برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
سوال راجب دیلیت اکانت اینستا

سوال راجب دیلیت اکانت اینستا
Exclamation 
من دیروز اکانت اینستامو دیلیت کردم تا بتونم از یوزرش استفاده کنم تو یه اکانت دیگه بعد فهمیدم نمیشه
الان میخام ببینم کلا دیگه بیخیال اون یوزرنیم باید بشم؟ هیجور دیگه نمیتونم باش ثبت نام کنم یا تو یه اکانت دیگه بزنمش؟
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(07-12-2016، 01:43 PM)amirmoham4d نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
من دیروز اکانت اینستامو دیلیت کردم تا بتونم از یوزرش استفاده کنم تو یه اکانت دیگه بعد فهمیدم نمیشه
الان میخام ببینم کلا دیگه بیخیال اون یوزرنیم باید بشم؟ هیجور دیگه نمیتونم باش ثبت نام کنم یا تو یه اکانت دیگه بزنمش؟

اینستاگرام خذف حساب کاربری رو بسته فقط موقت میشه حساب رو بست که با ورود مجدد باز میشه.

با این حساب که شما تونستید حساب رو دی اکتیو کنید یقینا رمز اکانت رو هم دارید

پس میتونید از قسمت edit profile یوزرنیم حساب رو تغییر بدید خالی شه تا با اکانت جدید با همون یوزر بتونید ثبت نام کنید

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: pesarpesar ، Zakeri M
(07-12-2016، 06:13 PM)sp.alijani نوشته:
(07-12-2016، 01:43 PM)amirmoham4d نوشته:

اینستاگرام خذف حساب کاربری رو بسته فقط موقت میشه حساب رو بست که با ورود مجدد باز میشه.

با این حساب که شما تونستید حساب رو دی اکتیو کنید یقینا رمز اکانت رو هم دارید

پس میتونید از قسمت edit profile یوزرنیم حساب رو تغییر بدید خالی شه تا با اکانت جدید با همون یوزر بتونید ثبت نام کنید

آقا سپهر اشتباه نمیکنید؟؟؟
من همین چند روز پیش یکی از حسابامو حذف کردم
مشکل این آقا هم اینه که اینستاگرام یوزرنیمی رو که حذف شدرو دیگه کلا حذف میکنه (انگار کسی داره اونو استفاده میکنه)
Knock Knock Knock

[عکس: photo_2016_01_12_22_14_36.jpg]
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
محمد جان شما از کجا حسابتو حذف دایم کردی؟

مطمینی disable نکردی؟ 
چون اینستاگرام حذف اکانت رو برداشته بود منم الان چک کردم ولی نمیبینم اصلا. کدوم قسمته حذف؟

بله اگه حذف بشه اون یوزر رو نمیده ولی من رو این حساب گفتم که نام کاربری ایشون پاک نشده و میتونه تغییر بده و با تغییر دادن و خالی شدن فرد دیگه میتونه ازش استفاده کنه.
موقعیت داشتی بگو حذف اکانت تو کدوم قسمت هست

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: javadoffboy ، pesarpesar

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان