برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 2.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
رفع مسدودی بیتالک new

رفع مسدودی بیتالک(New)
#1
آموزش رفع بن شدن در بیتالک

مقدمه:خب کاربران عزیز امروز در این مطلب به نحوه ی رفع بن شدن توسط برنامه BeeTalk خواهیم پرداخت و آموزش‌های لازم را دراین‌باره به شما خواهیم داد,همراه با من تا پایان این آموزش باشید.

بی تالک نام برنامه‌ای است که امروزه در کنار شبکه‌های اجتماعی دیگر در حال کار کردن است و کم یا بیشتر طرفدارانی را نیز به خود جلب کرده است.

اما نکاتی نیز درباره این شبکه اجتماعی قابل‌ذکر است و آن پشتیبانی بسیار ضعیف بی تالک در مقایسه با رقبای قدرتمند خود است و بن شدن توسط این برنامه یکی از معضلات کاربران به حساب می آید زیرا به زبان خودمانی به آسانی هر چه تمام بن می‌شوید و به‌سختی می‌توانید اکانت خود را برگردانید…

برای حل بن شدن توسط این برنامه با ما همراه باشید …

شما زمانی متوجه می‌شوید که توسط این برنامه بن شده‌اید که در هنگام اجرا کردن برنامه با ارور your account has been banned.you may wish to contact【】 مواجه شوید..

اما برای حل این مشکل چه‌کاری باید انجام داد؟؟؟

روشی را به شما آموزش خواهیم داد که معتبرترین روش نیز هست ارسال ایمیل است اما نکته اینجاست که در ایمیل چه چیزی را باید ارسال کنیم و اصلاً به چه آدرسی باید ایمیل ارسال کنیم؟

ابتدا برای این کار برنامه مربوط به ایمیل دادن و یا جی میل خود را بازکنید چه از کامپیوتر و یا چه از گوشی موبایل در بخش مربوط به گیرنده آدرس ایمیل feedback@beetalkmobile.com را وارد کنید.

اکنون در بخش اضافه کردن متن، متن زیر را بنویسید و ایمیل را ارسال کنید:

Hi

My account has been banned

my number is +98

Please open my account


نتیجه گیری:خب دوستان در آخر بعد از اعداد +۹۸ شماره همراه خود را که اکانت را با استفاده از آن فعال کرده‌اید بدون صفر وارد کنید و بعد منتظر پاسخ بی تالک و رفع بن باشید و به این نکته توجه داشته باشید که به دلیل پشتیبانی بسیار ضعیف بی تالک باید زمان نسبتاً زیادی را منتظر بمانید
منـبــع:barato.ir
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان