برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
سؤالات مربوط به ریپورت اسپم تلگرام

سؤالات مربوط به ریپورت اسپم تلگرام
#1
Lightbulb 
امروزه اکثر کاربران در مورد ریپورت شدن در تلگرام سؤالات زیادی می‌پرسند و نمی‌دانند چگونه از این وضعیت خارج شوند. در این مطلب به تمامی این سؤالات پاسخ داده شده است.

چه بلایی سر حساب کاربری من آمده است؟

وقتی کاربران پیام‌های ناخواسته از یک حساب کاربری تلگرام را گزارش می‌کنند. تیم تلگرام یک محدودیت بر روی آن حساب ایجاد می‌کند: حساب‌های گزارش شده تنها می‌توانند به کسانی پیام ارسال کنند که شماره تلفن آن‌ها در دستگاهشان ذخیره شده باشد.

این بدین معنی است که اگر شما پیام‌هایی ناخواسته را به کاربران غریبه ارسال کنید، این توانایی را از دست خواهید داد.

اگر شما اصلاً چنین کاری را انجام نداده‌اید، تیم تلگرام را به خاطر اذیت کردنتان ببخشید − حتی بهترین سیستم‌ها و الگوریتم‌ها نیز گاهی اشتباه می‌کنند. ادامه‌ی مطلب را بخوانید تا بدانید چه کاری باید انجام دهید.


چرا من ریپورت شده‌ام؟

قابلیت نام‌کاربری افراد، ابزاری برای یافتن دوستان جدید نیست. افراد اغلب از این مورد زمانی که افراد غریبه به آنان پیام می‌دهند خوششان نمی‌آید − پس اگر فردی پیام شما را آزاردهنده ببیند، شما را ریپورت خواهد کرد.
لطفاً تنها به افرادی پیام ارسال کنید که مطمئن هستید آن‌ها انتظار ارسال پیام از شما را دارند.

افراد مرا به چه دلایلی می‌توانند ریپورت کنند؟

واقعاً مهم نیست که شما چه پیام‌هایی ارسال می‌کنید، تنها بستگی به مهم بودن یا نبودن از نظر شخص مقابل شما دارد. این پیام می‌تواند یک عکس باشد، یک لینک دعوت باشد یا حتی یک «سلام» ساده باشد! این پیام‌ها را تنها در صورتی ارسال کنید که مطمئن هستید فرد مورد نظر شما اهمیت خاصی به آن نمی‌دهد.
به عنوان قانونی عمومی، افراد به دریافت تبلیغات ناخواسته، لینک‌ها، لینک‌های دعوت، تصاویر و … از سوی دیگران اهمیت می‌دهند. اگر شما چنین چیزهایی به افراد مختلف ارسال کنید، شما بلاک خواهید شد − و هر کس دیگری خوشحال خواهد شد!

حالا چه کاری انجام دهم؟

اگر این اتفاق برای اولین بار برای شما رخ داده است (و شما قابل قیاس با اسپمرهای صنعتی نیستید)، مانند اکثر دیگران حساب کاربری شما حدود یک هفته در حالت ریپورت خواهد بود. لطفاً صبور باشید و بدانید که افراد ساعاتی آرام را در گفت‌وگو با استفاده از مسنجر تلگرام هستند.
اگر بیش از یک‌بار ریپورت شوید، مدت بلاک بودن شما به مرور زمان افزایش خواهد بود. اگر به ارسال پیام‌های اسپم ادامه دهید، ممکن است شما برای همیشه قابلیت ارسال پیام به افراد غریبه را از دست بدهید.

من متن بالا را خواندم، و مطمئن هستم که هیچ کدام از این قوانین را نشکسته‌ام!

اگر شما پیام‌هایی به افراد ارسال کردید که ممکن است برای آن‌ها آزاردهنده باشد، حداقل یک هفته برای ارسال پیام به ایمیل زیر زیر صبر کنید. تیم تلگرام نمی‌تواند هر کاری را به سرعت انجام دهد.
اگر شما مطمئن هستید که این محدودیت به طور اشتباهی بر روی حساب کاربری شما صورت گرفته است، به آدرس ایمیل
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
یک پیام ارسال کنید. حتماً عبارت SPAM را در موضوع ذکر کنید. همچنین شماره‌ی تلفن خود را در قالب بین‌المللی به همراه کد کشور و کد منطقه ذکر کنید.
همچنین، داستان خود را در ایمیل تعریف کنید: فکر می‌کنید به چه دلیلی ریپورت شده‌اید؟

من قبول دارم که اشتباه کرده‌ام؛ لطفاً مرا هرچه سریع‌تر رها کنید!

تیم تلگرام متأسفانه نمی‌تواند چنین کاری را برای شما انجام دهد. تیم تلگرام بهای بسیار زیادی به آرامش کاربرانش می‌دهد.

من به تازگی در تلگرام ثبت‌نام کرده‌ام و هنوز هیچ پیامی را ارسال نکرده‌ام، اما این محدودیت بر روی اکانت من وجود دارد.

برخی شماره‌ها ممکن است پاسخ‌هایی خشن و ناگوار از سوی سیستم تلگرام دریافت کنند. این مورد می‌تواند به دلیل فعالیت‌های کاربران قبلی آن‌ها یا مجازی بودن یا VOIP شماره‌ی آن‌ها باشد. تیم تلگرام از این که شماره‌ی شما به هیچ دلیلی بلاک شده است پوزش می‌طلبد.
اگر فکر می‌کنید که چنین اتفاقی روی حساب کاربری شما افتاده است، پیامی به آدرس ایمیل
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
ارسال کنید. در قسمت Subject، عبارت VOIP را ذکر کنید. همچنین شماره تلفن خود را در قالب بین‌المللی، به همراه کد کشور و کد منطقه ذکر کنید.

این مطلب، ترجمه شده‌ی
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
 از سایت رسمی تلگرام می‌باشد.
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان