برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
به انجمن رسیدگی

رسیدگی به انجمن
سلام به دوستان. 
آقای زاکری عزیز من پیام شخصی هم بهتون دادم هیچ جواب و نظری ندادین. ببینید سایتتون خیلی خوبه و من حدودا روزی ده تا بیست بار میام سر میزنم اما جدیدا سایت یه سری افراد عضو شدن و فقط دنبال ارتقا درجه خودشون هستن برای مثال خانوم x که کاربر ویژه شدن تمام مطالبی که میزارن که تو انجمن بوده و هست و تماما تکراریه. 
یا یکی دیگه از دوستا آقایی که یکسره در مورد هک دارن تو انجمن پست میزارن اول از اینکه دایما در حال کپی پیست هستن که بی فایدست ولی حدود نود درصد مطالبشون جواب نمیده چون خود بنده کار و حتی تحصیلم اینه و مهمتر از همه نمیتونن پاسخگو باشن در مورد بحث خودشون دوستان بارها تقاضا کردن حداقل فیلم اموزشی بزارید که بهونه جویی کردن وگرنه آپلود کار سختی نیست ایشون یکبار میگن دسترسی به کامپیوتر ندارم یکبارهم میگن مشکل در آپلود فیلم و این کپی گرفت از سایتها بدرد هیچکدوم از کاربرها نمیخوره خواهشا رسیدگی کنید واقعا انجمن دل زده شده 

برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
سلام من هم یکم موافقم اما با برخورد تند شما مخالفم.منم روزانه زیاد به سایت سر میزنم و تاجایی که بتونم به همه کمک میکنم.اما اقای ذاکری..ایشون تو لاین هم دارن به دوستان کمک میکنن...یه نفره نمیشه همه ی کارای انجمن و سایت رو انجام داد.به نظر من چند تا نیروی فعال هم برای تغییر قالب که خیلی تکراری شده بگیریرن.در ضمن تو کامنت ها و پاسخ های دوستان درباره تاپیک سوال میشه .بهتر نیست همون اول کامل توضیح بدین تا این قد سوال نشه؟ مثل تاپیک کاربا سه تا لاین همزمان.هی سوال میپرسن لاین مشکی شماره قبول نمیکنه.هی پاسخ میدین  دوباره نفر بعد همون سوالو میکنه.خوب تو تاپیک اصلاح کنین ...... درباره قالب انجمن هم یه فکری کنین واقعا دیگه خسته کننده شده
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
من یکم با حرف شب حجران موافقم
ولی آقای علی جانی شما حرفتون تنده و بقیه فکر میکنن که ادعا دارین
شما میتونید با گذاشتن مطلب جدید جایگزین ما بشین
این کار اعتراضی نداشت
گیرم که مطلب های ما تکراری و فقط بخاطر جمع اوری اطلاعاته
ولی مطمئن باشین اگه شما مطلب های جدید بزارید از هر لحاظ امتیازتون بیشتره
از همین الان هم میتونید شروع کنید
یا حـق Heart
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(06-03-2015، 12:50 PM)ßα∂ ßo¥↭ßÐん نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
من یکم با حرف شب حجران موافقم
ولی آقای علی جانی شما حرفتون تنده و بقیه فکر میکنن که ادعا دارین
شما میتونید با گذاشتن مطلب جدید  جایگزین ما بشین
این کار اعتراضی نداشت
گیرم که مطلب های ما تکراری و فقط بخاطر جمع اوری اطلاعاته
ولی مطمئن باشین اگه شما مطلب های جدید بزارید  از هر لحاظ امتیازتون بیشتره
از همین الان هم میتونید شروع کنید  
یا حـق Heart

دوست من بحث سر امتیاز نیست وگرنه اون موقع که این سایت بازدید اندک داشت من با یوزر دیگه فعالیت داشتم الانم اگه متن بدرد بخور گیرم بیاد دریغ نمیکنم بحث سر اینه کاربر وظیفه داره که انجمن رو مطالعه کنه که مطالب تکراری گذاشته نشه نمونش الان تو اوجمن پنجاه نفر گفتن بیتالکم مسدود شده خب این با یه نگاه به انجمن جوابش پیدا میشه که راهی نداره حالا اینم مثل همین مطالب می مونه که تکراری گذاشته میشه. حداقل خود کاربر نمیتونه کل انجمن رو بررسی کنه که مطالباش تکراری نکنینه مدیر انجمن یامدیر کل سایت میگم اینارو پاک کنه یا یجای خاصی بزاره همین 

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: ?اُمـ¥ßα∂ ßoےد? ، mozhde0
حرف شما متین این که مشکلاتی هست شما درست میگین من قبول دارم حتی مشکلات از چیزهای که شما گفتین فراتر هست
اینکه فعالیتی انجام نمیشه مبنی بر این هست که فصل امتحانات هست که واقعا نمیشه کاری انجام داد از طرفی چون خودم امتحان دارم در نظر دارم که سایر کاربران هم با این مشکل رو به رو هستن 

بعد از امتحانات همه چیز به حالت قبلی برمیگرده 
برای جلو گیری از ایجاد بحث متفرقه پست های اضافی پاک و ویرایش میشه .

کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
پاسخ }}}}
سلام خدمت دوستان گل
همونطور که داش زاکری گفتن فصل امتحاناته و نمیشه کاری کرد اما یه چیز دیگه
اگر جناب زاکری اون سیستم انجمن خودکار خودش درجه میده مثلا داشتیم کسی با پست سوال و بیهوده درجه کاربر فعال گرفت منظورم هیچ فرد خاصی نیست اما اگر این سیستم غیر فعال بشه و درجه دادن فقط دست خود جناب زاکری باشه بهتره
موفق باشید

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: sp.alijani ، ?اُمـ¥ßα∂ ßoےد? ، mozhde0

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان