برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
روت بدون نیاز به pc صددرصد تضمینے

روت بدون نیاز به Pc ( صددرصد تضمینے)
روت بدون نیاز به Pc 

King Root 
یڪ نرم افزار چینے ڪہ براے روت گوشی بدون نیاز به Pc میباشد 
این نرم افزار روی چند گوشی مورد تست قرار داده شده و ڪاملاَ واقعی هست

آموزش استفاده :
برنامه رو باز ڪرده و دایره ی سبز رنگ رو بزنید ツ
چند لحظه صبر ڪنید 
تمام 
گوشی شما Rootشده است 

آموزش UnRoot کردن:
بعد از روت ڪردن یڪ نرم افزار جدید به نام King User خود به خود در گوشی نصب میشود ڪه ب وسیله ی آن میتوانید اجازه ی دسترسی به Rootبرای نرم افزار هایی ڪه به آن نیاز دارند را بدهید

وبرای Un Root علامت چرخ دنده یا Setting را بزنید و Remove Root Primission را بزنید و Claer تمام ツ
گوشی شما به حالت اولیه برگشت :)

King Root

برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید

برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سلام خسته نباشین برا گوشی های Huaweiهم کار میکنه؟؟
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
سلام.اولا لینک دانلود خرابه.دوما من همین نرم افزارو از تو یه سایت دیگه دان کردم رو گوشیم زدم
حالا من گوشیم طرح بود.قبلا irootرو زدم برام کینگ یوزر اومده بود که نشانه روت شدنه.اما sql editor رو که نصب میکردم تو دیتابیس نرم افزارا نمیرفت.الان این کینگ رو زدم و روت هم کردم برا اینکه بفهمم روت شده sql editor رو نصب کردم تو دیتابیس رفت.یعنی از ای روت بهتره.حالا وقتی تو دیتابیس نرم افزار برم یعنی روته؟
حالا یه سوال دیگه.یه نرم افزارایی هست برا تست روت روت چکر که به نظر من یه بارم نشده تا حالا بگه گوشی روته.به اونا اعتباری هست؟ اصلا ازکجا باید فهمید که گوشی واقع واقعا روته؟
ببخشید سوال بعدی .دوستم یکم مخه ما باهم کل کل اطلاعات داریم.اون میگه خودت برا روت گوشی اچ تی سی رفته سریالشو داده به سایت یه فایل گرفته با اون گوشی رو روت کرده.میگه روتی که من با این نرم افزارا میکنم که حتی سریال گوشی رو نگا نمیکنم غلطه.ممنون میشم جامع پاسخ بدین
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
در صورت روت شدن گوشی برنامه supersu نصب میشه که اگه باز شد و ارور نداد یعنی درست روت شده

کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: ڙِݩِــち丹モモ刀ــرٍآڸ
(06-02-2015، 02:30 PM)Zakeri M نوشته:
در صورت روت شدن گوشی برنامه supersu نصب میشه که اگه باز شد و ارور نداد یعنی درست روت شده

توضیحتون کامل نیست.اون همه سوال من پاسخش اونه؟ با ای روت نرم افزارش اومد درضمن برا همه نرم افزارای روت اسم یوزر روتش فرق میکنه userking  super su و.... .به نظر من بهترین روش فهمیدن روت بسته به نیازتونه.یعنی روت میکنین که چی بشه؟ میخاین یه نرم افزار خاص کار کنه که غیر روت کار نمیکنه.شما روت کنین نرم افزارتون کار کرد پس مشکل حله.دلتون رو به ایجاد شدن یوزر ها نکنین.چون من خودم روت کردم یوزر اومده اما نرم افزاره کار نکرده.من کینگ یوزرو توصیه میکنم.بعدشم یکی به سوالای بالای من ج بده دیگه.
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(06-02-2015، 09:10 PM)shab hejran نوشته:
(06-02-2015، 02:30 PM)Zakeri M نوشته:

توضیحتون کامل نیست.اون همه سوال من پاسخش اونه؟ با ای روت نرم افزارش اومد درضمن برا همه نرم افزارای روت اسم یوزر روتش فرق میکنه userking  super su و.... .به نظر من بهترین روش فهمیدن روت بسته به نیازتونه.یعنی روت میکنین که چی بشه؟ میخاین یه نرم افزار خاص کار کنه که غیر روت کار نمیکنه.شما روت کنین نرم افزارتون کار کرد پس مشکل حله.دلتون رو به ایجاد شدن یوزر ها نکنین.چون من خودم روت کردم یوزر اومده اما نرم افزاره کار نکرده.من کینگ یوزرو توصیه میکنم.بعدشم یکی به سوالای بالای من ج بده دیگه.

من با کینگ روت و odin روت کردم جفتش این برنامه نصب شده .
روت دسترسی به فایل های سیستمی گوشی هست (نمونه ویرایش دیتابیس لاین و ... همچنین نصب بعضی برنامه ها که نیاز به روت دارند)
بهترین روش روت با odin هست .
روت کردن نیاز به سریال نداره فقط نیاز هست با توجه به رام فایل روت را دانلود کنید مثل رام من هست i9500 که برای روت حتما باید این فایلو دانلود کنم .

کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
پاسخ }}}}

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان