برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
سرگردانی و آشفتگی کمکم کنید

سرگردانی و آشفتگی! کمکم کنید
با عرض سلام بنده چند وقت پیش داشتم با یک اسم مخفی توی لاین گشت و گذار می کردم که...تو قسمتی که مردم زیادی لایک می کنن و آدم به اکانتشون دسترسی داره.....انتخاب می کردم و چت می کردم با یکی چت می کردم که از شهر های غربی کشور بود....بعد چند دقیقه دیدم که اسم منو گفت، البته نه بصورت واضح ولی واقعا تعجب کردم نمیدونم شاید اون اسم رو همینجوری گفته و غیره بعد که کلا تکذیب کرد گفت من کی گفتم.....، از اونجایی که من این شمارم و این اکانتم رو هیچکس ندادم و دوستانی هم اصلا ندارم. شک کردم نکنه طرف آشنا باشه، ولی اصلا و اصلا به هیچکس ندادم مگه دو سه نفر که اصلا قیافه شون به این کارها نمیخوره، اعصابم خورد شد که شاید کسی منو میپاد، البته خوب خودمم توهم هک زیاد زدم تو زندگیم....ولی ممکنه طرف واقعا از شهر دیگه ای بوده باشه و منو چه میدونم هک کرده باشه،? چون من اینو ترجیح میدم به کسی که آشنا باشه و از امورات خصوصی من باخبر شه، البته بگم من دختر نیستم که کسی واسه بدست آوردنم تور پهن کنه... و گفتم که خودم اون طرف هارو انتخاب می کردم و چت می کردم....و ....غیره، اگه میشه کمک کنید و بگید، امکان داره یک آشنایی یک آیدی ای بسازه میون اونهمه آدم منتظر بمونه من برم باهاش چت کنم?????
یا اینکه اون طرف مقابل تو آن لحظه منو هک کرده و اسمم رو پیدا کرده? سوم اینه که آیا واقعا راحتهوبا دونستن شماره یک نفر براحتی تو گوشیش نفوذ کرد و کار رو تموم کرد و هر کاری میکنه رو کنترل کرد?
من مهم اینه که من خودم اون چت هارو انتخاب می کردم و حرف میزدم پیامی نیومد بهم و غیره...... واقعا هم نمیدونم نشانه های هک اصلا چیه? یعنی کسی با دونستن شمارم میتونه بدونه کی میرم کی میام کدوم گروه ها میرم. و برام تله هم میسازه که با کی چت جنم?
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(03-11-2017، 08:19 PM)naser290 نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
با عرض سلام بنده چند وقت پیش داشتم با یک اسم مخفی توی لاین گشت و گذار می کردم که...تو قسمتی که مردم زیادی لایک می کنن و آدم به اکانتشون دسترسی داره.....انتخاب می کردم و چت می کردم با یکی چت می کردم که از شهر های غربی کشور بود....بعد چند دقیقه دیدم که اسم منو گفت، البته نه بصورت واضح ولی واقعا تعجب کردم نمیدونم شاید اون اسم رو همینجوری گفته و غیره بعد که کلا تکذیب کرد گفت من کی گفتم.....، از اونجایی که من این شمارم و این اکانتم رو هیچکس ندادم و دوستانی هم اصلا ندارم. شک کردم نکنه طرف آشنا باشه، ولی اصلا و اصلا به هیچکس ندادم مگه دو سه نفر که اصلا قیافه شون به این کارها نمیخوره، اعصابم خورد شد که شاید کسی منو میپاد، البته خوب خودمم توهم هک زیاد زدم تو زندگیم....ولی ممکنه طرف واقعا از شهر دیگه ای بوده باشه و منو چه میدونم هک کرده باشه،? چون من اینو ترجیح میدم به کسی که آشنا باشه و از امورات خصوصی من باخبر شه، البته بگم من دختر نیستم که کسی واسه بدست آوردنم تور پهن کنه... و گفتم که خودم اون طرف هارو انتخاب می کردم و چت می کردم....و ....غیره، اگه میشه کمک کنید و بگید، امکان داره یک آشنایی یک آیدی ای بسازه میون اونهمه آدم منتظر بمونه من برم باهاش چت کنم?????
یا اینکه اون طرف مقابل تو آن لحظه منو هک کرده و اسمم رو پیدا کرده? سوم اینه که آیا واقعا راحتهوبا دونستن شماره یک نفر براحتی تو گوشیش نفوذ کرد و کار رو تموم کرد و هر کاری میکنه رو کنترل کرد?
من مهم اینه که من خودم اون چت هارو انتخاب می کردم و حرف میزدم پیامی نیومد بهم و غیره...... واقعا هم نمیدونم نشانه های هک اصلا چیه? یعنی کسی با دونستن شمارم میتونه بدونه کی میرم کی میام کدوم گروه ها میرم. و برام تله هم میسازه که با کی چت جنم?

سلام.
کلا همه اینها که گفتید تقریبا نشدنی هست.
اینکه یکی لایک کرده شما شانسی پیام دادید شاید آشنا باشه که خب دست کسی نیست و شانسیه و نشدنی....
خیر با داشتن شماره کسی هم نمیشه گوشیش رو هک کرد قواعد خاص خودش رو داره.
ادامه هم بازم خیر با داشتن شماره کسی نمیتونه بفهمه شما داری چیکار میکنی.
موارد زیادی هست که اینجا هم نمیشه قید کرد
هک شدن گوشی هم ابتدا اینکه ساده نیست و کار هرکسی نیست و دوم اینکه نشانه های خاصی نداره.
خلاصه اینکه شکی به چیزی دارید ریست فکتوری میتونه مشکلتون رو حل کنه.

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: naser290 ، Zakeri M
سلام خیلی ممنون، کمک بزرگی کردین، من خیلی شکاکم و استرس شدید داشتم حتی فکرم به هک دوربین هم میرفت چون اینقدر ترسو هستم از این چیزا......
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(03-11-2017، 11:45 PM)naser290 نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
سلام خیلی ممنون، کمک بزرگی کردین، من خیلی شکاکم و استرس شدید داشتم حتی فکرم به هک دوربین هم میرفت چون اینقدر ترسو هستم از این چیزا......

خواهش میکنم
نه در اون حد کاریش نمیشه کرد.
مگر اینکه برنامه آلوده به تروجان کسی بهتون داده باشید نصب کنید یه سری اطلاعاتتون رو بدست میاره
یا اینکه کسی پنهانی برنامه کنترل کننده نصب کنه رو گوشیتون.
در هر صورت اگه خیلی مهمه براتون میتونید ریست فکتوری یا همون بازگشت به تنظیمات کارخانه انجام بدید.
موفق باشید.

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: naser290
ممنون، فقط یک مطلب اونم اینه که باز کردن عکس و فیلم تو لاین که نمیتونه منحر به این کارها بشه?
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
من لینک های زیادی رو توی لاین باز کردم معنیش اینه که اون لینک ها حتما دوربینم رو فعال کرده? تا فیلم بگیره?
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
سلام من هیچ برنامه ای رو از کسی نگرفتم و دانلود نکردم از جایی، کسی هم مخفیانه از من برنامه ای نصب نکرده.....
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
میگم دیگه همیشه هم روی دوربینم چسب میزنم، فقط اون روز شاید یک دقیقه بخاطر عکس گرفتن چسب رو باز کردم و میترسم هنگام عکس گرفتن فیلم بگیره ازم گوشیم، البته با توجه به گفته های شما فکر کنم اتفاقی نیفتاده باز
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
داخل عکس و فیلم های لاین تقریبا خیر.
 این مورد هم امکان پذیر نیست جایی کلیک کنید تا دوربینتون فعال شه!

سوالی اگه بود داخل یک پیام بفرستید

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M ، naser290 ، Mamad Arty Boy B.D.H ، javadoffboy

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان