)sp.alijani نوشته:
Faster charger یک ابزار کم حجم و ساده برای سریعتر شارژ شدن گوشی شما. 
این برنامه بر خلاف برنامه های مشابه به قسمت های وای وای، بلوتوث و... رو قطع نمیکنه.
کافیست یکبار گوشی را به شارژ وصل کرده و start را بزنید.بعد از این با هربار وصل کردن شارژر به گوشی برنامه شروع به کار میکند. 

***به باتری هم هیچ لطمه ای وارد نمیشه خودم دوساله دارم رو چهارتا دستگاه بطور مرتب استفاده میکنم***
حجم:کمتر از 2 مگابایت

کلا همه برنامه هارو قطع میکنه؟
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: DANYAL_PISHRO
نه مثل بقیه برنامه ها نیست چیزی رو قطع کنه. فقط داده های اضافه رو میکشه. یعنی اختلالی تو کار با گوشیت نمیندازه. 
البته برنامه های بهتری هم هست که زودتر شارژ میکنن میتونی تستشون کنی ولی بجز این بقیه بعد از هربار وصل کردن شارژر برنامه که شروع به کار کنه وای فای، بلوتوث، جی پی اس همه رو قطع میکنه هر کدومو بخوای باید وصل کنی دوباره

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: DANYAL_PISHRO ، mozhde0
(09-03-2015، 12:12 AM)sp.alijani نوشته:
نه مثل بقیه برنامه ها نیست چیزی رو قطع کنه. فقط داده های اضافه رو میکشه. یعنی اختلالی تو کار با گوشیت نمیندازه. 
البته برنامه های بهتری هم هست که زودتر شارژ میکنن میتونی تستشون کنی ولی بجز این بقیه بعد از هربار وصل کردن شارژر برنامه که شروع به کار کنه وای فای، بلوتوث، جی پی اس همه رو قطع میکنه هر کدومو بخوای باید وصل کنی دوباره

دمت گرم
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
برام سواله اگه این قابلیت صدمه به گوشی نمیزنه چرا شرکت نمیذاره؟ بعدشم من تو مطالعه ای که داشتم درمورد باطری ها برام جالبه یکم درباره شیوه شارز باطری با سرعت بالا بگی
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(09-03-2015، 08:56 AM)shab1hejran نوشته:
برام سواله اگه این قابلیت صدمه به گوشی نمیزنه چرا شرکت نمیذاره؟ بعدشم من تو مطالعه ای که داشتم درمورد باطری ها برام جالبه یکم درباره شیوه شارز باطری با سرعت بالا بگی

میگم صدمه نمیزنه چون داره گوشی رو با ولتاژ بالاتر شارژ نمیکنه بخوایم بگیم به باطری صدمه میزنه.در خصوص اینکه شرکتا چرا نمیزنن دیگه اونو میتونید با خودشون مکاتبه کنید. شاید سیاست شرکتا این باشه که برنامه تولید نکنن مفتی بیفته دست مردم و بخوان شارژرهای سریع وارد کنن که سود کنن که اونم جای بحثش اینجا نیست
من از تجربه ای که داشتم رو دستگاه های مختلف گفتم. 
دلیل سریعتر شارژ شدنم بالا یکبار بهش اشاره کردم

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: DANYAL_PISHRO ، mozhde0

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان