برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
راه حلی برای مشکل ورود به اکانت لاین

راه حلی برای مشکل ورود به اکانت لاین
                        دوستان خب دوباره یه پست اموزشی واسه کسایی که هنگام ورود به اکانتشون با مشکل مواجه میشن 
جدیدن دیدم هم تو سایت ها هم تو خود لاین خیلی ها مشکل ورود دوباره به اکانتشون رو دارن از این قرار تصمیم گرفتم یه اموزش واسه خلاصی از این ارور لعنتی هنگام ورود به اکانت رو واستون بذارم
تا حالا به این فکر کردین که اصلا دلیل این ارور الکی چیست 
همه ی این مشکلات به خاطر سنگین بودن حجم اکانت لاین می باشد
واسه سبک کردن حجم اکانت لاینتون طبق این نوشته ها و تصاویر عمل کنید 
1.اول از همه برید تو قسمتmoreاز اونجا گزینه add friendsرو انتخاب کنید اون قسمت باید خالی بشه همه رو بلاک کنید بعد از بلاک کردن برید تو قسمت settingsگزینه یfriends رو رو انتخاب کنید از اونجا لیست کسایی که بولوکشون کردین رو باز کنید که میشه گزینه یblockeds users اون لیست باید کلن خالی بشه تا بتونید حجم بالا رفته ی اکانتتون رو بیارید پایین 
خب واسا خالی کردن لیست blockeds تون باید Edit رو بزنید از اونجا به صورت تکی تکی باید فرنداتونو Remove کنید تا بتونید حجم سنگین شده ی اکانتتون رو پایین بیارید 
در ضمن اگرم این کار واستون خیلی سخته و نتتون یاری نمی کنه می تونید اکانتتون رو روی سیستم تون بالا بیارید و تمام این مراحل رو به سادگی انجام بدین اینم لینک دانلود لاین واسه کامپیوتر:: line.me/en/download
در ضمن دوستان من خودم کل کارای لاینمو با گوشیم انجام میدم هر چند روز یه بارم از اکانتم خارج میشم و باز هم دوباره با همین اکانتم میام تو لاین و هیچ مشکلی برای ورود ندارم فقط بعضی وقت ها ارور میده که با روشن کردن اسپاتم این مشکل رو به سادگی حل میکنم 
تمام این مراحلو طی کنید انشالله که مشکل تون بر طرف میشه اگرم بر طرف نشد این لینک ایدی من ادد کنید::::>>>[
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
بتونم مشکلتون رو بر طرف کنم در ضمن از مدیر سایتم خواهشمندم که بزارن این اموزش ها تو سایت بمونه درسته من مدیر نیستم ولی یه چیزایی بارم هست
تا حالا چن تا روش واسه ساخت لینک ایدی دانلود تم هک استیکر  وکلی چیزهای دیگه تو سایت گذاشتم که شما همشون رو پاک کردین اگه مشکلی دارید با من می تونید رک و پوس کنده بهم بگید  

برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M ، SKELETON ، سناتور ، javad.sa
سلام دوست عزیز
من این کارهایی رو که گفتی رو انجام دادم اما بازم وارد نمیشه نمیدونم چرا
روی دو سه تا موبایل دیگه امتحان کردم رو اونا به راحتی میره داخل اما با موبایل خودم نمیشه
من حتی گوشیمو فلش هم کردم اما بازم درست نشد که نشد
کسی هست راهنمایی بکنه لطفا
بلاک لیستم خالیه + ادد فرندم خالیه + تو هیچ گروهی نیستم +تعداد فرندامم 119 تا است

امکان  داره لاین دستگاه منو بلاک کرده باشه؟مثلا مک آدرسمو؟
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
میشه بپرسم گوشی تون چیه؟؟به احتمال زیاد هاوابی درسته؟؟؟

Raqs   
            یه دونه از این قلب ها می خوام
                                   Heart
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
nexus s
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان