برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ریپورت تلگرام

ریپورت تلگرام
سلام من تلگرامم دو ماهه ریپورت شده و نمیتونم تو پی وی پیام ارسال کنم ایمیل هم به تلگرام ژدم ولی تا الان درست نشده باید چیکار کنم.
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(12-31-2015، 08:28 PM)matinlove نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
سلام من تلگرامم دو ماهه ریپورت شده و نمیتونم تو پی وی پیام ارسال کنم ایمیل هم به تلگرام ژدم ولی تا الان درست نشده باید چیکار کنم.

?

?حل مشکل ریپورت تلگرام در 24 ساعت?

? آموزشی که آماده کرده ایم جهت حل مشکل ریپورت شدن در نرم افزار تلگرام است.

? با این روش شما می توانید ظرف مدت 24 ساعت اکانت خود را از حالت ریپورت خارج نمایید.

? برای شروع کار شما ابتدا نیاز به یک نفر دیگر در تلگرام دارید که ریپورت نشده باشد.

✨ در مرحله اول شما می بایست اسمتان را با دوست خود جابجا نمایید.
?به عنوان مثال اگر شما X هستید و دوستتان Y باشد ؛ بعد از تعویض کردن اسم ها ، شما Y می شوید و دوستتان X .
✨ مرحله بعدی تعویض عکسهای پروفایل است. بدین صورت که شما عکس پروفایل خود را به دوستتان می دهید و دوستتان هم عکس پروفایل خود را برای شما ارسال می کنید و پس از آن اقدام به تعویض آن می کنید.
✨ بعد از عوض کردن عکس ها شما باید آیدیهای خود را نیز تعویض نمایید. برای نمونه آیدی من@Game Over و دوستم با آیدی@Saeed34 می باشد که این آیدی ها نیز باید جابجا شوند.
✨ پس از جابجا کردن آیدی ها ؛ در مرحله آخر شما باید وارد یک گروه شوید و هر 5 دقیقه دو خط متن بگذارید. پس از ارسال متن خود در گروه تا 24 ساعت آینده یعنی یک روز کامل نباید هیچ پیامی ارسال کنید.

? تبریک: اکانت شما از ریپورت خارج شد و شما می توانید اسم ، عکس و آیدی خود را مجددا به حالت خود باز گردانید.
■■■■■■■■■■■■■
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
اینو یادم رفت بگم که هر اکانت با 4گزارش اسپم ریپورت میشود اگه بالای 10نفر براتون گزارش رد کرده باشن امکان بازگشت چه از روش بالا وچه روش ایمیل زدن برگشت نخواهد داشت
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(12-31-2015، 08:28 PM)matinlove نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید

راه دیگه ای نداره فقط میتونید از ترفند شکلک ها استفاده کنید به این صورت که بگید اول بهتون ۱۰،۱۵ تایی استیکر بفرستن تا پیامشون بیاد براتون.

پاسخ }}}}

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان