برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
سوال اد شدن با شماره تلفن در لاین

سوال اد شدن با شماره تلفن در لاین
 سلام من ی سوالی داشتم...وقتی لاینو نصب کردم ی چندتا اکانت اومدن تو لیستم....خوب من شماره اونا رو داشتم...حالا ی سوال اونام شماره منو داشتن؟؟؟؟؟
سوال بعد اینکه چندتا از دوستان بعد از چند روز پستشونو با من شیر کردن.....اما یکی از این دوستان بعد چند روز نمی تونستم پستاشون ببینم.....با کاربری من چیکار کرده.؟؟؟؟ بلوکم کرده یا دلیت؟؟؟ عکس رو پروفایا شو و کاربری شو می تونستم ببینم اما پستاشو نمیتونستم ببینم.....البته منم زدم و شماره اشو کلا از لاین و وایبر بلوک کردم آیا پیامی مبنی بر بلوک شدنش براش میره؟؟؟؟ اگه از بلوک دربیارم چی؟؟؟؟ بازم متوجه میشه؟؟؟؟ آخه خیلی عصبانی شدم بدون دلیل ...یهویی نمیتونم پستاشون ببینم!!!!

برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(01-23-2015، 05:53 PM)'شیما123' نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
 سلام من ی سوالی داشتم...وقتی لاینو نصب کردم ی چندتا اکانت اومدن تو لیستم....خوب من شماره اونا رو داشتم...حالا ی سوال اونام شماره منو داشتن؟؟؟؟؟
سوال بعد اینکه چندتا از دوستان بعد از چند روز پستشونو با من شیر کردن.....اما یکی از این دوستان بعد چند روز نمی تونستم پستاشون ببینم.....با کاربری من چیکار کرده.؟؟؟؟ بلوکم کرده یا دلیت؟؟؟ عکس رو پروفایا شو و کاربری شو می تونستم ببینم اما پستاشو نمیتونستم ببینم.....البته منم زدم و شماره اشو کلا از لاین و وایبر بلوک کردم آیا پیامی مبنی بر بلوک شدنش براش میره؟؟؟؟ اگه از بلوک دربیارم چی؟؟؟؟ بازم متوجه میشه؟؟؟؟ آخه خیلی عصبانی شدم بدون دلیل ...یهویی نمیتونم پستاشون ببینم!!!!

جواب سوال یک:توی ادفرند اومدن یا تو FRIENDS؟؟؟؟؟
جواب سوال دو: یا بلاک شدید یا ایشون هیچ پستی ندارن(همه پستاشون حذف کردن)
جواب سوال سه:نه نمیره
جواب سوال چهار: نه نمیشه

امید دارم هنوز...?
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M ، Panther ، minoz

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان